Esra Erola katılan yarışmacılar belli bir para alıyorlar mıdır?

Esra erol yarışmasına katılmak için başvuru yapmıştım ve kabul edilmişim kararsız kaldım para alıyorlar mı diye merak ettim :) ve kesin bilgi istiyorum.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende basvuru yaptim çağırdilar fakat gitmicem belli yani ekranlarda cok reyting yapanlara veriyorlar para sanirim öyle hatirliyorum ben 100 tl falan gunluk

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence aliyolardir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Alıyolar

1|0
    0|0
  • Walla oraya hic girme bidahada cikamaz hayal kirikligina ugrarsin bir suru yalancilar bir suru dedikodu kizim hadi diyelim asik oldun para icin aranizi bozmaya calisiyolar

1|0
    0|0
    • 3ay

Vermezlermi kizim iyi rol yaparsan o o... pu hanifevar bilmiyom duydunmu 5000 tl aylik maas aliyor sadece eglnmek icin gelmis

• 3ay

Kizim iyimisin sen:D para icinmi giriyon oraya adin cikarsa hic sasirma sakin onlara uyupda alisma tv den seni gorenler sanada kufredr

• 3ay

Adini soylede bari tv de seni izleyelim :D

• senden benden fazla alıyorlar mk😁

1|0
    0|0
  • sadece yetenekli kişiler alır :D ama sende yemek kuoför beleşe getirirsin ayrı yeten villada kalırsın :D

1|0
    0|0
  • evet alıyorlar ekmek tekneleri orası

1|0
    0|0
  • alıyolar gecen ortaya cıktıya evlılk programına katılna kızsılerın aldıkları paralar dıe

1|0
    0|0
  • bilmem ama katılmayı düşünüyorum:=?

1|0
    0|0
  • niye versinler ki

0|0
    1|0
  • Ewet weriyolar bildiqim kadaryla 100-150tl weriyolar program basi

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zuhalde alıyorlarmış.

1|0
    0|0
  • Seyircinin bir çoğu yömiye aldığını biliyorum arkadaşımın annesi katılmıştı :)

1|0
    0|0
  • O tür programlara katılan herkesin fiziksel veya ruhsal olarak sorunları olduğuna inanıyorum.

0|0
    1|0
  • Aliyorlar

1|0
    0|0
  • Foxtakiler paraya para demiyo

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • alıyorlardır bence