Son moda olan Cevapsız Çınlama şarkısını seslendiren Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sesini dansını vs. begendiniz mi? 16 yaşında olmasına rağmen performansı nasıl sizce?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yaşını göz önünde bulundurursak ses gayet başarılı fakat 16 yaşındaki bir kız 'çocuğunun' kameralar karşısında o şekilde vücudunu sergilemesi benim bakış açıma göre doğru değil

0|1
    0|1
    • 3ay

ewet katılıorm :)

• 3ay

Hayirdir hayirda sende yoruma saygiyi ogren car car otmek falan? Niye cocuk dedin oraya kiziyorum 18 olsa 20 veya 21,22 olsa dermiydin acaba? Hazmedemiyorsan hic gorus yapma daha iyi saygiyi senden ogrenecek degilim ama istiyorsan bildigim bir prof. psikolog var onu onerebilirim sana.

• 3ay

@CapitainJacKSparroW evet hla çocuk diyorum çünkü çocuk yaşta bilmiyorum sana 16 yaş ne ifade ediyor. Ayrıca terbiyeni takınırsan sevinicam. 20-22 yaşında olsaydı aynı tepkiyi vermezdim doğru. ama 16 yaşındaki bir kız çocuğuna çok daha farklı klip çekilebilecekken bu şekilde olması sadece tribünlere oynamaktan başka bir şey değil. Ve belli ki senin ve senin gibilerin bu durum hoşuna gidiyor. tekrar üstüne basıyorum bu BENİM GÖRÜŞÜM. psikolog lafına takılmıyorum bile konuyu bu derece gereksizleştirmen çok saçma

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahahah şu an onu dinliyorum.
    Sesi müthiş, olgun gözüken bir genç kız

0|1
    0|0
  • Biraz inceledikten sonra yaşına inanamadığım hatta adın şimdi duydugum, genç kız.

0|1
    0|0
  • Yaa bence küçük 16 yaşında 2000 yılında doğmuş ama hakkını almıyım sesi güzel kız da güzel :D

0|0
    0|0
  • eh işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence uerovizyona göndersinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...