Sizce de Türk dizisinin kalitesi düşmedi mi?

Hemen hemen her gün bir dizi final oluyor. Final olan dizilere baktığım zaman genelde Türk aile yapısından çok uzak olduğunu görüyorum. Siz de kalite konusunda benim gibi düşünüyor musunuz?

0|1
24|22

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden sanatçılar yönetmenler yazarlar bu işi sevdikleri icin yapiyorlardi para ikinci aşamada kaliyordu örnek vermek gerekirse hababam sınıfı filmin her dk si dolu dolu boş olan 1 saniyesi bile yok ama günümüz filmlerinde ya da dizilerinde amaç para kazanmak yapalim kıytırık bir film 2. Tane ünlü oynatiriz onlar var diye şu kadar kişi gelir oh oh iyi iyi. 90 dk lik filme bakiyoruz toplam 20 dk si araba surerken muzik dinledigi sehirden 2-3 kare gosterildigi bir süre 10 dk si cadde de sokakta yürümek yaklasik bir 20 dk si da uzun uzun bakisma 2 kisi sohbet ederken her cumle sonrasi 15-20 saniye beklemek filan derken 90dk lik filmin 40dk si filan isimize yarar seyler oluyor geri kalan kismi film denebilmesi için gerekli olan sureyi tamamliya bilmek. Günümüzde yani en azindan Türkiye de herşey para olmuş durumda misal game of thrones taki 20 saniyelik bir bölümu en mukemmel sekilde cekebilmek icin 8 saat boyunca adama yumruk attirmislar iste asil mukemmellik bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen bir bakayım dedim bölümü bitirmeden kapattım. Cıvık cıvık haller, gereksiz slow-mo, fakiri bile fakir değil. Hep aynı konular, hep aynı olaylar bir tek sıfatlar farklı... Sonra neden yabancı dizi izliyorsunuz diyorlar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• o kadar çok dizi var ki insanlar nereye bakacağını şaşırdı birde tabi konusu ve anlatılanlar ekrana yansıtılanlar maalesef pek uygun şeyler değil sonuçta izliyoruz ama kalite olarak çok üst düzey yapımlar çok nadir çıkıyor diyebilirim.

0|0
    0|0
  • bu ask mevsimi kiraz mvsmi cilek kokusu tarzinda vicik vicik arada derede kalmis ask ikilemleri yasayan diziler biktirdi artik bir de evlilik programlaryla bunlarn ikisi doldurdu ekranlari. erkekler kasli iri yapili. kizlar full makyaj ve vucutlari 90 60 90 nerdeyse. inandiricilik sifur. bildigin ahlaksiz toplum olusturulmaya calisilio. Turk kizi da Turk erkegi de yanlis tanitilio. yozlastiriliyoruz

1|0
    0|0
  • ne kalitesi

0|0
    0|0
  • En son 2 ay önce açmıştım televizyonu birde geçen gün arkadaşım rising stara katıldı o zaman açtım dizilerle filmlerle zaman geçirmemek en güzeli

0|0
    0|0
  • Bayağa düşük

0|0
    0|0
  • Kalitesini bilmemde, ahlaki degerleri yerlerde gezdirdigi kesin..

0|0
    0|0
  • Düşmek mi? Hahahaha 😆 kalite yok ki. Ezel gibi başyapıtlar gördük ama daha iyilerini... Maalesef.

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte yine de tek tük iyi diziler var ondan yok demedim

• çok düştü.. son 10 yıldır hızla düşüyor. arada güzel yapımlar çıkıyor fakat onları da çok tutmuyorlar ekranda.

0|0
    0|0
  • düştüüü yerlerdeee

0|0
    0|0
  • Hep öyleydi zaten?

0|0
    0|0
    • 3ay

Eskiden kaliteli diziler vardı ama yine de

• 3ay

ben hatırlıyorum malesef :)

• 3ay

hatırlamıyorum olacaktı o 😂

• Gerçeklikten uzak diziler.. Hepsinde sadece aşk işleniyor , gerçi onunda içine ettiler ya , neyse..

0|0
    0|0
  • Ne zaman kaliteliydi ki bir kaç dizi var onlarda eksikti ve uzundu..

0|0
    0|0
  • kalite varmıydıki türk dizilerinde cogu erotik film de gitsin

0|0
    0|0
  • Ne zaman yükseldi ki

0|0
    0|0
  • Türk dizileri yerde de surunmuyor artık yerin dibine girdi

0|0
    0|0
  • Öyle ya.

0|0
    0|0
  • Aynen sürekli saçma aşk dizileri oluyor

0|0
    0|0
  • Türk dizilerini izlemem, ben televizyonda izlemem ki 😂😃

0|0
    0|0
  • Türk dizileride mi varmış 😂

0|0
    0|0
  • leyla ile Mecnun efsane tek geçerim... Çay bana ☕

0|0
    0|0
  • Ne zaman yüksekti ki, düşsün. Zaten hep yerlerdeydi. En beğenilen diziler aile dramları oluyor. Onlardan bile ancak birkaç tane sayabiliyorsun. Sinema filmleri de berbat. Hele komedide berbat ötesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• suskunlar behzat ç leyla ile mecnun gibi diziler yaparlarsa izlenir bunlarin tek amaci surekli elalemi s. kistirmek tabi tutmaz millet de bikti artik

1|0
    0|0
  • Aynen hep aynı klişe şeyler sıktı artık 😂

0|0
    0|0
  • Düşeli çok oldu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle düştü ve her dizide hemen hemen aynı konular biri zengin diğeri fakir biri başta sevmiyor sonradan seviyor işte birinin ailesi istemiyor engeller çıkıyor en sonunda beraber oluyorlar evleniyolar ve final ayrıca dizi boyundada birbirlerine 99373738373 tane yalan söylemişler

0|0
    0|0
  • hep düşüktü

0|0
    0|0
  • düşmesinin en büyük sebebi sürekli aynı noktadan dizi çekmeye çalışıyorlar ve gözlerini para bürümüş.

0|0
    0|0
  • Evet, haklısın. Ben de bu konuda yakınanlardan biriyim. Insanin canı sıkılsa resmen televizyon açamayacak oldu. Türkiye bu konuda fazlasıyla yetersiz.

0|0
    0|0
  • Çok düştü

0|0
    0|0
  • Eskiden de kaliteli değillerdi ki

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Zaten hep baskalarindan çaliyolar full kore dizi alintisi s. ssdj

0|0
    0|0
  • yerle yeksan oldular

0|0
    0|0
  • Kalktı mıydı ki düşsün.

0|0
    0|0
  • en sinir olduğum no309 tamam diğerlerindende nefret ediyorum ama en çok no 309

0|0
    0|0
  • Tek konusu aşk olan ergen dizileri hepsi. Ergenler bir şeyden çabuk sıkılırlar zaten

0|0
    0|0
  • Hic farklı senaryolar yok hep aynı

0|0
    0|0
  • Hep benzer konulari isliyorlar yaz dizisi diye cikip 8 bolumde bitiriyorlar tamam yaz dizilerinin uzun surmesini zaten beklemiyoruz ama birbirinin kopyasi olinca insanin izleyesi gelmiyor

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • ne zaman yüksekti ki

0|0
    0|0
  • Medcezirden sonra ısınamadım ben

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...