Müge Anlı'yı izliyor musunuz? İzleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok başarılı işler yaptığını düşünüyorum
İzleyicilerine piskolojik açıdan bir yorumunuz varsa neler

1|0
22|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik ve insan analizi yapma sevgime özel olarak yapılmış bir program. Gerçekten hayatın gerçekleri. Tabi annemin bu programa biara takıntı yapıp dışarı çıkacam dediğimde kurduğu senaryolar dışında çok severim ama pek vaktim olmuyor bu sıralar. En son nezen germiyenmiydi öyle bir kız aranıyodu çok ilgimi çekmişti haber yok sanırım ondan. Toz pembe görünen dünyanın içinde insanların ruh halini yaşamını ve olayları kolayca görmenizi sağlayıp analiz yapmayıda güçlendireceğine inanıyorum

1|0
    1|0
    • 3ay

Hangi kız anlamadım ukraybalı vardı bir tane annesi gelmişti antayada aradılar hayat kadını yapmk istemişler kızı saçını falan kazıtmıştı ondan haber var mı

• 3ay

Sherlock Holmes kitaplarını severdm onun gibi bişey bunu izlemek :)

• 3ay

Hmm :)

Erkekler Ne Diyor 12

• İzlemiyorum izleyenler hakkında da bir şey düşünmüyorum.

1|0
    1|0
  • insanların acısı üzerinden prim yapan ve tek amacı daha çok acı daha çok reyting olan bir program. izleyenlerinde ciddi tedaviye ihtiyacı var bence.

0|0
    2|0
    • 3ay

O insanları bulmaya yardım ediyo cinayet çözüyo insanlara yardım ediyo ve en buyuk destekçisi programı izleyenler onlar sayesinde ihbarlarla bulunuyo bunun nesi reyting en büyük reytingide hakediyo insan yanıbaşındaki katilden habersiz yaşıyo

• 3ay

kendin inanmışsın zaten en kötüsü bu.

• 3ay

İnanıyrm cokta basarılı

• Kadının sert duruşu hoş.

1|0
    1|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    2|0
    • 3ay

İzleyeneler hakkında ne düşünüyorsun

• dekolte giyerse belki :D c12.haberself.com/.../67996_m5d12.jpg

0|0
    2|0
    • 3ay

Ne alaka ya kadın orda show mu yapıyo cinayet çözüyo topluma destek oluyo

• 3ay

tiyatromu gerçek hepsi biraz araştırırsan haberlerde bile veiryorlar orda olan olayları kesinlikle bir kere bile izlememişsin

• 3ay

@NouveauMonde yanımızda gezen katili tanımıyoruz müge anlı sayesinde adamı görenler ihbar etti topluma duyarlı olunmalı

• İzlemiyorum

0|0
    2|0
    • 3ay

İzleyenler hakkında düşüncen var mı

• izlemem ama evli abiler sırf müge anlı için izlediklerini söylüyor. d

0|0
    0|1
    • 3ay

Oha kadın orda fashion tv mi yapıyo çok ilginç hiç o bakımdan düşünmemiştim

• İzlemiyorum

0|0
    2|0
  • o kim

0|0
    1|0
    • 3ay

Müge anlıyla tatlı sert cinayetlrri falan çözüyo ailesini kaybetmiş insanları falan buluyor

• 3ay

yani özetele izleyip vah tüh demekle olmuyor ufakta olsa yadım etmek lazım

• 3ay

Etmediğimi nerden bilebilirsin eleştirmek kolay yapıcı olmayı öğren çğretmek amacın olsunn eleştiriyo herkes yapıyo zaten

• babannem izliyo hergün küfrediyom

0|1
    0|0
    • 3ay

Babanne olmak bunu gerektirir :)

• 3ay

anladım iyi akşamlar kardeşim

• 3ay

Sanada kardeş

• geri zekalilar icin mal programi...

0|0
    1|0
    • 3ay

Zekayla falan alakası yok bunun esra wrol için desen anlarım ama bu farklı

• 3ay

Polisin bulamayacagi insan yok rahat ol sen

• 3ay

@şuluşu o zmn polis bulsun niye mügeye bırakıyolar

• formatına zerre inanmadığım bir başka türk programı saçmalığı

0|0
    2|0
    • 3ay

Yok artık insanları hapise sokuyo ve oraya çıkan insanlar gerçekten sefil ve normal sıradan insanlar

• 3ay

keşke bir kere izleseydin

Kızlar Ne Diyor 21

• İzliyorum öyle şeyler varki türkiyede izlememek tuhaf kaçar. Özellikle Nazmiye Çam cinayeti incelenmesi gereken bir olay. Nasıl bir aile yapısıdır anlayabilmek zor ve türkiyenin her yerinde bu tür aileler var.

1|0
    1|0
    • 3ay

Aynen haklısın bugunkü olay çok üzücüydü annesinin irana götürüp bırakan olay
      Bu arada ukraynadan bir anne kızını arıyordu hayat kadını yapmışlar adı linda mıydı neydi o noldu bulunmadı mı izlediğim kadarıyla bulunmadı

• 3ay

Ahaha peki zaten bitmemiş o olay yarın diğer gün tekrar çıkar

• 3ay

Unutmam umarım bir bakayim çam ailesine.. :)

• Kesinlikle cok zeki ve âkilli bir kadin.. Cokda basarili

1|0
    0|0
  • İzliyorum ve çok seviyorum ayrıyeten de çok ders çıkarılacak olaylar var bence

2|0
    0|0
  • Izlemoyorun milletin pisliklerini mi gorcem

1|0
    2|0
    • 3ay

Yanımızda kimlerin de yaşadığını görüyoruz ve insanların nasıl bu kadar kötü olabileceğini :(

• 3ay

Samimiyet ve üçüncü kişilerin iki kişinin hayatına mudahale etmesi bende bunları sevmiyrm

• 3ay

Haklisin az insan çok huzur

• bir tane kadın var çocuğunun öldürülmesinde yardımcı olmuş diyeri ise çocuğunu yurt dışında satıp gelmiş programda mutlu mutlu oturuyor ikisinde gicik kapıyorum

1|0
    1|0
    • 3ay

Gıcık insan çok çok rahatlar biz burda onlar için acı çekiyoruz bugunde irana götürülüp bırakılannkız çocuğu vardı :( geçen sezondan beri bulamadılar

• 3ay

Ztn 4yıl hiç sormamış aramamız kızını sırf o adam istedi diye kızı yanında irana götürüyo niyet belli kızından ayrılamadığı için değil
      Bide ukraynadan bir anne arıyodu antalyada mıydı neydi hayat kadını yapmışlar kızı saçını fkn kazıtıyodu onunla ilgili bir gelişme oldu mu

• 3ay

Bilmiyorum ki

• ben izliyorum
    mükemmel bir kadın
    mükemmel bir ekip
    mükemmel bir program

2|0
    0|0
    • 3ay

Evet hele müge anlı çok zeki kadın herşeyi çözüyo
      Ukraynadan bir anne kızını arıyordu antalyada sanırım hayat kadını yapmışlar kızını onunla ilgili gelişme oldu mu baktığım kadarıyla bulamadılar

• Müge anlıdan nefret ediyorum, suratını görmeye tahammülüm yok

0|0
    1|0
  • Zamanım oldukça izliyorum

1|0
    1|0
    • 3ay

Ukraynalı bir anne kızını bulmk için antalyaya gelmişti kızı hayat kadını yapmışlar kız bunalıma girip saçını falan kazıtmıştı onla ilgili gelişme oldu öu

• 3ay

O olay baya bir sürdü çok üzülmüştüm zaten kaçırılıp hayat kadını yapılan kız çocuklarına çok üzülüyorum

• 3ay

Üzücü bir durum

• İzlemiyorum ya izleyenlere karşıda bişey hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • insani paranoyaklastiriyor

1|0
    0|0
  • yok izlemiyorum genelde ev hanımları izliyo

0|0
    2|0
  • İzlemiyorum ve cok sacma buluyorum