Kapat

İzlediğiniz En iyi Yabancı Dizi?

Ben neredeyse tüm dizileri izlemişimdir arkadaşlar ve en beğendiklerimi buraya yazdım sizin izlediğiniz en iyi yabancı dizi hangisi? Ankette ise en iyi diziniz işaretleyin değilse yoruma yazın :) Herkese iyi günler diliyorum. :)

• Breaking Bad
    12%(2)22%(6)Oy Ver36%(4)
  • Prison Break
    12%(2)22%(6)Oy Ver36%(4)
  • Vikings
    6%(1)4%(1)Oy Ver0%(0)
  • Mr. Robot
    12%(2)11%(3)Oy Ver9%(1)
  • Hannibal
    12%(2)7%(2)Oy Ver0%(0)
  • Dexter
    31%(5)22%(6)Oy Ver9%(1)
  • True Detective
    15%(2)12%(3)Oy Ver10%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Breaking Bad tartışmasız. Ama seçeneklerde bir Sons of Anarchy , Peaky Blinders , Sopranos ve bir kaç diziyi daha görmeyi beklerdim :)

0|1
    0|0
    • Onları da biliyorum ama daha fazla seçenek yazamadım 7 seçenek vardı benim sıralamam bu şekilde olduğu için yazdım :D :D

• Seçenek için sınır olduğunu bilmiyordum, kusra bakma ;) ama başa zaten en iyisini koyarak gönülleri kazanmışsın :) iyi sabahlar ✋🏻😌

• Sanada kardeş sağolasın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Breaking bad e yeni başladım. Ama Mr. Robot diyorum. Preason Break i de izledim o belli biryerden sonra sıktı. Dexter da sıktı bana göre klişeler. True detective nin ilk sezonu güzeldi... Böyle 😂

0|1
    0|0
    • Breaking Bad'i bitir kararın büyük ihtimalle değişecek ama Mr. Robot'da çok iyi dizidir bu arada Vikings ve Hannibalı'da tavsiye ediyorum (y) :D

• Breaking bad

0|1
    0|0
  • Shameless

0|0
    0|0
    • Shameless gereğinden fazla ergence geliyor bana ve hiç sevmem shameless'ı :D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...