Oyuncuların bu kadar kolay para kazanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz👇?

Çalıkuşu dizisiyle adını tam anlamıyla duyuran Fahriye Evcen iki sezondur hiçbir projede yer almamasına rağmen reklam filmlerinde oynayarak bir servet kazandı/kazanıyor. Oynadığı şampuan reklamlarından 1 milyon 200 bin TL almış. Şimdi ise 1 yıllığına bir hazır giyim markasıyla 1 milyon 500 bin TL karşılığında anlaşma yapmış. Bu sezon sadece reklam filmlerinde oynayarak 2 milyon 700 bin TL kazanacakmış.
O parayı 1 yılda kazanmayı bırak bir ömür çalışıp yine de kazanamayan insanlar var. Kısaca adaletin batsın Dünya. Tabi ki oyuncularında verdiği emek var ama bu kadar fahiş ücretlerle çalışılacak kadar da bir emek görmüyorum ben ortada.
Oyuncuların bu kadar kolay para kazanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz👇?

2|1
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların kazandıkları parayı tiyatro eğitimi alan insanlar kazanamıyor nedeni mi? Nedeni biz kardeşim halk. İnsanlar kaliteli oyunculuk değil, güzel ve yakışıklı adam görmek istiyorlar ve sonuç arz talep meselesi, yapımcılarda çoğunluğu mankenlik kökenli adamları oyuncu yapıyor. Yani sorun biz de biz dizilerde seçici olursak bu durumda işler değişir ve bu insanlara prim vermeyiz. İçlerinde hem güzel hem de iyi oyuncu olanları da var tabi ki ama ben genel konuşuyorum isim verdiğin sanatcı özelinde değil.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• oyunculuk kolay değil , bir tiyatro sahnesi için bile sabah akşam çalışıyosun bizzat yaşadım. Halsizleşiyo insan çok yoruyor

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oyunculara gelene kadar kimler kimler var 😂 Futbol başı çekiyor bu konuda

1|0
    0|0
  • Saçma sapan kişileri ünlü yapanlar düşünsün, benim sevdiğim desteklediğim sanatçılar işini hakkıyla yaptığı, fazla mala tamah etmediği için kimi borçla öldü kimi az bir parayla ama sanat gibi sanat icra ettiler eser gibi eser bıraktılar bkz: Neşet Ertaş

1|0
    0|0
  • Her devrin para kazanma metodu farklidir. Ekonomi cok yonludur. Eger eskiye gore dusunursen başarisiz bir tuccar olarak para kazanamazsin. Ama modernizme uygun dusunursen bilgisayar karsisinda sacma salak videolar cekerek bile zengin olabilirsin. Mesele ayak uydurmak. 😊

1|0
    0|0
  • biz gibi salaklar izliyor , onlar da kazanıyor. sonuçta işlerini yapıyorlar

1|0
    0|0
  • Kolay bir iş yapmıyorlar İnan bana 😊

4|0
    0|1
  • bence kötü işler çeviriyorlar normal değil

1|0
    0|0
  • Oturuyolar para kazanıyolar işte

1|0
    1|0
  • Saçmalığın daniskası

1|0
    0|0
  • Bukadar aptalın olduğu ülkede zengin olamıyorsan var bizdeki yeteneksizliği sen ordan düşün

1|0
    1|0
  • Cristiano Ronaldo yılda 88 milyon dolar yani 264 milyon tl kazanıyor ve bunun %65'i reklam ve sponsorluk anlaşmalarından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sırf güzellik ve ilişkileriyle ünlü olmuş bir kısım insanın aldığı dudak uçuklatıcı fiyatlar.
    Yeteneğe göre değil zaten görselliğe veriyolar , saçma.

1|0
    0|0
  • Oyuncu olduğu için değil güzel olduğu için kazanıyor ki sadece Türkiye de gerçekleşe bir olay değil. Bu kadın her konuda çok çabalıyor. Gerek yokken Boğaziçini bitirdi, proajeleri tutmadı ama calıstı Şu an da da reklamdan reklama kosuyor. Kıskananı da cok. Öyleki Burak aldattı dediler daha bügün. Aldattı dedikleri kişi Burakın kardesi. Kıskanıldıgını düsünüyorum.

2|0
    0|0
  • ama özellikle dizilerde çalışanlar farklı şehirlere gidiyolar evlerini ailelerini bırakıp hem dizi çekimleri uzun süreli çekiliyo o kadar sayfa yazı ezberliyolar

1|0
    0|0
  • Eminim çok emek veriyorlardır. Kendisini aşırı sevmem bir yana gerçekten rollerinin hakkını da verdiğini düşünüyorum. Haklısın adaletsizlik gibi geliyor ama herkesin verdiği bir emek var işte.

1|0
    0|0
  • Ben hiçbir vasfı olmayan kerimcan durmazın saati 20 bin tl olduğunu öğrendiğimde sorgulamayı bıraktım hayatı

1|0
    0|0
  • Bisy de yapabilse
    Itici insan

1|0
    1|0
  • Biz de işte haftanın tüm günü eşek gibi çalışıp 1300tl (en fazla) alıyoruz.

1|0
    0|0
  • Evet haklısın

1|0
    0|0
  • Hep böyle artık alıştık

1|0
    0|0
  • Paraya para demiyorlar

1|0
    0|0
  • sizler izlemeseniz bu kdar para kzanamazlar