Better call saul da bir şeyi anlamadım?

Spoiler yok okuyabilirsiniz zaten ilk 3 bölüm izledim.

Arkadaşlar breaking bad baya güzel bir diziydi. İzledim gerçekten efsane bir diziydi. En çok sevdiğim karakterde sauldu zaten. Yeni başladım izlemeye daha 3. bölümdeyim. Fakat birşeyi anlayamadım çeviriden mi kaynaklı bilmiyorum.1 ya da 2. bölümde saulun abisi chuckın sahip olduğu bir avukatlar bürosu var sanırım büyük bir şirket.17 milyon dolarlık bir payı var. Ve chuck hastalığından dolayı gidip çalışamıyor ve o şirketin dier ortağı howard hamlin buna hastalığı iyileşene kadar haftalık 800 dolar yolluyor. Saul ise şirketteki payını istemesini istiyor abisinden ve sanırım iyileşemeyeceğini düşünüyor. Chuck ise iyileşeceğim pay istemeyeceğim payımı istersem şirket batar bir sürü insan sokaklara düşer diyor. İşte anlamadığım konu şu, bundan sonra abisi chuck saula küçük bir kart veriyor üzerinde adaleti simgeleyen bir terazi olan mavi renkte bir kart. Sonrada saul diyorki abisine ''Kendi adımı kullanamayacak mıyım? Kimin tarafını tutuyorsun?''diyor. O kartı anlamadım ben howardın gönderdiği kart ne oluyor?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• ne dion gardaş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...