Sizce en kusursuz surata sahip ünlü kim?

Aynı anda moraliniz bozulsun ve gözünüz gönlünüz açılsın mı istiyorsunuz? Buyrun :(..Sizce en KUSURSUZ surata sahip ünlü kim ?

Allah aşkına iç dış güzellik vb. nutuğu çekmeyin , siz de paylaşın da görelim kimler varmış bilmediğimiz kfklfdmfd

Bir de Kusursuz diyorum bak Çekici değil, yani bu ikisinden daha çekici dolusuyla ünlü vardır ama yüz simetrisi olarak en mükemmel bunların olduğunu düşünüyorum ben :((((8

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Güncel :(

0|0
26|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• hepsi kusurlu :D

0|0
    1|0
  • O benim :D

0|0
    1|0
  • Ortadaki

0|0
    0|0
  • Barbara aşkım

0|0
    0|0
  • Barbaraaaaa

0|0
    0|0
  • Kibariye

0|0
    0|0
  • Amber Heard.

0|0
    0|0
  • Kusursuz insan yoktur ki kusursuz ünlü olsun

0|0
    0|0
  • Tamda barbara yazıcaktım fotoğrafı gördüm :D

0|0
    0|0
  • En güzel olabilirler ama kusursuz degiller

0|0
    0|0
  • balık ayhannn

0|0
    0|0
  • Selana gomezmi :D

0|0
    0|0
  • Bunların bide makyajsız halini gör 😃

0|0
    0|0
  • bunlar hep kusurlu

0|0
    0|0
  • hepside kusurlu amaaan

0|0
    0|0
  • şu barbara manyak güzel yaa

0|0
    0|0
  • kız çok güzellll :D :D bende istiyom ondan

0|0
    0|0
  • Herkesin bir kusuru vardır

0|0
    0|0
  • cekicilik diye birsey yok sacmalik, kusursuz diyorsun jenseni koymussun neresi kusursuz sunun tarif edebilirmisin neyini begeniyorsun :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Mükemmellik olmaz. Bazıları çok çok beğendiğini ifade etmek için söylüyor. "Kusursuz diyorum, çekici değil." diyorsun da bir insanın çekiciliği yoksa ne anladın yüz hatlarından, hiç önemi yok o zaman.
    Şu Barbara'nın ne itici bir suratı var ya.
    Şimdi hemen kıskandığımı düşünen mallar olur.
    Erkek olarak ise mesela Stephen'i çok beğeniyorum. Şununla kıyaslamam bile.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazı insanlar yüzlerinde tonlarca kusur bulunmasına rağmen çok çekici olabiliyorlar ama bu "Kusursuz olanlar çekici değildir" anlamına gelmiyor, onu kastetmiştim. Barbara bana acayip çekici geliyor bebek gibi, mesela bana da Gigi denen model aşırı itici geliyor anlıyorum yani seni. Stephen'ın soyadı neydi?

• 3ay

Ha evet, o da var. Yüzünde bir kusur olduğu halde çekici olanlar var. Ama insanın çekiciliği yoksa güzelliğinin de anlamı kalmıyor ki benim güzellik anlayışım farklı. İtici bir insanı beğenemiyorum, güzel gelmiyor.
      Benim dediğim adam Stephen Amell.

• 1|0
    0|0
  • Bence miranda kerr de guzel). Yani siz ne dusunuyorsunuz? Karsi cins de cok yakisikli var da leanordo de caprio da cok guzel ama ben eski genc halini daha cok begeniyorum. Turk kadinlari da Leyla lydia, gonca sariyildiz falan guZel bence:)

1|0
    0|0
  • Hande ercl diyorum 😂

0|0
    0|0
  • Jensen Ackles diyecektim, sen koymuşsun bile.

1|0
    0|0
  • Moralimi çaldın :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 3ay

Ayyy o adam edizzz yani bilmiyosundurda şey bir kitap var yabancı diye ediz karakteri bu adam *_*

• 3ay

@Grininellitonu_ Aslında ünlü bir adam değil, aşçılık okumuş ama Kanada'da modellik yapan bir Fransız. Nereden bulmuşlar da kitap karakteri yapmışlar? Vay canına

• 3ay

Kitap watpad kitabı watpad kızları bir manyak buluyolar işte fmgkg yazarı bulmamış ama galiba ya okurlar buldu diye biliyorum

• Marlon 😭

1|0
    0|0
  • barbara cidden çok güzel

0|0
    0|0
  • Hepsi kusurlu dandik

0|0
    0|0
  • Jensen acklesss Angelina Jolie

1|0
    0|0
  • Allahın varlıgının kanıtı gibiler. Bu kadar güzel olmamalılar

1|0
    0|0
  • Kusursuz insan yoktur

0|0
    0|0
  • Kimsenin kusursuz olmadığı kanaitindeyim

0|1
    0|0
    • 3ay

peygamberimiz kusursuzdur diyebiliriz ama insan olan hersey kusurludur ama peygamberimiz serefli bir insandi yaratici ona lütfetmisti

• 3ay

@Adsızon kasteddigim o değildi Efendimizin kusursuz olduğunu biliyorum zaten ben sadece genelleme yaptım

• 3ay

yani iyi insanlar kusursuzdur bu durumda :)

• iç dış diyosun ama resimlerde güzel ve yakısıklılar var once ne ıstedıgını bıl bence

0|0
    0|0
  • Bu kız çoook güzel

0|0
    0|0
  • anna zak

0|0
    0|0
  • bence kimsenin kusursuz değil ama barbaranın burnu çok güzel

0|0
    0|0
  • Gigi

0|0
    0|0
  • franciscoo jssj

0|0
    0|0
  • cara delavigne

0|0
    0|0
  • Barbara benim o kadarda hoşuma gitmiyor ya.😐
    johnny depp'in şu 90lardaki halleri varya hiç kimseye değişmem🖒 kadınlardan seçemedim

0|0
    0|0
  • Hiçbiri kusursuz değil

0|0
    0|0
  • kimse

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...