MTV Video Müzik Ödülleri 2016 bu gece gerçekleşecek! Tahminlerinizi alabilir miyim?

Hangi şarkıcı hangi dalda ödül kazanacak? Kırmızı halıda kim şık kim rükuş gözükecek? En iyi performansı kim sergileyecek? Kanye West ortalığı karıştıracak mı?
Beyonce "Lemonade" 11 dalda aday
Adele "Hello" 8 dalda aday
Michael Jackson Video Vanguard Ödülü Rihanna
Yılın Videosu - Kanye West: “Famous”
En İyi Kadın Video - Sia: “Cheap Thrills”
En İyi Erkek Video - Drake: “Hotline Bling”
En İyi Pop Video - Alessia Cara: “Wild Things”
En İyi Rock Video - Coldplay: “Adventure of a Lifetime”
En İyi Yeni Artist: Bryson Tiller

Güncellemeler:
3ay Süper soru. ^_^ Resim de eklemiş adminler. ;p
3ay Tahminleri ben yazmadım site eklemiş ama doğru olabilir. Yalnız en iyi rock video ödülünü Demi alabilir bence ve Kanye yılın videosu ödülünü hak etmiyor. En iyi yaz şarkısını da Selena Gomez alabilir.

3|2
35|47

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi kaleci odulu Muslera

1|0
    0|0
    • 3ay

bir halt yapmadan milyonları götürmelerine yardım eden insanlar ödülüde futbol fanatiklerine gelsin düşünmeyen fanatiklere

• 3ay

Evladım bak düzgün konuş yoksa hao asakura ateş ruhuyla yakar seni. :S

• 3ay

ne dediğini bil önce young espiri yap önemli değil, sen gerçekle espiri arasında ki farklı ilkokul çocukları gibi geçiyorsun, daha gelişmemişsin :)

En İyi Kız Görüşü

• Beyonce alır diyorum. Kaç dalda aday olduğunu sizden öğrendim bu arada.
    Nicki Minaj ı da çok beğeniyorum. Başarılı ve yetenekli.
    Adele benim için ayrı bir kategoride. Ama nedende Hello ya bşr türlü ısınamadım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Sonuçlandı ise müzik ödülleri kim aldıben çok ödülü? Ögrenme şansımız var mı?

• 3ay

Öyle mi? Sevindim.

• 3ay

Teşekkürler @Hao_Asakura

Erkekler Ne Diyor 46

• MTV Popüler Çöp Üreticileri Ödülleri olmalı bu programın ismi.

1|0
    0|0
  • Kral'ın ödülü rihanna alsın o bir Kral MJ

1|0
    0|0
    • 3ay

rihanna buyuklerle çıkar, avrupada ki bizeki türkyiede ünlü olan aşk komedi dramdan başka şey çekemeyen türk ünlüleride hayrnlarıyla çıkabiliyor ama rihanna zor birz para ister

• 3ay

@adra_91_91 Dostum ben Mıchael Jackson vanguard ödülünü Rihanna aldıya onu dedim.

• 3ay

hmm :) peki haluk bilginerin , Bilim filmlerinde (lucy mesela sanada tavsiye ederim) oynayan Morgan freemanla oynadığı ben hur u nasıl buluyorsun

• 2016 nın en iyi Yabancı şarkıları:... LEAN ON ( major lazer ) Cheap Thrilis ( Sia ), Ant your Mama (Jen. Lopez), Work (gençler güzellikleriyle oldular, Fifth Harmony grubu), İBİZA ve Zara larsson oda başkası yazdı sözlerini o şarkıcı oldu, Selena Gomez bu 6 Şarkıcı en iyilerini ypatı Adele zaten çok aldı Rihannada yeter :) bizdede YANKI ve MUHTEMEL AŞK..

1|0
    0|0
    • 3ay

Meghan trainor çıkardığı ilk albümle grammy kazanmıştı, aint your mama şarkısını da o yazdı yani söz yazarları arasında, kadın çok başarılı. Bunu belirtmek istedim. :D

• 3ay

helal sana olabilir sadece şu var türkiyede Türk KADINLARININ onu biraz açık gerisini kadınlaımız iş güçten onla getirmiyor sadece İstanbul , bodrum gibi yerlerde yaşıyor türk ünlüleri genelde, elde telefon erkekler de futbolcualra kısaca takım sprcularına milyonları kazandırıyorlar, sinemada jason jackie ksiyon filmleri yaparken biz hala aşk komedşi dramdizisi çekiyoruz birde tarih oda pro olcak tabi,, birde Batılı Bu şarkıcıların yaşadığı gelişmiş (rezillikleride var ama Bilim Eğlence sektörleri genil olduğundan diyorum) ülkelerde yaşamak istiyorlar önce hak et oraları, MEGAN TRAİNOR da güzel ve başarılı kadın, yabancı da olsa önemli değil

• Hiç bir tahminim yok

1|0
    0|0
  • Bakalım

1|0
    1|0
  • Şia cheap thrills ten bikac tane alır diye dusunuyorum çok iyiydi gerçekten

2|0
    0|0
  • Sia'dan yana kalbim😚

1|0
    0|0
  • Kimler izledii😀😀

1|0
    0|0
  • takip etmiyorum ama favorim sia en iyisi o şu an

1|0
    0|0
    • 3ay

buyuk değilmi size sia, fifth harmony (gerçi onlarda güzellikleriyle şarkıcı oldular genç yaşta),, yabncı hatun nede olsa :) bizim kızlarımızd güzel önce destekle onları :)

• Adele coșar.

1|0
    0|0
  • bu işler hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Riri nin bir sürü ödül almasını istiyorum

1|1
    0|0
  • Sanane kim ne b*k yerse yesin sen bişey kazanmıyosunki onlar kırmızı halıda iki şebeklik yapınca

1|0
    0|0
  • En iyi erkeği ben alabilirim

1|0
    0|0
  • Sia..

1|1
    0|0
  • Siaaaa😝😝😝

1|0
    0|0
  • Umarim En Iyisi Justin Bieber Olur

1|0
    1|0
  • Nerden izleyebiliriz

1|0
    0|0
  • Kim illumanatiye hizmet ediyorsa o alir... mesela yine justin ergenini poh pohlarlar

1|0
    0|0
  • İzzet altınmeşe ödül almalı..

1|0
    0|0
  • bildiğimden değil xper lazım :) yorum atıyom

1|0
    0|0
  • haberim yok boyle bisi den

1|0
    0|0
  • Tahmin değil de olacak şey belli

0|0
    0|0
  • zerre kadar ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • metallica cıksada izlesek

1|0
    0|0
  • Tabıkı mahmut tuncer kanks

0|0
    0|0
  • Wiz khalifa yok mu ya

1|0
    0|0
  • adayları paylaşsaydn tahmin ederdim

0|0
    0|0
  • Eminem ve Jim Carrey nerde 😄

1|0
    0|0
  • Zenci kafa kazanır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 34

• 1|1
    0|0
    • 3ay

askerdeyken en altız diye her düşündüğünü söyleyemiyordun bu devirde geçi herkez askerden beter yaşıyorya, millet ise Batılı özendğiğmiiz abd, avrupa ingiltere dünyaca ünlü şarkıcı-oyuncu çıkrtıyor neyse büyütmemek gerk ama başarılılar bu sene LEAN ON (youtubede 1.5 milyar izlenme), SİA, JENNİFER LOPEZ (ki kadın hem güzel hem başarılı), FİFTH HARMONY (başkası yadı olgunlaşmadan güzellikleriyle şarkıcı oldu bu kızlarda) , İBİZA yı söyleyen adam, birde IGGY AZALEA nın var Black Widow, Selena Gomezdew güzel şarkı yaptı,, Türkiyede Yankı ve Muhtemel aşk

• BEYONCE ' nin 11 adaylığı var ama sadece 5 tanesini bile alsa, tarihe en fazla mtv ödülü alan sanatçısı olarak geçecek :) By Beyhive <3

2|0
    0|0
  • Her dalda hak eden var, tek bir şarkıcıya odaklanmamak gerekir. Ben en çok ünlülerin kıyafetlerini merak ediyorum :D

1|0
    0|0
  • Hotline Bling videosu o kadar güzel bir video değildi ki hep torpil zatwn

1|0
    0|0
  • Justen bieber , taylor swift, selena gomez , zayn malik, one direction , sam smith (bi ihtimal) , katy perry (ödül almaz), birdy, coldplay, beyonce, miley cyrus (bi ihtimal) , chris brown, rihanna ve remix şarkısı vardı taylorun eski sevgilisi ile söylüyodu.. vs. Çok kişi var aklımda değil şu an

1|0
    0|0
    • 3ay

bazıları hatta çoğu selena justin, one,, zara larsson başkasnı yazdığı şarkı sözleriylede şarkıcı oldular o kadar olgunluk yok daha

• Beyonce baya alır son albümü başarılı :)

4|0
    0|0
  • Sia nin kazanmasını çok isterim haketti

1|0
    0|0
  • adele hello abartılmamış mı ya? En iyi kadın video da katılıyorum..

1|0
    0|0
    • 3ay

teen wolf taki (batı yapımı kurt adamları anlatan gençlik dizisi) çocuk labirent filmini çkmiş 2. si var d smartta şu an resident evil gibi hastalıklı insanlardan kurtulan ve tedavi arayan gençleri anlatıyor

• Bence ödullerle degil performanslarla ön plana cikacak bu gece mtv

1|0
    0|0
  • coldplay ve beyonce odülsüz ayrılmaz

1|0
    0|0
  • Kanye

1|0
    0|0
  • dibine kadar rihanna

1|0
    0|0
  • Drake alır umarım

1|0
    0|0
  • Sia bence de en iyi video :)

1|1
    0|0
    • 3ay

teen wolf taki (batı yapımı kurt adamları anlatan gençlik dizisi) çocuk labirent filmini çkmiş 2. si var d smartta şu an resident evil gibi hastalıklı insanlardan kurtulan ve tedavi arayan gençleri anlatıyor

• 3ay

O mu cidden bilemedim :(

• 3ay

d smartta ama gğüzel kız, :) uydu alıcısı sinema kanalları var gerçi asyadan gelen bizler sporda sinemada çok fazla gelişemeyince bilim zaten yok saymıyoru mEN BUYUK UĞRAŞ ALANINI, abd avrupa ya da japon dizilerine bkar olduk, yine her zmana ki gibi aşk dizisi çekicek mişl kıvanç

• Beyonce tabiki

3|0
    0|0
  • Adele iyidir.

1|0
    0|0
  • Famous ve cheap thrills alır. Shawn aşkımla teen wolf a ödül yok mu 😂😍

1|1
    1|1
    • 3ay

teen wolf , teen coice de ödül aldı bu sene yabancı kurt adamlı dizi (görüyorsun dizileri adamların,) birde Bilim dizileri var hayal gücünü (zekayı) bu devirde kullanıyorsan Siyaset ya da Futbol konuş ya da asker olucaksın veya devlet işi bizde onlar değer görüyor

• 3ay

@adra_91_91 👍👍👍

• şu yılın videosu ödülünü şu herife nolur vermesinler ya ödüle yazık günah

1|0
    0|0
    • 3ay

• Kimler performans sergileyecek?

1|0
    0|0
  • zeki müren benim favorim

1|0
    0|0
  • aman bizde kanye westi merak ediyoduk acaba ortalığı karıştırcak mı nsdfkjsdf

1|0
    0|0
  • Adele alır her türlü

1|0
    0|0
  • Sia veya kanye

1|0
    0|0
  • Beyonce 😍😍😍😍😊😊😇😇💃💃💃

1|0
    0|0
  • adele yeter