Diriliş Ertuğrul?

Harika bir dizi. Cidden çok seviyorum bir an önce başlamasını bekliyorum. Tarihimizi boyle guzel ve acik bir sekilde anlatan dizi. Ordakileri ornek aliyorum. Hanimlarin bile ne kadar savaşçı kahraman olduklarıni goruyoruz. Sizde sever misiniz ve en sevdiginiz karakter kim?

Benim Turgut, Ertuğrul ve Halime Hatun😍

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok uzun olmasa daha güzel olabilirdi gereksiz sahneler ne yazıkki bundada var ve yoğunluğu bir türlü yakalayamıyor bu yüzden ama şuana kadar ki en iyi turk dizilerinden diye bilirim en kaliteli şekilde anlatıyor tarihimizi...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evvett bende dört gözle bekliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tarihimizi açık şekilde anlatan mı yahu döneme ait doğru düzgün belge bile yok ertuğrul gazinin babası bazı kaynaklarda süleyman şah bile değil dizinin çoğu kurgu yahu
    tamam dizi güzel falan da açık tarih değil lütfen tarihimizi dizilerden öğrenme gafletine düşmeyelim

0|0
    0|0
    • 2ay

Tarihimizi dizileeden ogrenmiyorum tabiki. Ama önceki tarih dizilerine nazaran çok daha iyi, doğru ve mantıklı. Herşey aşktan veya haremden ibaret değil.

• 2ay

aslında mantık hataları var ama diğerleri kadar fazla ya da harem içerikli olmadığından aksiyonu bol olduğundan kurtarıyor zaten ;)

• 2ay

Size katılmıyorum

• Diriliş Elif'im

1|0
    0|0
  • Aynen Diriliş Ertuğrul candır.

1|0
    0|0
  • noyan

1|0
    0|0
  • Tuğtekin güzel. isim olarak seviyorum :-) ne zaman başlıyor ki acaba

1|0
    0|0
  • 30 eylulde baslicak diye bekliyoruz bamsi olmadan dizininde pek tadi uok tabi 😄😄

1|0
    0|0
  • Ne zaman baslicak

0|0
    0|0
    • 2ay

30 Eylül diye bir tarih velirmiş ama kesin degil.

• Benim titus , cladyuss , eftalya

0|0
    0|0
  • Herhangi bir türk dizisi seyretmiyorum. Sadece ara sıra Survivor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bamsı ve Tuğtekin ❤

1|0
    0|0
  • Guzel dizi de 2 saat olunca izlerken bunaliyor insan

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben tatilde tekrar bölümlerini izledim 😄 gunde 3 bölüm bitirdiğim doğrudur😊

• Hiç izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...