Esra erolun evlendirme programına katılsanız size günde kaç talip gelir :P :) ?

hanife gibi bir tipsize o kadar geliyodu soru belli :D

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• ben o programdakilerin hepsinin ağzına sıcardım Esra Erol'da aynı şekilde olur. sonra çok haklılarmış gibi bir de dava açarlar pasta börek ve televizyondan başka bir halt bileyen kadınların hışmına uğrardım buna kendi annem de dahil.

0|1
    0|0
    • 3ay

Neden böyle dedin?

• 3ay

:D :D :D :D ya evlilik ciddi bir şey diye her programda söylüyorlar ama bu cümle üzerinden türlü türlü tiyatrolar dönüyor. kanal sahipleri çok akıllı neden dersen de bu programlarda birden fazla aşk hikayesi birden fazla çetrefilli aşk üçgenleri var şimdi kanal sahibi reyting alabilmek için ne yapacak iyi bir dizi bulmalı diziyi oyuncular pazarlar satar. her diziden teklif alan izlenilen bir erkekle bir kadının oynadığı aşk dizisini satın alsa bunun o oyunculara rağmen izlenmeme ihtimali var o yüzden evlilik programlarını çoklu dizi olarak düşünebilirsin tüm bunlar aile kurumunun yitirilmesine sebep oluyor o programlara babasından anasından nefret eden görüşmeyen kızlar erkekler katılıyor. rezillik resmen sen neden 80-85 milyona aile sırrını açıyorsun. özel hayatın gizliliği diye bir şey var. iki dakika önce ağlayan iki dakika sonra gülüp oynuyor insanların psikolojisiyle de oynuyorlar özellikle ev kadınlarının psikolojisiyle oraya 18-25 yaş arası hiçbir şeye sahip olmamış okumayıp

• 3ay

koca bulmaya kalkan kızlar çıkıyor hemen tipi söylüyorlar sipariş verir gibi gelirini mal varlığını söylüyor. yani kendini evlilik diye satıyor 80-85 milyonun karşısında alıcı bekliyor. ama başlık parası desen OOOOO CİNSİYETÇİ OOOOO KADIN MAL DEĞİLDİR derler. anladın mı

• Bilemedim 😄

0|1
    0|0
  • ortalık karışır

0|1
    0|0
  • Bilemedim😁

0|1
    0|0
  • Hiç gelmez

0|1
    0|0
  • Katilmam.

0|1
    0|0
  • 6 :D

0|1
    0|0
  • bana talip gelmez yollarlar lan beni :D

0|1
    0|0
  • baya baya gelir baana

0|1
    0|0
  • Kimse gelmez bana.👋🏻

0|1
    0|0
  • bilemicem valla.😄

0|1
    0|0
  • Ben gitmem masallah cok guzelim ama gidersem her kes gelir☺️

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...