Rengarenk hakkında ne düşünüyosunuz?

cuma günleri atvde 20.00 da yayınlanıyo baş rollerde selin şekerci ve kaan taşener var ve müjdeli haber bu cuma yani bugün özetsiz olcak her hafta reyting rekorları kırıyo ve en çok izlenen oluyo aşağıdaki fotoğraf birinci bölümün reytingi evet beğeniyomusunuz ve düşünceleriniz ne şöyle olsa daha iyi olurdu falan gibi düşüncelerinizide yazarsanız iyi olurRengarenk hakkında ne düşünüyosunuz?Rengarenk hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 13

• Gerçekten sevgililer zaten bunar çok güzel bir dizi

1|0
    0|0
  • Guzel seviml

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ama başroldekilerinin gerçek hayatta sevgili olduklarını biliyorum yalnızca 😂

1|0
    0|0
  • Cem belevi mi o😍

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • çok renkli

1|0
    0|0
  • Izlemiyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

bence bugün izle ben beğeniyorum ünlü olmaktan sıkılmış bir star var izmire set çekimleri için gidiyo ve sonrasında o setin seneryosu falan filan çok kötü oluyo o setten kaçıyo bir veterinere düşüyo o veteriner onu tanımıyo ünlü bir star olduğunu söylemiyo ve kendini zeynep öğretmen olarak tanıtıyo

• İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • Ben sevdim arada bakıyorım

1|0
    0|0
  • bisey düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir dizi zaten harika bide şu reyting işi güzel olsa bakalım bugün özetsiz yeni bölüm baslicak inşallh bir yükselme görülür

1|0
    0|0
    • 3ay

reytingler güzel zaten geçen hafta biraz kritikti çünkü fox ta amerikan filmi vardı

• 3ay

Bugünde bana sevmeyi anlat var rengarenk reyting etkilenir diye düşünüyorm

• 3ay

bence yine birinci oluruz sonuçta çok büyük bir fan kitlesi var twitırda yapılan her tag türkiyede konuşulanlar listesine giriyo inşallah da dediğim gibi öne 1. oluruz

Yükleniyor...