Yabancı dizi önerir misiniz?

Yaz bitti nerdeyse farkındayım ama izlediğim 5 sezonluk dizide bitti. Rica etsem yabancı dizi önerir misiniz? Birde biraz konusundan bahsetseniz?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Breaking bad... kimya hocasi bir adam kanser. oldugunu ve az. omru kaldigini. ogrenince geride. kalacak. olan 2 cocugu ve karisina iyi. bir hayat birskmak. icin eski. ogrencisi uyusturucu. bsgimlisiyla uyusturucu yapimina baslayip para kazanmaya. baslar ama ne hikaye izlemen lazim hem komik. hem eglenceli hem dram ben cok. guldum duygulandim cok fazla severek. izlicegin harika dizi hastasi olursun😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dexter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ARROW - Kaza sonucu genc adam babasiyla issiz bir adaya dusuyor. Babasi ölüyor, adadaki bir adam bu gence okculuk ogretiyor. Bu genc babasinin bir ajandasini buluyor ajandada kotu adamlarin isimleri var. Adadan kurtuluyor ve sehirde o adamlari tek tek cezalandirmaya basliyor. Dizi E2'de altyazi mevcut. Canbalci07 produksiyon sunar :D

0|0
    0|0
  • Spartacus

0|0
    0|0
  • Dexter

0|0
    0|0
  • Mr.. Robot

0|0
    0|0
  • Person of interest.

0|0
    0|0
  • american horror story

0|0
    0|0
  • Lucifer

0|0
    0|0
  • Hangi tarz seviyorsun? Bilim kurgu mu tarihi mi itopik mi gercek hayattan uyarlama vb?

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçek hayattan uygulama ya da bilim kurgu olabilir

• 3ay

Roots u izle derim. koleligi anlatiyor amerikadaki zencilere yapilan zulme isik tutuyor

• Tabi öneririm izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Gelecek sezonu bekle

0|0
    0|1
    • 3ay

Bu zekayla harcanıyosun bu ülkede 👏👏

• 3ay

35 yaşındasın afedersinde bu yaşa gelipde cümlelerini iyi seçemeyecek olan birine ben ne diyeyim ya bir git işine "zilli" falan nerden geliyo bu samimiyet

• 3ay

Zilliyle samimiyetin ne alakasi var canim dedim sanki sende 10 yasinda cocuk muamelesi yapma kendine seni en fazla abi kurtarir kiz lisesinde calistim ben anlatabildimmi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Game of thrones. Konusu fanfin fon 😁

0|0
    0|0
  • My mad fat diary

0|0
    0|0
  • Orphan black izlediğim en harika dizi lost'tan sonra

0|0
    0|0
  • Glee.

0|0