Hangi dizileri izliyorsunuz? Yerli dizileri mi yoksa yabancıları mı tercih ediyorsunuz?

Ben bayağı çok dizi, çizgi film, anime izleyen biriyim. Normalde bol bol yabancı dizi izlesem de bu yaz yerli birkaç diziye de başladım.

şu an İzlediklerim:
Sherlock, American Horror Story, Skins, Shameless, The Fosters, 2Broke Girls, PLL, New Girl
Arkadaşlar İyidir, Bodrum Masalı, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor

Bitirdiklerim:
Awkward, Faking It, Dexter, Suburgatory, Glee, Gossip Girl, How I Met Your Mother, The Carrie Diaries
Sana Bir Sır Vereceğim, Kaçak Gelinler, bolca Kore, Disney Channel ve Nickelodeon Dizisi

Diziler hakkında sohbet edecek veya yeni dizi önerecekleri yorumlara bekliyorum (:
Siz hangi dizileri izliyorsunuz? Yerli diziler mi yoksa yabancı diziler mi?

• Yerli Diziler
    56% (39)38% (21)48% (60)Oy Ver
  • Yabancı Diziler
    44% (31)62% (35)52% (66)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bolca koreyse tamamdır derdini anladım :D geçenlerde the 100 dizisini bitirdim gerçi yeni sezonu gelecek devam ediyor yani.. çok manyak ötesi bir şeydi yani ben bilim kurgu falan seven birisiyim ondanda olabilir ilgini çekiyorsa bilim kurgu bir bak derim.. :) ayrıca kore dizileri üzerine doktora yapmış birisiyim ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

The 100'ın kitabı okuyacaklarım listesinde. Okumadan da izlemeye başlayacağımı sanmıyorum. Kore dizisi izlemeye de geçen yaz başlamıştım. 30-40 tane bitirmişimdir :) Şuanda da Doctors'ı izliyorum. Sırada da Uncontrollably Fond, Cheese In The Rap ve Oh My Venus var. ;)

• 3ay

cheese in the trap ı ilk sıraya al derim :) ve eminim ki dizisi kitabından çok çok daha iyi :) :D

• 3ay

ahahaha tamamdır :D

Erkekler Ne Diyor 28

• Sitayiş - Güzel bir İran dizisi
    http://www.yenikaynak.com/sitayis.html

0|0
    1|0
  • İkisini de dene ve yabancıyı seç :D

2|0
    0|0
  • yabancı izlediğim bir dizi yok yerlilerden poyraz karayel var onun dışında zaman geçirmek için arka sokaklara bakıyorum, kanıt vardı yaz döneminde gelen ona bakıyorum işte ama asıl dizim baştada dediğim gibi POYRAZ KARAYEL

0|0
    0|0
  • Yabancı izliyorum. How i met your mother ı 3 defa bitirdim.

1|0
    0|0
  • dizi izlerim genel olarak yerli yabancı sıkıntılı oluyor sende hep yabancı yazmışsın 2-3 tanesi yerli bir dizide aynıyız o da Aşk Laftan Anlamaz diğer dizilerimde Rengarenk ve Sosyete Güzeli yabancılardan bir tek Teen Wolf izlerim o da daha başlamadı gitti yani

0|0
    0|0
  • Çizgi Film izlerim sadece Oda Regular Show hayatta kaçırmam 😂

1|0
    0|0
  • Doctor who tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • bir tek sherlock izliyorum pek dizi izlemem american horor story izliyordum bir ara
    normalde yabancı dizi izlemem pek aslında dizi izlemem artık

1|0
    0|0
  • Su anime muhabbetinden tiksinc geldi.

1|0
    1|0
  • Türk dizilerinin geneli çöp. Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, Kardeş Payı, İşler Güçler, Sakarya Fırat dışındakiler çöp yanii :D
    Şu an izlediklerim ; Shannara, Penny Dreadful, The 100, The Last Ship, G. o. T, Vikings
    Bitirdiklerimi yazarsam çok uzun olur :D

bu arada en güzel diziler bana göre Friends, How I Met Your Mother, Wire

0|1
    0|0
  • Sadece yabancı dizi ve Anime... Eski türk dizilerini sewerdim. Şu anki diziler cııkkk hayatta izlemem... İnsanın psikolojisini bozmaktan başka bir şeye yaramıyorlar.. Arada eski çizgi romanları okurum (Texas - Kızılmaske - Tommiks - Yüzbaşı Volkan- Barbar Conan - Spider Man) okurum... Nostalji ne yaparsın... İnsan atmaya kıyamıyor...

0|0
    0|0
  • yabancı tabii ki

0|0
    0|0
  • hemen kanka olak böyle bir kız olamaz çünkü :)
    bnde yabancı diziler izlerim arşiv yaaprım çigiroman okur animeelr izlerim çizgi filmler dergiler felan filan işre ilgi alanalrımdır

ama herhalde ömrüm yetmeycek arşivdeki dizileri bitirmeye

0|0
    0|0
  • Yerli ;
    EDHO, Poyraz Karayel (Tehlikeli Oyunlar bağı ötürü)

Yabancı;
    Game of thrones, Supernatural, How i met your mother, Mr. Robot, Family Guy, Sherlock, Da Vinci's Demons, The Vikings ve aklıma daha gelmeyen bir kaç tane daha

0|0
    0|0
  • Dizi sevmem

0|0
    1|0
  • Yerli olarak Bodrum masali
    Yabancı olarak Doctor who, the vampire diaries ve teen wolf

0|0
    0|0
  • Yerli dizi izlediğim bir tek Aşk Yeniden vardı. Bildiğin abuk subuk bişeydi ama çok hoşuma gidiyordu onu da yayından kaldırdılar final yaptı. Eski dizileri izliyordum şu an sadece The Origins'i izliyorum

0|0
    0|0
  • Yerli Diziler

0|0
    0|0
  • Breaking bad yeni bitti GoT izliyorum şimdi 😊

0|0
    0|0
  • Yabancı tercih ediyorum nadiren Türk.

0|0
    0|0
  • Yabanci Game of thrones vardı Yerli Edho 46 yok olan kehribar ama Edho kaldi bir

0|0
    0|0
  • Yabanci izlerim hep turk dizisi bir tek isler gucler behzat c leyla ile mecnun gerisi cop.

0|0
    0|0
  • Yerli Dizi Edho hayat şarkısı Behzat Ç.
    Yabancı Dizi Six Feet Under

0|0
    0|0
  • 3 tane izlediğim dizi var 2si Türk dizisi 1 yabancı

0|0
    0|0
  • Yabanci

0|0
    0|0
  • Yabancı.

0|0
    0|0
  • çok saçma kıyas. Yerli dizi dediğin bütün oyuncuların renkli gözlü ve güzel yakışıklı olduğu, konunun o onu sevmiş, o da başkasını sevmiş olduğu, range roverlara binilen, erkeklerin plazada takım elbise ve sekreteriyle çalıştığı, dizinin yarısının bakışarak ve düşünerek geçtiği şeyler. güzel olan dizilerimize kaldırıyorlar zaten. bkz: leyla ile mecnun, behzat Ç.

0|0
    0|0
    • 2ay

Behzat ç yeniden başlıyor diyor emrah serbes ocak ayında. Kanal aarıyorlarmış bulabilirlerse çekilecekmiş. Tüm kadro kabul etti ve ilk sezon senaryosu hazır diyor emrah serbes.

• 2ay

@UzgunAdam34 sonradan tekrar demediyse Emrah serbes bunu diyeli çok oldu

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Kore dizileri tercihim

1|0
    0|0
  • yabancı diziler daha hoş bence yerli dizilerde bir süre sonra hep aynı klişeler aynı dramlar sıkıyor beni :) the arrow guzel sanırım izlememişsin tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Yerli dizi izliyorum

0|0
    0|0
  • Normalde yabancı diziler ama bu aralar türk dizileri.

1|0
    0|0
  • Yabanci diziler daha iyi.

1|0
    0|0
  • Aşk laftan anlamaz
    Yüksek sosyete
    Bana sevmeyi anlat

0|0
    0|1
  • yerli izliyorum

0|0
    0|1
    • 3ay

hangi diziler?

• 3ay

kırgın çiçeklere başlamıştım ama devam ettiremedim. şimdi bodrum masalını izliyorum konusu hoşuma gitti :) umarım aynen devam ettirirler de bozulmaz dizinin gidişatı

• 3ay

sanmam, en azından senaryo var... oyuncular da kaliteli

• Kaçak gelinlere bayılıyordum ya niye bittiyse

1|0
    0|1
  • İkisini de izliyorum.

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Dizi pek sevmem izlediğim tek dizi poyraz karayel

0|0
    0|1
  • Pek izlemem

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de pek televizyondan izlemiyorum genellikle internetten takip ediyorum dizileri :)

• Yabancı dizi izleyen erkekler candır hahaha nerden geldiyse aklıma

0|0
    0|0
  • yabancı arada yerli.

0|0
    0|0
  • yani aslında 2'sinide izliyorum ama yabancı daha ağır basıyo bende

0|0
    0|0
  • bu aralar izlemiyorum

0|0
    0|0