Kapat

Artic monkeys nasil?

Sizce ergen grubumu? One direction vb ile karsilastirirsak kesin degil ama bilemedim. dinliyormusunuz en sevdiğiniz sarkilari neler

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen gözüyle bakılsa da havası bence cok baska diğer ergen gruplariyla yanyana koyduğunda yani üst seviye oldukca 😂 Ha dinledigim tek sarkilari do i wanna know 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• grubun adı artic monkeys değil arCtic monkeys ergen grubu falan değil son albümleri çıkınca salak salak doluştular 13 17 yaş arası. favourite worst nightmare ne diye sorsak bilmeyecekler. jamie kim nick kim desek bilemeyecekler. do i wanna know r u mine wyocwyh dinleyip gruba iyi diyorlar. humbug'dan wpsiatwin'dan sias'dan bir şarkıkarını bile dinlemediklerine eminim. zaten dağıldı iyiki dağıldı. twitter'da direction'cılar arctic monkeys'e laf ediyor. aynı paradise coldplay'ciliği gibi oldu grup sadece son albümden ibaret değil. keşke çıkmasaydı son albüm keşke

1|0
    0|0
    • Dağildimi

• Nedenki

• emin değilim ama birdaha bir araya gelmezler diye düşünüyorum. alex tlsp turunu yeni bitirdi matt başkalarıyla çalışıyor. diğerlerini bilmiyorum. alex çok değişti zaten bir daha o havalara girmez

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel bazı şarkıları

1|0
    0|0
  • yok la iyiymiş sevdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...