Jyp Entertaintment?

Herkese selam! Aranizda korecan olan vardir umarim.. Ben Jyp'ye online basvurmak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum.. basvuran olduysa sirasiyla neler yapmam gerektigini soyleyebilir mi? Simdiden tesekkur ederim..

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Koreli var sitede bitane bildigim

1|0
    0|0
    • Kimdir? Tesekkur ederim..

• Ingilizcesi altta yazar normalde cok bilgim yok jyp ile sen sayfayi at bana :)

• @Takikaa evet ingilizcesi var ama işlemleri hangi sırayla yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece... yani daha önce başvurmuş birinden yardım almam gerekiyor... Çok teşekkür ederim bu arada!!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• korecen varmı? tae gibi vokalin CL gibi rapin Hyo gibi dans Kry gibi görsel? böyle bir insan olursan anca alırlar çünkü türksün yani korelileri az biraz biliyorsundur yabancı idolleri sevmezler

0|0
    0|0
    • bn olayı yanlış anlamadım dimi seçmelere felan katılmak için soruyorsun?

• çekememezlik felan söz konusu değil sesinin taeyeon yani korenin en güçlü kadın sesi gibi olması imkansız tae nin dehşet bir vokali var hadi herşey oldu diyelim korelilerin seni seveceğini düşünmen fghjk komik kızsın

• Ben ne sordum yazdiklarina bak. Hep boylemisin? Alakaya maydanoz? Bir daha yorum yazma. Hukuki yollarla halletmek zorunda kalmayayım.

• Hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...