Sizde ünlü olmak ve başarılı bir çıkış yapmak adına, farklı bir cinsiyet veya imajla sahnelerde bulunmak ister miydiz?

Belki tanıyanız veya seveniniz vardır ( bende bunlardan biriyim🙈). Kendisi aslen romendir. Ünlü olmak için farklı bir görünüşe bürünmüştür.
Sizde ünlü olmak ve başarılı bir çıkış yapmak adına,  farklı bir cinsiyet veya imajla sahnelerde bulunmak istermiydiz?
Öğrendimiğime göre evli ve çocuğu varmış.
Ben şarkılarını çok seviyorum. Her ne kadar görünüşünü onaylamasamda.
MMA
sen trope
Habibi
Nakari me
En sevdiğim şarkılarındandır. Görüşlerinizi bekliyorum :)

Güncellemeler:
3ay İsmi Azis not düşmeyi unutmuşum :)

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Romen değil kendisi Azis olup Bulgaristanın divasıdır, Bülent Ersoy'u olarak bilinir. Bursada suarede bol bol konserler verir yılda en az 4 konseri olur ( bende bulgaristan göçmeniyim aydınlatayım dedim ) soruna gelecek olursak farklı bir çıkış yapmak adına yapmazdım ya çünkü azis oldukça uçuk birisi kliplerinde jartiyer, tanga vs giyebiliyor burası türkiye kendimize gelelim köyden dayı çocukları vurmaya gelir beni

0|0
    0|0
    • 3ay

Şarkılarını bana yengem dinletmişti ilk dinleyişte sevmiştim.

• 3ay

evet balkan ritimleri üzerine öyle bir ses çok yakışıyor güzel bir ses tınısı var ve fazla transpoze değil azis iyidir iyi..

• Başarı bu mu yani?

1|0
    0|0
  • Ben asosyal halimle mutluyum

1|0
    0|0
  • asla
    asla

0|0
    0|0
  • İhtiyacım yok böyle şeylere, benim ben olmam yeterli.

0|0
    0|0
  • Tarkan ne diyor;'baskası olma, kendin ol' kına sonuna kadar katılıyorum. Birgun ne olduğunu unutupta yatağa kendi cinsimden birini atmak gatadı yapmak istemem

0|0
    0|0
  • Yokya istemem

0|0
    0|0
  • Kesinlikle istemem

0|0
    0|0
  • Ne gerek var beğenen böyle begensin😄

0|0
    0|0
  • Hayır lan istemem tabi.

0|0
    0|0
  • hayır asla böyle bişey yapmam

0|0
    0|0
  • hayir tabikide

0|0
    0|0
  • cok delikanlı adam

0|0
    0|0
  • Top olup taninacagina Adam olup taninmamak daha hayirli

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...