FAMILY AJANS HAKKINDA? AJANSDA CALISANLAR BAKABILIRMI?

Arkadaşlar Family Ajansa kaydoldumda 100 lira foto parasi istiyolar kayit degil foto dedi istediginiz zaman gelebilirsiniz dedi imza felan attik o fotolar yonetmenleremi ne gidecekmis napim verimmi

0|1
43

En İyi Kız Görüşü

• Bence tuzak herkesten 100 tl alsalar yeter zaten BEnİ de çağırdılar ben gitmedim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeş boşuna para verme gerçekten para tuzagı tipine guveniyorsan yarışmalara katıl model ol eger oyunculuk dusunuyorsan adın olması lazım toksa ne kadar para versen de almazlar

0|1
    0|0
    • Oyunculuğun tiple alakası yok.

• Deneyimim var.

• Umarım istediğin gibi olur.. iyi şanslar.. benim de ajanstan arkadaşlarım var bazıları hemen rol alıyor bazıları 2 yıl bekliyor endişem o yüzdendi

• Verme cebinde kalsın hem çalışan hemde müşteri arkadaşlarım var.

0|1
    0|0
    • Nasıl yani?

• Yok ablacım ya. Konservatuar kursuna gitmeyi düşünüyorum. Tiyatro eğitimimde var: )

• Bu işin okulunu okuyanlarda figüranlık yapıyor

• merhaba arkadaslar bende famıly ajans ıle bırlıkte bır kac tane ajansa basvuru yaptım ve görüşmeye cagrıldım ve her anlamdan bana makul gelmıstı baska ajanslara da cagrıldım famıly ajansın daha ıyı oldugunu farkettım buda benım ıcın bır tecrube oldu suanda kayıtlıyım famıly ajansa ve fotomodelık yapıyorum tesekkur ederım famıly ajans :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fotoğraflarını kataloglara koyacaklar ihtiyaca göre seçilebirsin...

0|1
    0|0
  • Onların kazanç yolu bu işte
    Kaç kitap var öyle resimlerden

0|0
    0|0
    • bakalim

• Yüz kaat temizzz

• :) :)

Yükleniyor...