Addams ailesi? bilenler?

arkadaşlar. geçmişte arada bir karşıma çıkan bu diziyi izleyeyim dedim netten.
ancak gariptir k nette sadece 60 lara ait bölümleri var. üstelik ingilazca :D
* bu dizi fox kids de hem renkli idi hem de türkçe dublajlı verilirdi. bu diziyi nerden bulurum? nette sadece filmleri vr. onlar da garip bir şekilde bu gün çıkan diziyi belleşe veren siteler bile premium isteyerek filmini izletiyor. o parayı gider yapan şirkete veririm daha iyi :D
her neyse. bana bu diziyi kim bulabilir? ya da bulamazsak bile benim gibi bu diziyi izlemiş kaç kişi var? haydi liselileri ayıklayalım :D

Güncellemeler:
3ay arkadaşlar. mutlu sona yaklaşıyorum.
alkislarlayasiyorum.com/.../the-new-addams-family-addams-ailesi-dizi-jenerigi-1998
jeneriği buldum :D yeni sezonlarının adı new addams family

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Addams Family nin sadece filmini izlemiştim. Dizisi olduğunu bilmiyordum.

0|0
    0|0
    • 3ay

aslında dizi idi ilk başta.
      2000 li yıllarda fox kids de çıkardı bu dizi. ama renkli idi. çok matrak dizi idi.

• 3ay

91 yapımı filmi izlemiştim filmden diziye uyarlanmış herhalde. Dizisini bulursam izlerim merak ettim.

• 3ay

dizi 60 larda çekilmiş. 90 daki filmden zaman makinesi ile uyarlamışlardır:D
      ya netteki diziler hem siyh beyz eski çekim hem türkçe değil. fox ids de renklendirilmişi vardı snırım hem de türkçe dublaj idi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende filminin cd si var :D

0|1
    0|0
    • 3ay

yaw nalet gitsin. nette bu gün çıkan hızlı ve öfkeli serisi olsa belee bulursun. bir bunu bir de dracula, aşık ve ölüyü paralı yapmışlar. burda böyle film satan bir yer yok ki gidip onlara vereyim prasını. en azından sahibine vermiş olayım :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...