Mr. Robot hangi filme benziyor?

Ayrıca sizce nasıl bir dizi? Çok saçma diyecek olanlar yorumlamasın mümkünse..

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Who * I? bu filme konu olarak az biraz benziyor dizi 2. sezonu insanlar her ne kadar kötü bulsa da bence iyi ilerliyor tabi ki ilk sezon kadar iyi değil ancak yine de piyasada ki çoğu diziden ilerde görsellik senaryo her şeyi ile bu arada Tyrell 3. kişilik olabilir mi diye aklımı kurcalıyor bu aralar sizce?

0|1
    0|0
    • 2ay

Tyrell konusunda bende öyle düşünüyorum :) Düşük ihtimal ama kafamda kurdum biraz. Ayrıca dizinin teknik kısımları da çok iyi ve dikkat edersen çekimlerde hep arkaplan gösteriliyor. Arkaplanda bir şeyler var ama çözemedim tam :) beyin yakan diziler de olmasa napıcaz :)

• 2ay

Arka planlara 2. sezon pek dikkat edemedim genel de telefondan takip ettim 1. sezonu 1080p izleyince ister istemez görselliğe kapılıyor insan ilk sezon sürekli bize arka planda hissedilen dünyanın yöneticileri yüksek binalar ve karanlıkta yüzlerini seçemediğimiz yöneticiler 2. sezon daha çok sanki insan beynine odaklı ve insan olduğu yerde değil düşündüğü yerdedir gibi mesajlar veriliyor gibi ben supriz bir sezon finali bekliyorum bakalım ne olacak

• 2ay

Aynen 👍🏼 Merakla bekliyoruz

• 2. sezon zıçtı ama

0|0
    1|0
    • 2ay

Ne olursa olsun izletiyor ama ya merak ediyor insan bir şekilde ve gerçekten olayları çok iyi sonuca bağlıyorlar

• bence who * ı filmini benziyor. izlemediysen öneriririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...