Sinemaya Para Vermek Enayilik Mi?

film vizyona girdikten 2 hafta olmadan internete düşüyör gidip 18-20 lira vermek enayilik bence bide öğrenci adamız 20 lira çok pahalı

Güncellemeler:
3ay güncell
3ay Güncel

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Hafta ici 8tl hafta sonu 12tl. Ayrica bir buyuk perdede izlemek var birde pcnin minnak ekranina sasi olurcasina bakmak var. Korsana hayirrrrrrr!!!😄😄🎉🎉🎉🎉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar o kadar emek veriyor senin gibi çulsuzlarda emeğe saygı gösterenlere enayi diyor :) Kaybol şurdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Biriyle gidilecekse gidilir zaten. Aksi halde enailik. Zaten internete düşüyor filmler ne de olsa.

Çok beklediğim bir film olmasa sinemaya gitmem ben. Mecid Mecidi'nin son filmi Muhammed Resulullah'ı çok bekledim mesela. Ekim ayında gösterime girince sinemaya giderim. Başka da gitmem sanırım.

0|0
    0|0
  • tabiikide 20 tl az değil ama tecrübe yaa aşk filminde mesela neyin ne olduğunu ekranda görüyoruz ama gerçekte :( :(

0|0
    0|0
  • Bencede enayilik

0|0
    0|1
  • biriyle gideceksem giderim buna değer ama öylesine gitmem çünkü bir iki hafta sonra İnternet'te oluyor. evde yayıla yayıla izlemek daha rahat

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • korku filmleri sinemada daha etkileyici bende bir tek korkuya giderim

0|0
    0|0
  • yaşasın korsan, ben intenete düşünce indiriyorum torrentten

0|0
    0|0
  • 20 tl mi ogrenci 12 tl falan gittigin yere gore degisir. Ayrica onun zevki baska

0|0
    0|0
    • 3ay

nerde 12 lann ankarada hafta sonu 18

• 3ay

Valla İstanbul'da var. Ben metroportta 6tl ye gittigimi biliyorum 😄

• Ogrenciysen enayilik ben de ogrenciyim internetten izliyom

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ortam görüyorsun, farkı bu.

0|0
    0|0
  • Birader adamlar onu bedavaya yapmıyor. Sinemaya para veriyorsun onlarda gişeye göre para kazanıyor. İnternet olayı korsandır. Sen internetten izleyince o filmi çekenler kazanamıyor

0|0
    0|0
  • ya yürü git işine sinemada film izlemekle bir mi internette izlemek ayrıca insanlar okadar para emek harcıyor !

0|0
    0|0
    • 3ay

harcasın banane

• 3ay

veremezsen sende izlemessin zorla izleten yok ama verenlere de enayi diyemessin onlar seviyor film izlemeyi çalışıyor gidiyor sinemasına seni ilgilendirmez !

• 3ay

Bence enayi

• Tek başına izleyeceksen para vermek bencede enayilik

0|0
    0|0
  • Kul hakkına girmiş oluyorsun diye biliyorum. Sonuçta emek var. Bu internetten izleme olayı bence tv ye düştükten sonra olmalı.

0|0
    0|0
    • 3ay

la he he herşeyi bu kadar ince düşüneceksen yaşama

• 3ay

incesi falan yok. Düşünce senin iyi seyirler :)

• Sinemaya film için gitmeyen tanıdıklarım gayet memnunlar.. Artık mısır yemek mi hoşlarına gidiyor anlamıyorum. Hele bir çift tanıdığım var hergün gidiyorlar.

0|0
    0|1
    • 3ay

hala sinemayla evde izlemenin farkını anlamadıysan sorun sende...

• 3ay

@fatih9661 evde televizyonumuz yok bizde öğrenci adamız.. Sinemaya gidilmelidir. Kültürlenin Sosyalleşin.

• Degil

0|0
    0|0
  • değil tabi ki. Farkı bir tattır sinema, radyodan dinlediğin müzik nasıl tat veriyorsa sinemada izlediğin film de aynı tadı veriyor. Yoksa youtedan her ikisinide dinleyip izleyebiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Emeğe saygı kalmadı nede olsa adamlar alın teri döküyor yani o kadar boş şeylere para verince canın yanmiyo bunda canıN yandi ilgincmis sinema bir kültürdür sonuc olarak

0|0
    0|0
    • 3ay

boş şeye para vermem ben aslanım genelleme yapma

• 3ay

Yetişkin birey olmuşsun ama zekan gelismemiş ondan bsy diyemiyorum sana sende haklısın nolcak bilende yazıyor bilmeyende...

• 3ay

He yavrum he

• bendende lig tv var maça gidiyorum ortam meselesi birazda

0|0
    0|0
Yükleniyor...