Game of thrones interneten neden kaldırılmış?😭?

Telif hakları yüzünden kaldırılmış onu biliyorum. benim sorduğum nerden izleyebilirim araştırdım torrent falan bilgisayara iniyormus sanırım ama normal netten izleyebileceğim yer var mı? ya da siz nerden izliyorsunuz?
not: kaldırıldığından daha yeni haberim 😓😤

0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaldırılmış mi hadi yaaa son sezonu izlemedim bu hafta başlayacaktım hayallerimi yiktin :((

0|0
    0|0
    • bende erteleyip duruyordum bir baktım yok ekşi de başlık açılmış ordan öğrendim kaldırıldığını

• he olabilir bak orası tüm sezonları veriyorlar sanırım ben kaldığım sezondan isterim ya teşekkürler 😄

• Rica ediyorum:) muhtemelen bende oradan alırım.. hadi şimdiden iyi seyirler:)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 6

• Harikadizi3 e bak kaldirildiktan sonra bir ara ordan izlemistim

1|0
    0|0
  • Zaa ben bitirdim 😂

0|0
    0|0
  • nasıl kaldırılır ya yuh

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum ama Fransizca. Turk sitelerinden mi kaldirmislar?

0|0
    0|0
    • he ya dizimag dizibup ne ararsan hepsinden kaldırmışlar ya bana İngilizce de olur yeter ki izleyeyim 😭

• peki çok teşekkürler 😊😊

• rica ederim :) iyi izlemeler...

• Bazı yerlerde var ben de zor buluyorum ama tek tek bakman lazım her sitede farklı bölümler oluyor hepsini kaldirmamis olabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Dizilab da yok mu

0|0
    0|0
    • kızım yarım saattir arıyorum ya bulamadım eski bölümler çıkıyor bir kac yerde

• Torrentten sadece diğerleri kaldırılmış vicdansızlar hepsini kaldırmışlarr

• dıgıturkten izlenilebilirmis sadece ordan yayın yapacakmış

Yükleniyor...