Friends dizisinden en sevdiğiniz karakter hangisi?

Friends dizisinden en sevdiğiniz karakter hangisi?
Benim Joey ve Ross :)

• Ross
    26% (14)33% (16)30% (30)Oy Ver
  • Phoebe
    13% (7)10% (5)12% (12)Oy Ver
  • Joey
    23% (12)27% (13)25% (25)Oy Ver
  • Rachel
    15% (8)10% (5)13% (13)Oy Ver
  • Chandler
    6% (3)8% (4)7% (7)Oy Ver
  • Monica
    17% (9)12% (5)13% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• How i met your mother dan sonra buna da baslayayim dedim, o tadi alamadim. Ama erkeklerden soldaki uzun sacli komik bir tip.

1|0
    0|0
    • 3ay

Friends'i izledikçe HIMYM'la arasındaki benzerlikleri göreceksin ilk sezondan pek beklentin olmasın gittikçe komikleşiyor :)

• 3ay

Hahah bu attigina hic sasirmadim cunku okumustum onu, herkes de ayni seyi atiyor. Kendi bildiklerinle gel bana. Onu yazan arkadas friends fani oldugu icin objektif olamamis yazarken maalesef. Dedigim gibi butun sitkomlarda bu tür benzerlikler oluyor, friends de seinfeld in cakmasi o zaman. Ayrica Seinfeld friendsi ezer gecer.

• 3ay

Kendi bildiklerim de galeridekinden farklı değil bariz her şey ortada. Burda dizi yarıştırmıyoruz. İkisi de sevdiğim diziler HIMYM'ı beğenmeseydim 9 sezon boyunca izlemezdim. Seinfeld karakterleri ve aralarındaki ilişkiler bahsettiğim diğer sitcomdakilerden farklı. Sen kabul et ya da etme herkes iki dizininin birbirine %90 benzediğini kabul ediyor. Benzerlik var demem sevmediğim anlamına gelmiyor sakin ol şampiyon

En İyi Kız Görüşü

• Rachel tabi ki <3 Ross'u pek sevmiyorum, Joe'yu da. Pheobe olmasa bile olur. Monica ve Chandler olmazsa tadı olmazdı ama :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Joey Tribbiani tabi ki ya.. anketin böyle çıkmasının tek nedeni izlemeyenler rastgele oy vermiştir

1|0
    0|0
  • Joey Tribbiani.

1|0
    0|0
  • Rachel💖😚

1|0
    0|0
  • rachel

1|0
    0|0
  • Chandler ve phoebe yi severdim

1|0
    0|0
  • Dr. Ross Geller...

1|0
    0|0
  • Chandler Bing, her repligi beni güldürüyor. Özellikle lezbiyen dugununde yasanilan diyaloglar :D

1|0
    0|1
  • Ross&Chandler :D kzılardan Rachel ve Phoebe :D aslında hepsi ama :D

1|0
    0|0
  • Ayıramadım birbirlerinden. Bu kadar samimi bir dizi izleyemeyiz bir daha sanırım. Üzdün gece gece.

1|0
    0|0
    • 3ay

Hele son bölümü nasıl üzdü beni. İnsan gerçek arkadaşlarından ayrılmış gibi hissediyor efsane diziydi.

• Salladım

0|0
    0|0
  • sağdaki kadın seksi onu izlemeden sevdim

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum :/

0|0
    0|0
  • Nabbercraker

0|0
    0|0
  • jamıryo

0|0
    0|0
  • hepsi ayrı bir yapmacık, 10-12 bölümünü zar zor izledim, çabuk sıktı

0|0
    1|1
  • sağ alttaki abla

0|0
    0|0
  • Friends dizini izlemiyorum, ben hiç dizi izlemiyorum. Kahrolsun diziler, yaşasın çizgi filmler

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum şıkkınıda koysaydın keşke :D

0|0
    0|0
  • dizi izlemiyorum ki :)

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Smelly cat 😻

1|0
    0|0
  • Ross

1|0
    0|0
  • Ross

1|0
    0|0
  • joey sevilmezmi ya

1|0
    0|0
  • Çendlırım benim :)

1|0
    0|0
  • Hiç biri

0|0
    0|0
  • ortadaki kadın hangisiyse o şık

0|0
    0|0
  • Yeni bir dizi başladı arkadaşlar iyidir diye bu onun yabancisimi

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiçbir dizi Friends'e alternatif olamaz bütün arkadaşlık dizileri Friends'ten esinlenerek yapılmıştır How I Met Your Mother en açık örneğidir. Orjinalini izlemeni tavsiye ederim

Yükleniyor...