Sılanın Konserlerine gitmeyi düşünür müsünüz?

Sıla gezi olaylarında sırasında Konser bittikten sonra attığı Twitt

Sılanın Konserlerine gitmeyi düşünürmüsünüz?

Gezi olaylarında En ön sırada yer alan Sıla ablamız Darbe girişimi sonrası Attığı Twit

Darbe sonrası halkımıza Kısacası Show olarak nitelendiren Şarkıcı ablamız daha sonra bunlarla yetinmedi ve son olarak Kendisine saldıran sosyal medyadaki halkı için Dava açtı ve sonuç olarak

TAKİPSİZLİK kararı çıktı

Belediyeler boş durmadı ve Konserlerini iptal etti Ünlü Şarkıcının

Bizleri showmen olarak nitelendiren bu şarkıcı ablamız hayranlarına dava açtı ve kaybetti

Peki Ünlü sıla ablamız sizce olması gereken bu muydu?

Bana soracak olursanız Kim olursan ol. Her ne kadar ünlü dünyanın en degerli kişi de olsa

Devletmize ve halkımıza dil uzatan kişiler her zaman böyle degerlendirilmeli. Çok değerli beste yapması halkımızı showmen olarak nitelendirmek olmamalıydı.

Peki bundan sonra Konserlerine gitmeyi düşünüyormusunuz?

• Evet
    47% (33)62% (33)54% (66)Oy Ver
  • HAYIR
    53% (37)38% (20)46% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sılanın müziğini sevmem, ama kendisinin demokratik hakkını kullanma şekline 'Bizden değil, bize karşı' denerek tenkit edilmesi ve üzerine gidilmesi bile, kadının haklı olduğunun göstergesi.

Halk birtek siz değilsiniz, bu ülkede sizin gibi olmayan en az sizin kadar kalabalık bir kitle daha var.

Ve evet, o mitingler şovdu, 'Demokrasi bir tramvaydır, istediğimiz yerde ineriz' diyen adamın, demokrasinin gerektirdiklerini ısrarla yok sayan, çiğneyen adamın mitingi en nihayetinde.

Anlamadığınız konularda konuşuyorsunuz.

Kendisinin kimi nasıl niteleyeceğine karışmak demokrasiye aykırıdır, istediğini söyleyebilir, hakaret falan etmiyor. Ama sizi tenkit ettiği için işinize gelmiyor.

2|2
    0|0
    • 3ay

Aşağıda biri demiş, ülkenin nerden baksan %35-40'ına çapulcu diye hakaret savuranlar gelmiş şimdi 'Şovmen dememeliydi, halka dil uzatmamalıydı' diyor.

En İyi Kız Görüşü

• burası demokrat bir ülke değil mi kardeşim sizene kadın drbeye karşıyım dedi bana göre de bir şovdu orası RTE nin şovuydu heryerden canlı yayınlandı o miting nden siz darbeye yapmaya kalkıştınız ama nbak ben herkesi arkama toplaadım benim arkamda siz değil millet var anlamına getitirdi kadının kendi düşüncesi o çok abartıldı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Zamanında halkına çapulcu diyenlerde olmuştu ama nedense onlara tepkisiz kalındı tabi işimize geldiği gibi baktığımız için.

0|1
    0|0
  • Pkk bayrağının (sözde bayrak, paçavra) önünde şarkı söyleyen ahmet kayayı dinleyen, Pkk paçavrası ile fotoğraf çektiren mahsun kırmızıgülün filmleri izlenen bir ülkede, şehit ile leşi bir tutan yılmaz erdoğanın programlarının izlendiği bir ülkede, şehitlere kelle diyen / ölen askerin annesine askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen bir yöneticinin olduğu ülkede, ' Sıla gayet dinlenebilir bir kadındır.'

0|0
    0|0
  • Şovdu tabi, 30 Ağustos'u yasaklayan, köprü açılışına genelkurmay başkanı ile yanyana, çifte standarttır bu.

Sılayı sevmem ama tavrını beğendim

1|0
    0|0
  • Geziye darbe girişimi diyen bir haber sitesi aldbkabsksndkfn
    Söyleyeceklerim bu kadar akdjandksnd 😂😁😂😂😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • sılaya hayranlığım daha da arttı bu cesaretli ve onurlu tavrını görünce.

0|3
    0|0
  • Sizi anca Seda Sayan gibi rüzgar sanatçıları paklar, kadın kendi düşündüğünü söylemiş gitme kardeşim sen zorla değil

0|2
    0|0
  • İnsanları düşüncelerinden dolayı engellemek mantıksız bence özgür bir ülkede ise destekleyen veya desteklemeyenler olacaktır hep. Desteğe destek olup destek olmayana köstek olursan özgür düşünce nerde kalır?

0|2
    0|0
  • Neden abartiliyor ki yok devlet millet karsiti falan. Kadin darbeye karsiyim ama katilmicam demis. Aslinda sorun katilmamasi degil de bunu dillendirmesi oldu. Katilmayan daha bir cok sanacti var. Silaya haksizlik yapiliyor. Bende gezi parkina destek verdim bnde o mitinge katilmadim bende vatan haini mi oldum su an?

0|1
    1|0
    • 3ay

SHOWMEN demesi ne kadar anlamlı? gitmeyebilirsin ama show olarak nitelendiremez. Kendi showlarıyla karıştırıyorlar heralde

• 3ay

Dedegim gibi demeç yanlis olmus. Orada hatasi var. Ama sila da bu ulkenin bir vatandasi ve hic birimiz belki da siladan daha fazla vatanimizi sevmiyoruzdur bunu bilemeyiz. Sanatcinin goruslerine dikkat etmesi gerekir tabiki.

• tarzım diil ama inadına giderim çok haklı zaten

0|0
    0|0
  • Giderim..

Fikri beni ilgilendirmez ben müziğine bakarim

0|0
    0|0
  • Asla.

1|0
    1|0
  • Sonuna kadar arkasındayım..
    Allah böyle insanları bizlerin başından eksik etmesin. Çok cesur ve güzel yürekli insanlar bunlar :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılırım sonuna kadar sılacıyım bu ğlkeyr sıla gibi görüşünü belli eden sanatçılar lazım toto yalayıcılar değil

0|1
    1|0
    • 3ay

kimligini bu kadar belli etme

• 3ay

Hah senin ki çok çalışıyor değil mi kendi kimliğinle bile tartışamıyorsun gizlenmişsin sonra bana laf atıyorsun hayatınız boyunca böyle inlerde saklanın nasılsa sizede o in vuracak insanlar olucak hep söylüyorum din arabın hukuk sizin harp türklüğündür

• 3ay

Bırak sitenin gereksiz kesimlerinden

• sıla candır her zaman destek olurum gitmeyeceksem bile giderim artık konserine :)

0|1
    0|0
  • Sıla sevdiğim tek sanatçıydı. Ne zaman siyasete bulaştı sevgimde azaldı.

0|0
    0|0
  • Gitmek zorunda değil darbe karşıtı olduğunu ifade etmiş zaten kadını mitinge katılmadı diye nerdeyse ceza evine atacaklar

0|0
    0|0
  • ÖLÜRÜM UĞRUNA bu kadar karakterli sözünün arkasında duran bir sanatçı daha cok cok dogru söylemiş bende demokrosi karsiti degilim ama sadece yaptigi bo*ku temizlemek icin alakp nin sovuydu SILA nın arkasindayim 😘😍😘😍😘😍😘😍

0|0
    2|1
  • bundan sonra ben bile giderim hani

0|2
    0|0
  • konserlerle işim olmaz benim

0|0
    0|0
  • giderim tabi goruslerinden dolayi sanati neden dinlemeyim ki sesi bir cok sanatcidan daha guzel be delikanli kizdir vesselam severim silayi

0|0
    0|0
  • Sıla haklı, Konserlerine elbet de gideceğim

0|0
    0|0
  • Kendi tercihidir gitmek zorunda degildi... sanatcilari siyasetin icine cekmemelisiniz

0|0
    0|0
  • allah belasını versin bu kadının

0|0
    0|0
  • size darbe yakışır sabah askerle bir bakkala gitmek istiyorsunuz sanırım

0|0
    0|0
  • tabiki giderim... sıla çok iyi bir sanatçı ve dinlemesi güzel oluyo :D :D

0|0
    0|0
  • evet ama gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Sılayı hedef tahtasına bırakmaktan vazgeçin.

0|2
    0|0
  • Evet. Giderim. Gideceğim. Ne anlatmak istediğini anlayamayanlara hitap etmiyor zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hakli kadin şov olarak goruyormus dile getirmis illa kendi dusuncenizden degil diye kadini vatan haini ilan ettiniz. Madem sov degildi katilmayam okadar cok kisi vardi ki.. onca sehit varken kizina dugun yapan lider zihniyeti ile şov yapiyolar diyen aynidir kimse kendini kandirmasin. Oraya gitmeyenler vatan haini degildir oyle gosterilmesin

0|1
    0|0
  • o kadar sehit varken böyle show yapilmasi sacma bencede arkadaş herkes her gorusu benimsemek zorunda değil ya

1|2
    1|0
  • Gitmem 😂

0|0
    0|1
  • Cok seviyoruz kendisini #silayanlizdegil#konserinede hic dusunmeden giderim.

1|1
    2|0
  • Kadina hastayim

0|3
    2|0
  • sılanın sonuna kadar arkasındayım. 3-5 anadolu çomarının vatan haini demesiyle kimse vatan haini olmaz rahat olun.

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|1
  • Şarkilari sesi guzel ben giderim dusuncelerinden banane

0|1
    0|1
  • ne yaptigi beni ilgilendirmez. sesini seviyorum.

0|1
    0|1
  • O bizim "şovumuza" gelmiyorsa biz de onun "şovuna" gitmeyiz

1|1
    1|2
  • giderim

0|0
    0|0
  • gezi zihniyetinde olan birinden adam olmaz zaten

1|1
    0|2
  • Sevmiyordum sevmeyeceğim bu kadını...