Ünlü müzik grubu Black Eyed Peas'in Aylan ve Ümran'ı da unutmadığı klibi izlediniz mi?

Black Eyed Peas, Where is the love isimli klibinde, savaşın en mağdur isimlerinden olan Aylan ve Ümran'ın görüntülerine de yer verdi.

Klipte ayrıca 15 Temmuz darbesinde hayatını kaybeden bir kadının görüntüsüne de yer verildi.

İlgili klip:

Grubun bu tutumunu nasıl buldunuz? Sizce dünyaya gereken mesajı vermeye katkıları olacak mı?

6|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

• Grup dışında diğer bazı ünlü sanatçıları da gördüm. Hoş ve anlamlı bir klip olmuş.
    Nitekim şarkının özünü de biz sık sık sorguluyoruz. Sayenizde izlemiş oldum, teşekkür ederim.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben teşekkür ederim duyarlılığın için.

• 3ay

Rica ederim. Asıl takdir edilesi olan grubun kendisi, konuk sanatçıları ve şarkıda yer alan ögeler. Malum, bizim milletimizde bu tür şeyler hiç bulunmaz.

En İyi Kız Görüşü

• Bizimkiler agzini acmaz cunku mutlaka elestirip yok etmeye calisan bir kesim olur. Bravo bu kadar dusunceli olmalari sevindirici tabii.

1|0
    0|0
    • 3ay

Şu da var orada da islam korkusu var, onlar da bunu göze aldılar. Ortadoğu dan herhangi bir sanatçı var mı henüz duymadım. Sadece savaş karşıtı olduğunu belirtiyor herkes.

Erkekler Ne Diyor 6

• Türk sanatçılar bu kadar cesur olamıyorlar. Zaten dinleyici kitlenin beyinleri narkozlanmış, Serdar Ortaç şarkılarından başkasını dinleyince şoka giriyor dinleyici.

3|0
    0|0
  • Dünyanın nesi var anneciğim?
    İnsanlar anneleri yokmuş gibi yaşıyorlar
    Bence bütün dünyalar dram tiryakisi
    Onları sadece seni travmaya sokacak şeyler cezbediyor
    Denizaşırılarda terörizmi durdurmaya çalışıyoruz
    Ama hala burada yaşayan teröristlerimiz var
    Usa'nın içinde büyük CIA
    Bloodz ve Crips ve KKK
    Ama sadece kendi ırkına sevgi besliyorsan
    Uzayı ayrımcılığa terketmiş olursun
    Ve ayrımcılık sadece nefret oluşturur
    Ve ne zaman nefret edersen sinirlenmeye mahkumsun
    Kötülük senin sergilediğindir
    Ve bu kesinlikle öfkenin nasıl çalıştığı ve işlediğidir
    Bunu düzeltmek için sevgiye sahip olmalısın
    Aklının kontrolünü al ve düşün
    Ruhunu bırak aşka uzansın.
    İnsanlar öldürüyor insanlar ölüyor
    Çocuklar acı çekiyor ve ağladıklarını duyuyorsun
    Öğüt verdiğini kendin uygulayabilir misin?
    Ve öbür yanağını çevirebilir misin?

1|0
    0|0
  • Evet izledim ve mükemmel buldum. Bizimkilerden çıkmıyo böye şeyler. Ayrık otu gibi gelemiyolar bir araya. en son orhan gencebayın albümünde bir araya geldiler

1|0
    0|0
  • Seviyorum bunları 👍

1|0
    0|0
  • Xper verirmisin qumqi

1|0
    0|0
  • Mükemmel olmuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Günlerdir sitede where is Thé love diyorum ama gerzekler anlamıyor ve Şimdi gelip klip muhteşem diyecekler. Çünkü ikiyüzlüler.

Öncelikle sevdiğim müzik gruplarından biri. Ve tabiki klip muhteşem olmuş. Direk dini , direk devletlerin savaş politikalarını hedef almış. Sonunda Snoop Dog, Justin T ve tabiki Usher görmek daha bir sevindirdi. Birlikten kuvvet doğar.

3|0
    0|0
  • 👍👏👏

1|0
    0|0
  • Cok guzel ya:( Bu grubun cok buyuk hayraniydim, bir kez daha sevdim. Eski sarkilari ama boyle bir zamanda yine gundeme getirmeleri ve insanlari sorgulamaya davet etmeleri cok guzel.

1|0
    0|0
  • Çok güzel çok anlamlı klipte geçen diğer ünlü insanların bu klipte olmasi onlarinda bazı şeylerde katkıda bulunmadı çok güzel kesinlikle bu grubu seviyorum.

2|0
    0|0
  • Cok guzel olmus... seviyorum bunlari yaa

2|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • dünya barışının önemini yansıtan harika bir klip

1|0
    0|0
  • Guzel klip olmus. En azindsn duyarli insanlar olmasi guzel.

2|0
    0|0
  • izledim

1|0
    0|0
  • cok güzel olmus

2|0
    0|0
  • 💖💖💗

1|0
    0|0
  • Duyarlı olmaları beni mutlu etti..

1|0
    0|0
  • Insanlar öluyor cocuklar öluyor. Guzel mesaj vermisler ne dinlerdim bu grubu 👏

1|0
    0|0
  • ohh primlerini de kasmışlar

0|0
    1|0
  • Çok müthiş olmuş. Şarkıyı ve klibi ilk defa dinledim ve izledim. Üst üste 2 kez izledim.

1|0
    0|0
  • Çok özür dilerim dünüm yarinim

1|0
    0|0
Yükleniyor...