4 yaşında ki kız çocuğuna 30 bin liralık elbise hakkında düşünceleriniz ne?

4 yaşında ki kız çocuğuna 30 bin liralık elbise hakkında düşünceleriniz ne?

Bu elbiseyi henüz 4 yaşındaki Blue Ivy Carter giydi elbisenin fiyatı 11 bin dolar Türk Lirası ile 30 bin lirayı geçiyor! Binlerce çocuk açlıktan ölürken bu çocuğu böyle giydirip çıkarmak ne haddinize? Ayrıca söylenene göre Blue Ivy'nin tek pahalı elbisesi bu değilmiş birçok bin dolar değerinde elbisesi varmış ve Blue Ivy, bebekken bile 48 bin dolarlık emzik kullanıyormuş!

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• E tabi zengin oldukları için alırlar, ama bu yüklü miktarda parayla kaç çocuk sevinirdi 😯😐😢

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ondan sonrada ateistler diyor ki Afrikada çocuklar ölüyor Tanrının adaleti nerde? Al sana Allah sana malı veriyor zekatını ver diyor hani nerede zekat? Şu gayri müslimlerinde sonu yakındır şımarıklıkları içinde debelensinler şimdilik

0|0
    0|0
  • Bize ne parası var demekki harcıyor... Sanki senin hakkını yiyor benimde kızım olsa bende alırım...

0|0
    0|0
    • 3ay

senin paran mı var da alacan hahahhayy

• 3ay

Beni tanıyormusun? Hiç sanmıyorum cebimde ne kadar param var onu da bilmiyorsun hiç zannetmiyorum Belki param var belki yok bu beni ilgilendirir... Bu arada açları düşünüyorsun ya maaşının her ay yarısını bağışla tutan yok...

• Dünyanın yüzde 1 nüfusu
    Dünya servetinin yüzde 40 ina sahip

Doğaldır

0|0
    0|0
  • biraz büyük alsaymış keşke seneye giyemez :D

0|0
    0|0
  • Parası var Alır Kardeşim Sanane Bizene !

0|0
    0|0
  • Gule gule giysin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• E para bk olunca bence gayet normal.

0|0
    0|0
  • Simdi sen 20 liralık bluz yerine 100 liralık bluz alıyorsunuz diyelim senin maaşın buna elveriyor sende aliyorsun varken 20 liralık bluz giymiyorsun onlar içinde 30 bin hicbirsey

0|0
    0|0
  • maaşallah ne diyelim yani

0|0
    0|0
  • Parası var, bizene?

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük böyle bir şey

0|0
    1|0
  • Parası var giyer

0|0
    0|0
  • Iyidr iyi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...