Burcu Özberk iticiliği?

Hayatımda gördüğüm en itici oyuncu diyebilirim. Hareketleri konuşması gülmesi ağlaması herşeyi mi itici olur bir insanın. Tipini de beğenmiyorum bilmiyorum burnu kocaman kaşları çok yakın ve kötü dudakları aşırı küçük. Her şeyiyle itici geliyor. Kıskançlık vs demeyin onu kıskanıcak çirkinlikte değilim sadece çok itici buluyorum. Benim gibi düşünenler var mı merak ettim:D

• Bencede çok itici
    53% (20)50% (4)52% (24)Oy Ver
  • Hayır itici değil
    47% (18)50% (4)48% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|1

En İyi Erkek Görüşü

• Özlem Tekin ve Merve Oflaz'ın yüzlerini üst üste koyduktan sonra ortaya çıkan yüz.
    Aşırı derecede kötü bir oyuncu denk geldiğimde kanalı değiştiriyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok çok çok fazla itici. salak gibi aynı zamanda kurnaz gibi böyle fesat mı denir yüzüne güler arkandan yapar bir tip hareketleri de çok salakca ve katılıyorum kaşları çok kötü burnu kocaman dudakları küçücük bari kalemle büyük göster iğrenç kız güneşin kızlarında da aşırı itici bulurdum şu yeni dizisinde de öyle ve göz torbaları da çok var makyajla bile kapanmıyo ıyk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence itici değil, aksine tatlı bir hatun.

0|0
    0|0
  • İtici değil

0|0
    0|0
  • İtici değil de oyunculuğu hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • Ben de begenmiyorum

0|0
    0|0
  • Hande ercel kasari kadar itici değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Siteyi ergen ruh hastası hande reçel fanları basmis

• Bence çirkin biri değil, güzel. En azından hande erçelden binn kat daha güzel. Ama oyunculuğu kötü haklısın

0|0
    0|0
    • 3ay

hande erçelden güzel mi? hande erçelden? nasıl ya? kızın yüzü mükemmel handenin. gözleri kaşları burnu dudakları kusursuz resmen. burcunun dudakları kötü burnu kötü kaşları berbat bir tek gözleri güzel nasıl handeden güzel diyebilirsin bu nasıl zevk:D

• 3ay

burcununki daha beter :D

• 3ay

@gazilerce Bana göre gayet güzel :)

• aşırı derecede itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...