Mehmet Akif Alakurt Mu Yoksa Kıvanç Tatlıtuğ mu Daha Yakışıklı Sizce Bayanlar?

Burak Özçivitden sonra; en maskülen ve karizmatik bulduğum, erkek ünlüler arasındadır Mehmet Akif Alakurt... Bakalım sizin görüşleriniz ne doğrultuda olacak?

• Mehmet Akif AlakurtMehmet Akif Alakurt Mu Yoksa Kıvanç Tatlıtuğ mu Daha Yakışıklı Sizce Bayanlar...?
    23% (3)40% (4)30% (7)Oy Ver
  • Kıvanç TatlıtuğMehmet Akif Alakurt Mu Yoksa Kıvanç Tatlıtuğ mu Daha Yakışıklı Sizce Bayanlar...?
    77% (10)60% (6)70% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki de Kıvanç yani.

0|1
    0|0
    • 3ay

İşinize gelince esmerler can oluyor ama :D

• 3ay

Gerçekten böyle düşünüyorum yahu 😄 Rica ettim

• 3ay

Ahaha sağolasın o zaman. :)) Ne bileyim bilseydim adamla kendimi mukayese ederdim o zaman ama bu seferde soru kapanırdı alakasız diye moderatörler tarafından :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Soru mu by

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu oluckatı

• 3ay

Yinede yaziyim dedim

• 3ay

Ahaha pekala bizim profilimizde Alparslan Türkeşin resmi var ya anlamasak bile çağrışım yaptırırız bir yerlerden kelimeler arasından sorun yok. :) Türkçeye değer ve önem veren bir yapım var. :))

• Sorumu bu? 😂 tabi ki de kivanc

0|1
    0|0
    • 3ay

Nasıl çeşitlendirebiliriz pekala hanımefendi :D Anlamıyorum bir arada inan Mehmet Akif Alakurtu Çağatay Ulusoyla karşılaştırmıştım ki sonuç Mehmet Akif Alakurt çıkmıştı hemde 50 oy vardı ama bu şakirt resmi yoktu Alakurtun başka bir resmi vardı tabi :)) Çağatay Ulusoy ünlüler arasından Türkiyenin ilk 10'na girecek kadar yakışıklı birisi kaldı ki boş bir adam değil bu konuda dizi ve film kariyeride sağlam :)

• 3ay

Yani bilemedim şimdi 🤔 böyle sarışın kızıl veya kumral Türk pek yok olsa bile cogu göçmen falan oluyor hos bende de göçmenlik var ama neyse :))

• 3ay

Evet ne yazık ki öyle ama esmer bayanlar daha dikkat uyandırıcı bende ekseriye bu arada Rumelinin ve Batı trakyanın hanımefendileride çok güzel oluyor yani sizler sizlerde göçmen Türküsünüz nasıl olsa sizede hayır denmez. Vatanına milletine bağlı bayrağına tapan kişilik olarakta sağlam cana yakın biri oluyorsunuz. Güzellik en arka planda bu arada bende o kadar önemsemem. Ahlakına ve namus anlayışına bakarım ondan sonra dış görünüş gelir bende. :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...