Yerli dizi seyredesim var 😄 önerebileceğiniz güzel yerli diziler var mı 😄 konu farketmez 😄 ?

Şöyle bir 2005 sonrası filan işte 😄 entrika yalan dolan ve gizem dolu şeyler olabilir 😄 konusu o emli değil beğendiğiniz dizileri söyleyin ben bakayım 😄
Bugünün saraylısı diye bir diziye denk gelmiştim kısa bir an için 😄 merakıma giden şeyler olmuştu 😄 güzel mi o 😄 seyreden var mı 😄

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• binbir gece, yaprak dökümü, adanalı, asi, gönülçelen, aşkı memnu, sıla bunlar klasik türk dizileri, entrika var, aşk var hepsi kaliteli ama şiddetle önereceğim aşk için asi olur, hala izlerim bayılırım

0|1
    1|0
    • 3ay

Asi yi merak ettim şimdi 😄 hiç duymadım adını 😄 diğerlerini çok duydum ama o pek bir yabancı geldi 😄

• 3ay

evet teyzem, haftada iki kez oradayım neredeyse, bir gün inşallah diyeyim:) sen bir doctor who ya başlada

• 3ay

O zaman her hafta sezon finallerini beraber seyrederiz 😂 haftada bir sezon seyrederim herhalde 😄
      Sen de doctoru görür duygulanırsın 😂 ah ulen doctor dersin 😄 ne günlerdi be doctor dersin 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Asiyi izle çok orjinal diziydi entrikaya fazla yer vermediler ama efsanedir benim için.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hepsi çok kötü kanka izleme bence 😂

0|1
    1|0
    • 3ay

İzleyeceğim 😁
      Asi diye bir diziyi koydum kafaya 😄 ona bakacağım 😄 sen de bak 😄

• Lale Devri izle. Herkes herkesle sevgili oldu 560 kez hamile kalindi birbirlerinin kocasini almaya calistilar. bir yandan. zengin hayati filan. dddd

0|1
    0|0
    • 3ay

Yok ebesinin şeyi 😂😂😂 o ne lan öyle 😂😂😂
      Kavak yelleri gibi 😂 kim kime veriyor belli değil 😂😂

• İzleme... 😰

0|1
    0|0
  • ezeli tavsiye ederim. baya iyi

0|1
    0|0
    • 3ay

başka tavsiye yok mu başka tavsiye 😁
      Ona bakacağım zaten 😄
      Ama ne zaman bilemem 😄

• 3ay

Son gerçekten güzel. Alyazmalımın çakması. Ama yine de güzel. Modernize edilmiş hali. Tıpa tıp değil. Özge özpirinççi oynuyor

• 3ay

Yok o zaman bakmam ona 😄
      Listede " asi " ve " son " var şimdilik 😄 iki adet üç harfli dizi 😄
      Bakalım nasıl çıkacaklar 😄
      Sonra belki ezel ve kurtlar vadisinin ilk final verdiği yere kadar seyrederim ama onlar uzun sürer üşenirim kesin 😄

• Leyla ile mecnun

0|1
    0|0
  • en guzel dizi kara sevda 👍

0|1
    1|0
  • Yabancı Damat güzeldi

0|1
    1|0
    • 3ay

Ona denk gelirdim arada pek sarmazdı bana 😄 başka var mı senin beğendiğin 😄

• 3ay

Entrika falan demişsin bak Yaprak Dökümü'nde entrikanın dibi var

• Suskunlar

0|1
    0|0
  • kücük sırlar 👀

0|1
    0|0
    • 3ay

Ona lisedeyken bakıyordum hoş değil pek 😄 liseli dizilerini sevemiyorum çok 😄

• direk aşkı memnu izle kalpten gidersin

0|1
    0|0
  • Suskunlar.

0|1
    1|0
    • 3ay

Ona birkaç bölüm baktım 😄 aklımdakiler arası da 😄 abim itina ile takip ederdi onu 😄 güzel olmasa bakmazdı herhal 😄

• Binbir Gece.

0|1
    0|0
  • SON. 25 bölümlük bir dizi. Tavsiye ederim. Çok heyecanlıydı.

0|1
    0|0
    • 3ay

Hııı bölüm sayısı da az 👀 bunu da alayım listeye 😄 merak ettim 😄
      Acaba heyecanlı mı 😶

• ezel

0|1
    1|0
  • ben en çok güneşi beklerkeni severdim uyarlamalarda çalıkuşu güzeldi

0|1
    1|0
    • 3ay

Güneşi beklerken yeni galiba 😄 adını duymuştum geçenlerde sanki 😄
      Elin değmişken birkaç tane daha yaz bari 😄

• 3ay

İsmi " 7 sinirli adam " filmini getirdi aklıma 😂 trt dizisiydi dimi 😄 hatırlar gibiyim onu 😄 bir bölümüne denk gelmiştim 😄 çocuğun biri bıyıklı bir hocaya posta koymaya çalışıyordu derste 😄

• 3ay

aynende o dizi

• Aşk laftan anlamaz😄

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Behzat Ç, leyla ile mecnun

0|1
    0|0
  • Ezel

0|1
    0|0
  • kurtlar vadisi ilk bölümleri pusu deyil

0|1
    0|0
  • diriliş ertuğrul
    ezel
    kv-kvp
    ekmek teknesi
    karadayı

0|1
    1|0
    • 3ay

Kv-kvp 👀 öyle bir dizi var mı cidden 😄
      Karadayıya ilk 20 bölüm filan itina ile baktım çok iyi gidiyordu ama fazla uzattılar o diziyi 😐 tek sezon ve süresi biraz az bölümler ile çekilse on numara olurdu 😄
      Diziye karakterler Trabzon'dan göç etme diye baktım biraz çok hoşuma da gitti ama sonra sıktı işte uzayınca 😄

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...