Volkan Molu ' nun gercek adini bilen?

Turkiye'de Volkan Molu diye unlenen ne alakaysa ama gercek adi sir gibi saklanan is adamini hic taniyan var mi acaba? (Net haberleri disinda diyorum) bir insan kendisini neden gizleme geregi duyar?
kendisini instagram da (iş) bir zamanlar cekirgesi oldugum ve çok sevdiğim Banu Ciftci' nin bir fotografini begenirken gordum şoke oldum oylesi kendini bir sey zanneden bu adamin benim melek hocami begenmesi tuhafima gitti (hos begendigi fotoda Banu Hoca yok 😬) genelde seytan kadinlara bayilirlar ya 😂 hahha oncede duymustum bu adami İstanbul a tasindi diye ama kimdir necidir muamma? Riza Sarraf' in bir esi diyen var cok mukemmel bir adam diyen de Her kafadan ayrı bir ses çıkması da cabası. Siyasi cok fazla baglantisi var anladigim kadariyla yuzlerce kez hakim karsisina cikartilmis aklanmis cogunda da artik nasil akladiysa kendini...
Sabah sabah aklima gelen soruya bakar misin 😀😀 tus kafami patlatti sanirim 😂

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Soyledigin iki ismi de tanimiyorum :D
    Ama adam yakisikliymis o ayri :) duymamistim hic daha once oyle birinin varligini da riza gibiyse saklama sebepleri ondandir diye dusunuyorum senin duymana da sasirdim sahsen ama bir killik var bu iste cikar ilerleyem donemlerde kokusu tuhafmis.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana da tuhaf geliyor neyse bakalim daha neler gorecegiz 😂

Yükleniyor...