Türk dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birbirinin aynısı 10 tane dizi var bir sezon içinde bu nasıl bir kıtlık aksiyon yok bilim kurgu zaten yok macera yok hep kokuşmuş aşk dizileri ve sığırko zenginlerin hayatı. Sizler ne düşünüyorsunuz?

#DarkThor 🔨⚡

Güncellemeler:
3ay Guncel

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• Senaristlerin IQ'lerinin düşük olma belirtisi , türk dizilerine yansımış.

0|0
    0|0
    • 3ay

Olabilir bak o ya da yapimcilarla alakali eminim iyi senaryo yazanlar vardir ama herkes parasina bakiyor zaten iyi olan dizilerde reyting yapmadi bu ülkede

• 3ay

Haklı olabilirsin , ben böyle düşünüyorum :)

• 3ay

Yanlis dusunmuyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Basit diziler. o. onu seviyor. onunla aldatiyor guluom konusu. hep ayni vikings game of thrones breaking. bad. gibi. dizileri gorunce. utaniyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Breaking bad cok iyiydi ya

• 3ay

Aynen sinirden sigara yaktim o bolumde :D

• 3ay

Sorma. laaa yemin. olsun ben. ihanete. ugrsmis. gibi. hissettm. gozllerm. doldu. d

Kızlar Ne Diyor 17

• . Bir tanesi aşırı beğenilirse direk bütün herkes öyle dizi çekmeye başlıyor Türkiyede. bir de en fazla bir ara olan şu Pll çakması vardı değişik onu da beceremediler. Kısaca gidip yabancı dizi izleyin daha hayırlı. Hem eğlenceli, hem yeni şeyler öğretir, hem de İngilizcenizi geliştirir.

0|1
    0|0
  • Bir ofis var ofisin içinde patron, patronun asistanı var,
    patron asistanla sevgili oluyor...
    Bizim diziler bundan ibaret
    oysa'ki eskiden ne güzel dizilerimiz vardı.
    En son babalar duyar,
    bizim aile
    ve en çok sevdiğim,
    emret komutanım
    daha vs vs vs

0|1
    0|0
  • Muhteşem Yuzyil
    Kurt Seyit ve Şura
    Kurtlar Vadisi Pusu
    Hastasıyım😄

0|0
    0|0
  • Aşkı memnudan sonra hiç biri güzel gelmiyor 😁

0|1
    0|0
  • harikalar cidden

0|1
    0|0
  • ne kadar gereksizlik varsa bizim dizilerde. hiç ilerleme yok olduğumuz yerde sayıyoruz. türk mediası hiç gelişmicek gibi. o yüzden yabancı dizi izlemeye devam

0|0
    0|0
    • 3ay

Filmlerde de ayni sorunu yasiyoruz komedi filmi ya da aşk filmi paso

• 3ay

Türk milleti de anca itten cinden korkar zaten. millet uzaya çıkmış bizim halimize bak

• 3ay

Hic sorma 😒

• Ve her yaz tüm dizilerin konusu aynı oluyor. Bu sene de birini başka birisi sanıyorlar. Napalım vakit geçiriyoruz. 😒

0|0
    0|0
  • Saçma ötesi

0|0
    0|0
  • aşırı saçma kiralık aşk, aşk laftan anlamaz, ... aşk aşk aşk yani iğrenç.

0|0
    0|0
  • Tr dizileri izlemiyorum ki 😒

0|0
    0|0
  • Tek konu aşk ve başrol deki adam çok zengin
    Sıkıldım artık bende bundan :D

0|0
    0|0
  • Önceden herşey daha güzeldi

0|0
    0|0
    • 3ay

Yoo eski dizilerde o kadar iyi degildi ya

• 3ay

En azından bütünlük vardı ne biliyim tüm aile toplanır izlerdik şimdi herkes sanala bağlı olmuş aile kavramı yok denicek kadar az en azından eskiden daha güzeldi

• 3ay

O konuda hakli olabilirsin

• Hepsi birbirinden leş

0|0
    0|0
  • Bütün dizilerdede konu aynı, bir erkeğin peşinde koşan salak kiz.

0|0
    0|0
  • Aptal bir kiz oluyor genelde böyle sapsal sakar ve çok yakışıklı erkek zengin kaslı sürekli kızı tavlama peşinde kızda da istemem yan cebime koy havalari😑😑

1|0
    0|0
    • 3ay

Ahaha sen senaryo yazsana :D

• 3ay

Ben gidiyorum ya ne isim var aşk dizisinde devlet memuruyum ben :D

• 3ay

Hayırlı kazançlar 😄

• Sahte hayat dizileri.
    Sanki Turkiyede herkes zenginmis gibi yansitmalari.
    Sonra da millete o hayati ozendirmeleri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet luks ve keyif duskunu bir toplum yaratilirsa daha emperyalist gucler daha fazla kazanacak bu halki gutmeye calisanlar tarafindan yapılan zihin operasyonlari

• Yüksek sosyete. Seviyor sevmiyor. No 309. Ücüde ayni basladi resmen ücündede herkes herkesle yer degistirdi bu yil bu moda olmus😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya oyunculukta yok kimsede bitik diziler benim dizimi de bitirdiler :/

• 3ay

Hic sorma ya. Benide karagülden sonra hic bir dizi kesmiyor.

• 3ay

Karagül deme bana ya hic sevmiyorum boğ beni Doğu dizilerini hic sevmiyorum 😭

Erkekler Ne Diyor 8

• her şeye karışan rtük ve uzun metrajlı dizi çekmekten vazgeçemssek aillerde nasılsa rtük var ne cocuklarımızı koruycaz ederiz şikayet kanal ceza alır aile yapımıza gelenekelrimize uygun değil deriz olay biter diyedüşüdükce biz daha çok yabancı dizi izleriz

0|0
    0|0
    • 3ay

Geleneklerimize uygun olmayani cekmesinler ben karsiyim ahlak bozulmasina ama aksiyon bilim kurgu bunlar ahlak bozmadan da cekilebilir bir dizide sevisme sahnesi olmasada olur yani Rtuk'un bir işi yok gibi

• 3ay

haklısın bende kalkıp bir spartaküs çekmemizi beklemiyrum zaten ama bilimkurgu korku gerilim çekilmesi güzel olurdu

• Behzat Ç dışındakiler hep yalan bide leyla mecnun vardı o da bitti zaten.

0|1
    0|0
  • 3 5 adam topla ask dizisi cevir kizlarinda isi gucu yok o dizileri izler ne polisiye var ne aksiyon macera nede bilimkurgu fantastik hicbi diziyi izleniyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla bir Filinta vardi gercekten yabanci dizi ayarinda o da bitti bu sezon

• 3ay

Diriliş Ertugrul da iyiymis onu cok izleyemedim Filinta cekik kaliteleri hollywood gibi ondan izledim ama cok derin konusu var millet anlayamadi reyting yapmadi dizi

• 3ay

Hic izlenedim cunku tvden uzak durdum millet bakma onlara varsa yoksa ask mesk

• bu 6 dizi dışında alayı fason

gülümse yeter
    kavak yelleri
    adını feriha koydum
    aşkı memnu
    leyla ile mecnun
    seviyo sevmiyo

0|0
    0|0
  • Çok uzun.

0|0
    0|0