Selena Gomez instagramda en fazla takipçisi olan kişi?

Peki seviyor musunuz?
Ben pek sevmiyorum. Bana ergenler daha çok beğeniyor gibi geliyor.
Bir de Justin Bieber vardı. Ergenlerin sevgilisi. O 77 milyonluk hesabı tek kalemde sildi. Takdir ettim.
Selena Gomez instagramda en fazla takipçisi olan kişi?

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu soran kişi seni iğnelemek için söylemiyorum ama Türkiyede şu yabancı ünlüleri sevenler ergen diyr geçiyor ya öldüresim geliyor. Feci değişik bir anlayışımız var her neyse. Selena iyi kız unicef felan meleği ne bileyim hep yardıma gidiyor seside güzel son çıkardığı şarkılar dsha bir hit olmaya başladı instagramda da öyle KİM , MİLEY gibi çok açık fotoğraf paylaşmıyor #şimdi mileycilee gelcek anti değilim örnek verdim # iyi yani iyi kız

2|1
    0|0
    • 3ay

iyiliklerini insanların gozune sokarak justine laf atarak unlenen birisi. Miley Cyrus ve Kim Kardashianı da semiyorum. Yabancı ülkelerde de bu kitleye ergen gözüyle bakılıyor.

• 3ay

Ariana Grande bence hepsinden iyi

Erkekler Ne Diyor 7

• Zicarken bokkunu takip etme şansı olsaydı acep kaç kişi takip ederdi ve hayranları arasında şöyle bir muhabbet muydu : iiiyyyy Burak bana ne dersen de selena gomez deme dön akşam kadın resmen boyundan büyük zicti bir de hastalanmış mi ne böyle yeşil yeşil topak topak cikardi

0|0
    0|0
  • bana ikiside çekici gelmiyor takip etmeye değmez yani

1|0
    0|0
  • Sence umrumuzdami...

1|0
    0|0
  • güzel kız

1|0
    0|0
  • Çok da fifing...

0|0
    0|0
  • hayatımda gördüğüm en gerekli en önemli şeydi bu sorunun içeriği. yersen.

0|0
    0|0
  • justine çektiği restten sonra gözüme girdi zilli

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim bildigim Justin ona resti cekti.

• 3ay

Hayır aksine Selena Justinden ozur diledi. Bu da haberi
      w ww. ibtimes. co m/did-selena-gomez-just-apologize-justin-bieber-after-sofia-richies-rumored-boyfriend-2402462
      Justin affetmedi. Çünkü fotoların bazıları shoplu cıktı. Selena ava giderken vlandı kıskanclıgından

• 3ay

aman senin dediğin olsun zaten çok zaman harcadım 2 alakasız insan için kendine dikkat et

Kızlar Ne Diyor 12

• aski memnudaki cemileye benzetiyorum bir o var kafamda herhangi bir samimiyet yok bu kizda cok yapmacik geliyor yaptiklari hareketleri

1|1
    0|0
  • Ünlüler camiasınadi en olgun kişi. O kadar takipçiyi hak ediyor

2|0
    0|0
  • İstese tekrar o kadar takipci yapar Justin

Ergen işi sevmiyorum

1|1
    0|0
  • Bir ergen olmayaraktan Selena Gomezin çok seviyorum önceden pek sevmeseydi son bir yıl içerisinde gerçekten çok sevmeye başladım çok asil bir kadın bence

3|0
    1|0
    • 3ay

18 yaşındasın henüz ergenliktesin ohalde?

• 3ay

Ergen olmak ayrı ergenlik döneminde olmak ayrı çok ergenlik döneminde olup eegenlikle alakası olmayan insanlar gördüm

• Umurumda değil. :d

1|0
    0|0
  • sevmiyorum

1|0
    0|0
  • bende pek sevmiyorum

1|0
    0|0
  • aslında guzel kız ama bana ıtıcı gelıyor

1|0
    0|0