Game of Thrones 8. sezonda final yapıyor; düşünceleriniz nelerdir?

Yıllardır bıkmadan, usanmadan izlediğim dizim Game of Thrones 8. sezonda final oluyor. Bunu duyduğumda baya bir üzüldüm, sizin düşünceleriniz nelerdir?

2|1
91|97

En İyi Kız Görüşü

• Eee oldukça üzücü bir haber yalnız tadında bırakmak en doğrusu ve en güzeli olur ki; onlar da bunu yapıyor.
    Sen de bilirsin ki bir şey yapıyorsan bir sonraki hamlen bir önceki hamlenden daha iyi olmalı ki katlanarak ilerleyebilesin. Game Of Thrones'ta ise adamlar hem bütçelerini hem de aklın sınırlarını zorlayarak iletliyorlar ve bence sekizinci sezondan sonra artık bir tık daha ileri gidemeyecekler onlar da bunu bildiği ve izleyici kesmin, " game Of Thrones da bozdu, artık izlenmez" dememeleri için tadında bırakıyorlar (fark ettiysen bozulmalar altıncı sezonda başladı bile. Lan sen game Of Thrones dizisisin nasıl böyle hatalar yaparsın dediğim oldu/ seslenişim senaristlere ve yönetmenlere idi.). Velhasıl, ben yedinci Sezonla bitirmelerini beklerdim. Neden mi? Yedi Krallık desem yeterli olur sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak gördüğüm Game of Thrones 8. sezonda biterken ne hissedeceğim, nasıl izleyeceğim Allah bilir. Bu diziyi izlerken dış dünya ile bağlantılarımı koparıyorum :)
    Neler olacağı muallakta. Bu dizide her son tahmin etmediğimiz şeyler oluyor.
    Jon Snow son kahraman, Daenerys Targaryen Azor Ahai olacak diye umuyorum. Bu ikilinin evlenmeside sürpriz olmaz. Yolları kesişecek deniliyordu en başından beri..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 90

• Üzülmedim. Zaten sezonlar arası uzun olması soğuttu kendinden.

0|3
    0|1
    • 3ay

ım sezon araları baya uzun ama burda çekimlerin baya zor olduğu bir dizi var :D

• 3ay

Hep aynı savunma. Koskoca amerika onada bir çare bulsaydı benim mi sorunum :D

• Son iki sezon cok baydi beni (son sezon finali istisna). O yuzden artik bir yerde bitmesi lazim. 1-ci sezondan gelen teoriler 6-ci sezonda gun yuzu gordu. Cok uzaninca insan bikiyo. bir de bir yil sure var, onceki sezonu unutuyorum ben

0|0
    0|0
  • zamani gelmisti. bazen en guzel seyi zirvede birakmak lazim ki unutulmaz olsun.

1|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum kafamda izlemedigim halde efsane olarak yer edindi ve bence bitmeli cunku bazi seyler vardir ki tadi kacmadan bitmeli

0|0
    0|1
  • 2 sezonda nasıl toparlayacaklar o kadar konuyu bilmiyorum, daha anlatmaları gereken dünya kadar konu var üstelik hepsini bir noktada bağlamaları gerekiyor. Bence çok havada kalacak final tatmin edici olmayacak Lost'ta olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • ben 2. sezonda izlemeyi biraktım cok ağır ilerliyor diye ama finalini merak ederim oyuzden başlayıp o final olana kadar gelmeliyim sanirim

0|0
    0|0
  • Ben de üzüldum ya iyiydi 😏

0|1
    0|0
  • Spartacüs bittiğinde üzülmüştüm game of u izlemedim ama izlemek istiyorum en baştan şu an american harror izliyorum umarım bitmez yeni sezondan sonra

0|0
    0|0
  • Bitsin olabilir

0|0
    0|0
  • sarmıyor

0|1
    0|0
  • Açıkçası bitmesine sevindim bu dizinin çok abartıldığını düşünüyorum afedersin scma sahnesi olsa şaheser gözüyle değerlendirecekler.

0|0
    1|0
  • Bitsin de kurtulalım öf 😂😂😂

0|0
    0|1
  • Doyamamıştık daha 😑

0|1
    0|0
  • 2 yılcık kalmış demek :(

0|1
    0|0
  • Bitmesin :(

0|0
    0|0
  • Oh be sonunda bitiyor

0|0
    0|0
  • İyi olmuş zaten çoğu şey aydınlandı khaleesi bacım krallığı ele geçirir snowla da evlenirlerse iyi olur

0|0
    0|0
  • Kalbim kırıldı parçalandı 😔

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Çok uzuldum televizyonun en kaliteli dizilerindendi. Ama şöyle bir düşününce sıkmadan ve klişeleştirmeden tam tadında bırakma kararı almaları saglıklı olmus.

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen yapimcisi 10. sezona kadar devam ettirebilceklerini soledi ama izleyenleri sıkmamak adina 8. sezonda birakicaklarmis

• 3ay

Senaryo zaten iyice içinden çıkılmaz bir yere döndü, uzatırlarsa daha da karıştıracaklarını bildiklerinden 10 sezon çekmiyorlar.

Kitapları aştılar ve artık George R. Martin'in diyaloglarına dayanamadıklarından diyalogları ve monologları ile meşhur olan dizide doğru düzgün, etkileyici muhabbetler bile döndüremiyorlar artık.

• ejder kız zaten dağ gibi adamlayata yata bır hal olmustu

0|0
    0|0
  • Zaten bir sezon boyunca ne yaptıkları belli değil. anlatmak istediklerini 1-2 bölümde anlatıp diğer bölümler öylesine çekilmiş bölümler oluyor.

0|0
    2|0
  • tadında kalsın hep güzel hatırlayalım derim zaten daha 2 sene var total de bitmesine 7. sezon gelmedi daha teee Haziran da

0|0
    0|0
  • Oleey

0|0
    2|0
  • hayirrrrrr bunu bize yapamaz

0|0
    0|0
  • 3. sezon 3. Bölümü izledim. Biraz daha uzun aralıklarla izlersem 8. sezona kadar sıkılırım inşallah diye düşünüyorum. Sıkılmadığım dizinin bitmesini hiç istemem.😒

0|0
    0|0
  • Hic izlemedim. Izlemelimiyim?

0|0
    0|0
  • Kimi sevdiysem eller ayırdı 😢😢 How I Met Your Mother'dan sonra yapılır mı bu be. Ve daha nice finaller gördü bu yürek. Bunada alışırız elbet. Ama bitmesin🙏

0|0
    0|0
  • her güzel şey gibi o da bitecek işte ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • Ben daha 2 sezonu izliyorum yavas yavas izleyimde ölene kadar yetsin

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    60

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 96

• Biliydim böyle olacağini 😄

Abim dediydi geçen yıl 😄 3 sezon daha sürecek diye 😄 sürpriz olmadı hiç 😄

0|1
    0|0
  • sekizinci sezonda olma ya da olmama ihtimali var dokuzuncu sezon kesin degil gelecek sezon sadece 7 bolum olacak bolum sureleri biraz uzayacak

0|2
    0|0
  • Yani, bu dizilerde bir kanalda yayınlanıyor dimi? Bunca zamandır iyiydi reytingler, demek ki artık tutmuyor, diye düşünüyorum. Yoksa, elbette final yapacak her dizi. Öyle de bitiyor olabilir. Artık sonu gelmiştir hikâyenin. Sonsuza kadar süremez ya. Ya reyting, ya hikâyeyi bitiriyorlar...

0|0
    0|0
    • 3ay

hayir ondan degil oyle bisey olsa zaten en az 10 sezon cunku reytingler oyle fazlaki elde bir kitap var sonucta ona gore olmali

• eee kitaplar bitti şimdi onlardan bağımsız bir sezon yapılacak daha ne olsun

0|1
    0|0
  • Kitaptan koptu gitti, zaten ilk sezondan beri kitabın 3'de 2'sini içermiyordu.

5. sezondan beri gayet aleni bir kalite düşüşü ve popüler kültüre fazla kaptırma durumu var.

Bu dizi yüzünden George Martin kitapları da bitirmedi senelerdir.

0|0
    0|2
  • Öldürmedikleri 2 3 adam kaldı onlarla anca 8 e gider zaten finalde de tyrion ejder sahibi olarak ele geçirir dünyayı

0|0
    0|0
  • İlk 7 sezonu kaçırdım ben kanka biraz anlatsana :D Bizim kızda izliyo diziyi cahil kaldım yanında. Stark mı vamış lennistermı niymiş bir anlat birşeyler :) :D

0|0
    0|0
  • Yazık ediyorlar çok yazık..

0|1
    0|0
  • belli olmaz. bana kalirsa 4. sezonda bitmeliydi

0|1
    0|0
  • Şu diziyi dünyada bir tek ben mi izlemiyorum diye düşündüm bir ara
    Sonra dedim bir bakıyım 1. sezon 1. bölümünü bitremeden kapattım, aşırı sıkıcı geldi. Bana göre birşey değil demek ki dizi.

0|0
    1|0
    • 3ay

birinci bölüm ve ikinci bölüme katlan sonra çorap söküğü gibi bir gece de bir sezon bitirirsin

• 3ay

@standartdışı İşte bende de öyle bir sorun var ilk bölüm beni sarmazsa hiçbir dizinin devamını getiremiyorum, konusu felanda aslında pek bana göre değil

• 3ay

ilk bolum
      zaten sarmiyo sonra birakamiyosun izlemedigin icin pisman olucaksin

• her güzel şeyin bir sonu var

0|1
    0|0
  • Senden duydum üzüldüm çok sevdiğim bir diziydi 👍 7 sezonda neler olucak acaba

0|1
    0|0
  • Hıc ızlemedım kanks

0|0
    0|0
  • Sonunda bitiyor iyice sıvamışlardı. Saçma buluyorum izlenmeye bile değmez. Son sezonu izlemedim daha.

0|0
    0|0
  • Son sezon bence cidden batirmaya baslamisti tabi hala cok guzel ama eskisi gibi sasirtici ve gercekci seyler yoktu tam bir hollywood dizisi oldu gerceklesebilcek bir cok seyi kelimesi kelimesine biliyorduk. Daha fazla bozmadan bitsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

hayir hic te batirmadi ve vardi sasirtici seyler heralde farkinda degilsin cersie nin yaptiklarindan galiba

• 3ay

@willowpape bogonmoyoson ozlomo. Once oku batirmaya baslamisti tabi hala "cok guzel" yaziyorum oraya.

• 3ay

heeeeeeeeeeeeeeeee

• bu sezon zaten lanister ların etrafında gecti. 2 bölüm seyrettik sayılır. starklar birbirini bulacaktı. buzhukumdar kuzey duvarı gececekti. khalesi ordusuyla bir iki krallık yakacaktı. son sezonda ölülerin savaşı olacaktı ve snow-khalesi evliliğiyle son bulacaktı. tahta enson bir stark oturmazsa yalan olur.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim bir tek cüce adam var onun bir adamla pavyona gittiği bölümü biliyorum sadece bide Khalese biliyorum caps vinelerden o kadar

0|0
    0|0
  • Ula tadı damağında kaldı ya geçen sezon da bölümleri sızdırdılar diye direk izlemiştim keşke 5 6 sezon daha sürse aşırı konu var nasıl bağdaştırıcaklar uzun vadede çok iyi senaryolar çıkartırlardı where is the adalet?

0|0
    0|0
  • Üzüldüm ancak doğru karar bence. Güzel şeyler tadında bırakılmalı.. Zorlama olunca içerik daralıyor izleyici diziden soğuyor..

0|0
    0|0
  • Bitmesi lazım zaten dostum hikaye daha fazla ilerliyemez ilerlesede hikayeye ek bir hikaye katmak gerekir uzaylılar ya da westeros un batısından gelen bilinmiyen bir halk vs falan filan

1|0
    0|0
  • Kurtuluyoruz desene

0|0
    0|0
  • Stark çocukları elimizde büyüdü be

0|0
    0|0
  • Bir düşüncem yok

0|0
    0|0
  • Üzüldüm şimdi. Ama konuda sona gidiyor gibi. Savaşa doğru tam kadro yola çıktılar

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir şekilde uzatmaktansa tadında bırakması en iyisi

0|0
    0|0
  • kısmet bu işler.

0|0
    0|0
  • Dizi en detaylandırılabilecek noktada bitiriliyor hoş değil. 6 sezon giriş yaptılar gelişme kısmını atlayıp kısacık final yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bunları anlamış değilim ben Bile 20yil uzatabilirim bu filmi. her haneyi anlatan ayri diziler yapsalar yine izlerim

0|0
    0|0
  • bitmese keşke

0|1
    0|0
  • Jon snow tahta oturacak :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    66
Yükleniyor...