Harley Quinn'i seviyor musunuz? -Suicide Squad hayranlarını görelim- Sizce kötü bir karakter mi?

Harley Quinn'i seviyor musunuz? -Suicide Squad hayranlarını görelim- Sizce kötü bir karakter mi?Harleen Quinzel aslında psikiyatri staji yapan bir öğrencidir. Stajyer olarak girdiği Arkham Asylum’da Joker ile tanışmasının ardınan hayatı bir daha asla eskisi gibi olmamıştır. Joker'e olan aşkı yüzünden Joker'in kaçmasına yardım etmiştir ve bundan sonra o da artık bir kötüdür.Fakat bunlara rağmen Joker onu hiç tam anlamıyla sevmemiştir, yalnızca kullanmıştır ve hatta öldürmeye bile teşebbüs etmiştir.
Tabi Harley altta kalır mı? Harley de Batman ile ortaklık yaparak Joker'i alt etmek istemiştir fakat sonradan yufka yüreği Joker'i öldürmesine izin vermemistir.Harley Quinn'in aynı zamanda bir anne olduğunu biliyor muydunuz? Joker'den Lucy isimli bir kızı bile var. (Lucy Quinzel)
Süper seksi, süper güzel, süper kötü!
Bonus:
pez*venk squad 😃😂

Güncellemeler:
kimileri Black Widow ile karşılaştırmış ancak Jarley süper kötü o yüzden bence aynı kulvarda değiller 😕

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• izlemedim ama bu hatun için izlicem galiba bide sen dedin diye @biladylazarus

1|0
    0|0
    • Şu saçma yorumlarımı eig seçiyorsun ya hakediyorsun istanbulu. d

En İyi Kız Görüşü

• Harley Quinn'e aşığım yah ^.^
    güçlü olabilen ve aynı zamanda bir o kadar kırık olan biri, filmine çıktığı gün gitmiştim öncesinde şafak sayıyordum dmdkm
    mükemmel bir film değil fakat sırf Harley için bile izlenir.
    yerli yersiz esprileri, mimikleri, delice tavırları efsane buldum ve Margot Robbie karakteri yansıtamamış diyen oldu dkdk alakası bile yok Wonder Woman seven ben, o kadın sayesinde Harley Quinn'e bitiyorum şu an dkkd
    karakterin gerçek özelliklerini birebir yansıtmış kadın.
    Aslında kötü de değil, benim deyimimle ' biç ' acılarını içine gömdüğü için bunu dışarıya kötülük olarak yansıtıyor ve en o kadar saf ki en büyük acısı delicesine aşık olmak ve yine bu yüzden deliriyor kadınım
    sonraaa Emma Roberts bu karakteri canlandırsaydı daha iyi olabilirdi diyen arkadaşlarım oldu
    tamam mangalarda biraz cılız ve uzunca biri fakat real de emma' nın onu yansıtabileceğini düşünmüyorum, her biç karakterinde oynadı emma fakat bilmiyorum itici olurdu fazlasıyla hemde -.-
    neyse
    bildiklerim ve fikirlerim bu kadar öpüldünüz ^.^

1|2
    0|0
    • millet süpermen den sonra şimdide Wonder Women yaptı, Scuide yaptı,, ayrıca bu Harley (Margot Robbie) de çizgi romanlarda vardı Scuide çekildi Yabancılr konuşunca hemen bizim millette konuşmaya başladı tm kız 90 lı güzel, biz nedne çekmiyoruz şöyle eskiden imkansızlık vardı şimdi sproda futbol siemada para var ama aşk komedi çekmekten şöyle EĞLENCE SEKTÖRÜ GENİŞ AKSİYON filmleri yapamadık, bunlrıda konuşun Kız zaten güzel kadınlara daha çok değer veriyorlar orda, bizde hak etmeden yaşamak istiyoruz orada

Erkekler Ne Diyor 16

• millet süpermen den sonra şimdide Wonder Women yaptı, Scuide yaptı,, ayrıca bu Harley (Margot Robbie) de çizgi romanlarda vardı Scuide çekildi Yabancılr konuşunca hemen bizim millette konuşmaya başladı tm kız 90 lı güzel, biz nedne çekmiyoruz şöyle eskiden imkansızlık vardı şimdi sproda futbol siemada para var ama aşk komedi çekmekten şöyle EĞLENCE SEKTÖRÜ GENİŞ AKSİYON filmleri yapamadık, bunlrıda konuşun Kız zaten güzel kadınlara daha çok değer veriyorlar orda, bizde hak etmeden yaşamak istiyoruz orada

1|0
    0|0
  • Evet. İyi geceler.

1|0
    0|0
  • Karakter efsane canlandırılmış ama film çöp. O yüzden halen Scarlett'in Black Widow u bu karakterin önünde.

1|0
    0|0
    • ama o kötü bir karakter degil...

• kötü karakterlerden birini seçmem gerektiğini bilmiyordum. soruda yazmıyor çünkü öyle bir şey

• yo zaten seçim yapmıyoruz ki ama Dc genellikle supervillain ve superheroes olarak ayırıyor farklı kategorilerde degerlendiriliyor

• sexibi imaj çizmiş. filmde bazı dövüş sahnaleri hariç vasattı. psikopatlığı yapamamış. filmi geneli kopuk zaten.

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Asqım o benim <33

1|0
    0|0
  • Film çok kötü.

1|0
    0|0
  • Bayılıyorum kendisine.

1|0
    0|0
  • Filmden önce kaç kişi karakteri biliyordu margie oynadı dyie popülerleşti bir anda

1|0
    0|0
  • filmi sevmemde onu severim

1|0
    0|0
  • Efsane bence birçok telefonun arka planı oldu bile

1|0
    0|0
  • Taş gibi hatun tabi seviyorum😂

1|0
    0|0

• Kim sevmez Harley Quinn'i?

1|0
    0|0
  • Harley Quin 💞💞

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0