Bu filmlere benzer film önerebilecek var mı?

Yarının Sınırında

İn Your Eyes

Mrs Nobody

Sucker Punch

Şöyle özetleyecek olursam bilimkurgumtrak gibi filmler işte :D

0|2
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Dün 1 tane izledim de adını unuttum yahu.

1|0
    0|0
  • Marsli
    Yasamin sifresi
    Yildizlar arasinda

1|0
    0|0
    • 3ay

Oblivion ve inceptionu da eklemek gerek

• 3ay

Yaşamın şifresi , yarının sınırında'ya benziyor. Onu izleyeceğim. Marslı +2010 yapımıysa izlerim. Yıldızlar arasında da , çok bilimkurgu akıyor :D TEşekkür ederim.

• 3ay

Rica ederim marsli matt Damon un 2015 yapimi olan filmi

• X men serisi

1|1
    0|0
  • Bu filmleri izlemedim. Beğenebileceğin bir film, izlemediysen izlemi tavsiye ediyorum;
    Jab Tag Hai Jaan.

1|0
    0|0
  • Köstebek, se7en, akıl oyunları, hayat güzeldir, Umudunu kaybetme, yeşil yol, esaretin bedeli şimdilik bunlar aklımda ama kesin izlenmesi gerek bunların

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunlar biraz 2000 yıllarında yapılmış filmlere benziyor. Son 3'teki öyleydi en azından. Biraz daha aksiyonu olan filmler önerebilir misin?

• 3ay

X men serisi ask vahset bilimkurgu ne ararsan var

• 3ay

Evet muhtemelen izlemişsindir. Yarısı da bilimkurgu zaten. Hellboy, kohn wick, limit yok, tarzan müzede bir gece aklıma şimdilik bunlar geldi gelirse yazarım gene ;)

• Sefless var bir tane daha vardı da unuttum. Adını güzeldi

1|0
    0|0
  • Lucy - hardcore henry - oblivion- evrim bunlar favorim kesinlikle izlemelisin özellikle oblivion ve evrim

1|0
    0|0
    • 3ay

Lucy'i izleyeceğim. Hardcore Henry ve oblivion'u sevmedim. Evrimin de Türkçe fragmanını bulamadım. Sana güvenip onu da izleyeceğim. Teşekkürederim ^_^

• 3ay

Yo mantikli olabileceklerde var mesela marvellin cogu filmi mantikli. yani bilemiyecegim belki haklisindir ama mesela 1 sacmalik---kiz kafasinin bilmem kacta kacini kullaniyo , havadaki radyo dalgalarini eliyle kurcaliyoki o dalgalar duzbir sekilde yayilmiyo diye biliyorum , ama gel gor ki gidecegi yere arabayla gidiyo var mı bole bise ve daha bisuruseyvar

• 3ay

Ha birde anlatmak istedigi degil ''empoze etmeye cqlistigi'' seyi anlamaliyiz filmler o kadar basit seyler degil ki adamlar o kadar oynuyo ki bizle farkinda olmadan cogu seyi kabul ettiriyo

• @BgmBğr Yaşamın Şifresi kanki 😄

1|0
    0|0
    • 3ay

Onu aldım cebe zaten. Biri dedi :D Geç kaldın kankamın kankası :D

• 3ay

Bana neden haber vermiyosun ilk ben söylemeliydim ahh aman tanrım lanet olsun 😄😄

• Deadpool

1|0
    0|0
  • Riddick günlükleri serisini izle

1|0
    0|0
  • Guantanamo yolu var belgesel izlemelisin

1|0
    0|0
  • ne vereyim abime elimizde "Adaletin Peşinde" var. Cidden çok iyidir tavsiye ederm

1|0
    0|0
  • İnterstaller
    Transcendence
    Lucy
    X men
    Matrix
    Prometheus
    Upside Down
    Maze runner
    Divirgent serileri
    Aklımdakiler bunlar.

0|0
    0|0
  • #OrjinaLPhic var mi

0|0
    0|0
  • Filmi ne yapayım miliyetçi kız. hayat film değildir.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Room, kube , ıncepton, forest gumb,

1|0
    0|0
  • Lucy
    Marslı

1|0
    0|0
    • 3ay

Lucy'i en az 3 kişi önerdi. Onu kesin izleyeceğim de uzay konulu filmleri sevmiyorum. Başka önerebileceğin var mı?

• 3ay

transcendence

• Baslangic

0|0
    0|0
  • aeon flux birde gocebe pek bilim kurgu degildi ama guzel filmdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...