Bu sıralar izlediğiniz dizi var mı?

Bu sıralar izlediğiniz dizi var mı? :)

Benim ''Gülümse Yeter'' var, ismini bugün ezberleyebilsem de :)))) Üç sebebim var; birincisi Erdal Özyağcılar'ın oyunculuğunu sevmem,Bu sıralar izlediğiniz dizi var mı?

ikincisi Yasemin rolündeki Aslı Bekiroğlu; çok uzun zamandır böyle tatlı bulmamıştım tv'de gördüğüm bir kızı :)))) Hal ve tavırları da çok içten ve tatlı. ( Allah'ım nasbim kimse böyle tatlı olsun nolurrrrrrrrrrrr :)))))) )

Üçüncüsü ise, dizinin aile ile izlenebilecek bir yapısı olması, içten ve samimi olması.

Peki siz ne izliyorsunuz bugünlerde? :)
Hayırlı geceler cümleten.

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Güncel dizilerden aşk laftan anlamaz ve yüksek sosyete dizilerini izlemekteyim; fakat kısa bir süre önce aşk-ı memnu dizisine baştan başladım ve izlemeyi durduramıyorum. Bu izlediğim dizilerin yeni bölümlerine de bakamıyorum. Nasıl bir dizidir bu ya? İnsanı esir ediyor 💙

0|1
    0|0
    • 3ay

Kurtlar vadisinin gününde olup da yıkılmayan, çizgisini hiç bozmayan; her yanından oyunculuk akan dizidir ki Beren'i de bir daha öylesine beğenmemek üzre çok çok beğendiğim dizidir. Hakikaten başyapıt, zirvede bıraktılar; dizi böyle olmalı.

img-s1.onedio.com/.../...9ee68eaeb1a5d579c3654.gif

• 3ay

Güzel bir sohbet oldu teşekkürler

• 3ay

Estağfirullah, ben teşekkür ediyorum.

Bense, imsağa yol alıyorum ^_^
      https://www.youtube.com/watch?v=gRZVgLTA72s

Hayırlı geceler, akabinde sabahlar.

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle iyi dizi ben bundan başka bide seviyo sevmşiyo izliorm

0|1
    0|0
    • 3ay

Seviyeli hocam ya, yeterli izlemek için.

• 3ay

klasik tr dizilerinden değil bence klasik görünen ama yabancılardan geri kalmayan bir yapım bence

• 3ay

Ne geldiyse başımıza yabancı özentiliğinden geliyor ya :)

Gidip Bal'ı izleyip sövenleri görüyorum, Çekmeceleri kaç kişi izlemiştir acaba? Garip garip görüşlerimiz var sinema ve sanat üzerine ülkemizde; halbuki sırf şu dizideki birkaç deneyimli oyuncu izlemek bile keyiflidir, ama ne gerek Game of Thrones'u izliyoruz ya biz...

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 7

• Bodrum masalı

0|1
    0|0
  • zamanım yok :(

0|1
    0|0
  • Şu an yok

0|1
    0|0
  • izliyordukta maç var bugün hayatta izletmem Zaten Roma kırmızı kart gördü delirdim evde

0|1
    0|0
  • Televizyon seyretmem

0|1
    0|0
  • Behzat Ç. Dizi sezonu açıldığında Edho bide Seviyor sevmiyor'a bakıyorum 😊

0|1
    0|0
  • izmirden dolayı rengarenki izliyoruz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...