Kim Kardashian'ın 3 yaşındaki kızına 2 Bin Dolarlık çanta alması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kim Kardashian'ın 3 yaşındaki kızına 2 Bin Dolarlık çanta alması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Herkesin derdi başka; Kiminin ekmeği bayat, Kiminin pırlantası ufak.

Güncellemeler:
Ben size fikrinizi sordum, sistemin uşaklığını yapın beni de taşlayın demedim.

4|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu karının mesleği ne ola ki? Lordozdan doğan kamyon tekeri götüyle ünlü oldu.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Kendi ayıbıdır

1|1
    0|0
  • Zenginin parasi zugurdun cenesini yorar

2|1
    2|1
  • G*t gerektirir herkes alamaz😅😄😂

0|2
    0|0
  • 2 bin dolari cocuk esirgemeye ya da herhangi bir vakfa bagislasaydi biseyler dusunebilirdim lakin aptallik karsisinda yorum yapmak bana gore degil.

0|1
    0|0
  • Yazık ne denılebıkırkı

0|1
    0|0
  • korkunç

0|1
    0|0
  • Parasinda gozum yok ama gerekesiz seyler

1|1
    0|0
  • Herkes bütcesine göre demek isterdim ama yapilan salaklik bile kibar kalir sanki

0|1
    0|0
  • zenginler de kendilerine göre haklı. şimdi bağış yapıyor çoğunluğu medyaya yansımaması o kişnin bağış yapmadığını anlamına gelmez. zaten iyiliği gizli yapman en iyisi. zenginsen çocuğun için en iyisini en kalitesini yaaprısn.

0|0
    0|0
  • Cehenneme gitme yöntemi..

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım. Bunlar böyle insanlar nokta

1|1
    0|0
  • Adalet bir gün yerini bulur

0|1
    0|0
  • Sirf gosteris baska bir sey degil zaten kadin bir poposuyla unlu oldu gereksiz

0|1
    0|0
  • Bosa masraf görgüsüz kadın

0|1
    0|0
  • Umrumda değil

0|1
    0|0
  • Bende boyle varlikli bir kadin olsaydim kizima deger verdigim icin ona dunyalari bile alirdim. Fakat soyle bir sey var biz vicdanli insanlariz. Diger kalan yoksul insanlara da yardim bagisi yapardim..

0|1
    0|0
  • O paraya bilgisayar alırım :( çanta ne ya?

0|1
    0|0
  • alsın iyi yapmış

0|1
    0|1
  • Dünyada adalet yok

0|1
    0|0
  • hiçbişey banane kimden

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 22

• olay parada değil, çantanın iki yaşındaki çocuk için getirisidir. lazım olan bir şey olsa anlayacam. çanta firmasına ve satan kişiye para kazandırmak ne derece mantıklı bilinmez ama kaynağının belli olmadığı yerden gelen paraylada insan kendini şaşırmışlığa bırakıveriyor maalesef...

1|1
    0|0
  • Paris Hilton'un hizmetçisiyken bir anda ünlü oldu. O da ne yapacağını şaşırdı.. 😂 tabi sonradan görme olduğu için normâldir..

1|1
    0|0
    • Bende bir ayakkabıya 4.000₺ verebilecek bir durumdayım, fakat gereksiz olduğunu bildiğim için 400₺ olanla yetiniyorum.

• Kendi kazandığı para ve istediği gibi harcabilir. Kazanırken sana sormadı ki harcarken sana sorsun

0|0
    0|1
    • Siz nerenizden okuyorsunuz anlam veremiyorum ben bana sorsun mu yazdım yukarda iyi oku?

• sonuçta insanlar kapitalist bir düzende yaşıyor ve bence bunlar normal şeyler. kapitalizmden nefret eder sosyalist bir ekonomiyi savunurum ama günümüzde insanlar kapitalizmden memnun diyecek bir şey yok.

0|1
    0|0
  • işte bu dünya böyle

0|1
    0|0
  • Parası varsa alır boşver

0|1
    0|0
  • götüyle para kazanıyor zaten alsada hayrı yok laylaylom

0|1
    0|0
  • G*tüyle ünlü olası daha saçma bence.

0|1
    0|0
  • Zenginin salağı boyle oluyor iste.

0|1
    0|0
  • Ben 1 paket sigara bulamıyorum 1 haftadır milletten otlaniyom
    Adalet ışte..

0|1
    0|0
  • evlatlar en iyiler layıktır

2|0
    1|1
  • Saçma

0|1
    0|0
  • Adaletini seveyim Dünya..

0|1
    0|0
  • 😀😀😀 komik

0|0
    0|1
  • Para, kullanmayı bilmeyenlere gidiyor

0|0
    0|0
  • PKK'nın neden bitmediginin ya da neden bitmeyecegin kanitidir bu, biraz da...

1|0
    0|0
  • Mna k. dumun karısı ben para istıyom vermio, paraları nerelere harcıyo

0|0
    0|0
  • seksi popo nelere kadir görüyorsunuz:/

0|0
    0|0
  • Ucuzmuş. Ben, 20 bin beklerdim. :D

0|0
    0|0
  • para çok yani normal