Prison Break 5. Sezonu 2017 de baslayacak ne dusunuyorsunuz izleyecek misiniz?

Prison break izlediyseniz nasil bir heyecen hissettiniz simdi 5. Sezon geliyor ben şahsım o diziyi izledikten sonra hic bir dizi filmden zevk alamadim Prison Break 5. Sezonu 2017 de baslayacak ne dusunuyorsunuz izleyecek misiniz ?

0|1
20|15

En İyi Kız Görüşü

• Ben The Walking Deadi bekliyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Biliyorum onuda 6 bolum izledim ama bu dizi gercekten muhtesem bisey

• 3ay

Zaten 4 sezon bitti 2009 da simdi yeniden basliyo

• 2ay

Teşekkür ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• İlk göz ağrım diyebilirim. İlk yabancı dizim. Çok çok severim. Prison Break'ten sonra da keyif aldım o konuda katılmıyorum ancak gerçekten başyapıt. Sabırsızlıkla bekliyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir ara biraz izlemiştim güzel dizi

0|1
    0|0
  • İzlenmez mi bee

0|1
    0|0
  • Sherlock izle oda müthiş bir dizidir. Bağımlısı olursun o zeka karşısında , ama tabi biraz abartı gibi prison breakı scofieldi daha gerçekçi

0|0
    0|0
  • OZ varken çocuktur prison break..

0|0
    0|0
    • 3ay

İzlemedim onu

• 3ay

Ozu da full izledim ikisinin yeri ve konusu farkli her nekadar hapishanede gecsede... sirket denilen company prison breake muthis bir heyecan katti... dizi hapishane dizisi olmqktan cikti... bilimkurguya dondu adeta... prison break le oz u karsilastirmamak lazim...

• 3ay

@Y_AbSiNth Aslında ger dizi senaryosu heyecanı bakımından karşılaştırılabilir. Konuları ayrı olsa da. Ben Prison Break'i çok çok severim ama 2. sezon sıkıcı gibiydi mesela. Ama Oz hep heyecanlıydı sıkıcı yeri yoktu. Sadece Kareem Said öldükten sonraki 3 bölüm vardı biraz. Aynen Prison Break sadece hapishane dizisi değildir orası doğru.

• İlk 2 sezondan sonrası yalandı.5. sezonu izler miyim emin değilim.

0|0
    0|0
  • bir ara çok izliyordum harbi izlediğim en başarılı dizi.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İzlemek ne kelime konuk oyuncu olarak çağrıldım.. ... başrole jön gerekmiş beni çağırdılar ne yapim gitmeyekmi

0|0
    0|0
  • Izın verırlerse gece yarısı tv ızlememe, takip edicem

0|0
    0|0
  • went woller oldu fınalde tekrar gelecekmmi yoksa başkasımı oynayacak

0|0
    0|0
  • Nasil dirilecek bu adam?

0|0
    0|0
  • Sabirsizlikla bekliyorum... sara scofieldin ölmediğini ogrendiginde ne dusunecek acaba...

0|0
    0|0
  • hayır :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...