Doctor Who izlenmesi gereken bir dizi mi?

Az önce ilk bölümünü izledim, yani komik ve ilgi çekici aslında ama biraz Samanyolu dizileri gibi olmuş :) devam etmeli miyim?Doctor Who izlenmesi gereken bir dizi mi?

0|2
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• Dr who efsane bir dizidir eger anlayamiyorsan senin ilgi alanina girmio demektir

1|1
    0|0
    • 3ay

Anlayamamak kısmını nereden çıkardınız?

• 3ay

Erki bolumler daha iyi. Olaylara ve sebep sonuc iliskilerine bakarsan gercekten guzel bir dizi en azindan bizim butun tv mizi kaplayan asiret zengin kiz fakir oglanli hepsi birbirijin ayni uyduruk ask bocugu dizilerimize 10 basar

• 3ay

Yok orası öyledir zaten, ona aykırı bir şey söylemiyorum :) devam edeyim o zaman.

En İyi Kız Görüşü

• Doctor who efsanedir bölümlerini tekrar tekrar izlemekten sıkılmadığım tek dizidir devam et bence 👍🏻

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Geçmişe gittiklerinde izleniyor ama gelecekle ilgili bölümleri çok saçma

1|0
    0|0
  • İlk sezonları sıkıcı izlemedim direk David tennant ın olduğu sezondan başlamıştım :) en sevdiğim doktor olur kendisi zaten sonra o yaşlı dede :)

1|0
    0|0
  • amannn sıkıcı bence

1|0
    0|0
  • hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • 9 sezonunu da izledim ben hiç sıkılmadım Mat in olduğu sezonlar en güzelleri

1|0
    0|0
  • İzledim sarmadı beni.

1|0
    0|0
  • ilk bölümü ile diğerleri arasında cok fark sanırım

1|0
    0|0
  • Akasya durağı izle

1|0
    0|0
  • Hepsini izlemedim ama güzel

1|0
    0|0
  • bir fikrim yok ama siz bilirsiniz.

1|0
    0|0
  • 7. Bölümden sonra sıkılırsın sen 😊

1|0
    0|0
  • etme 70 lik nie olursun o dizi bitmez :D kaç oyuncu değiştirdi o dizi ve açıkcası beğenmiyorumda

1|0
    0|0
  • Beni sarmadi pek o... scrubs daha eglenceli..

1|0
    0|0
  • Fena değildir, izlenebilir 😊😊👍

1|0
    0|0
  • 5-6-7. sezondaki doktorun olduğu bölümler çok sarıyor

1|0
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Skici ben biraktim 6. Sezonda

1|0
    0|0
  • evet harikadır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle izlemelisin çok güzel dizi :) zamanla efekler falan daha iyi oluyor yeni sezonlarda.

1|0
    0|0
  • Et bence sonuçta 10 sezona kadar oynamış bir dizi

1|1
    0|0
  • Devam etmezsen bir şey kaybetmezsin. Çok daha iyi diziler var

1|0
    0|0
    • 3ay

Öneri alabilir miyim?

• 3ay

Sen bana sevdiğin bir yabancı diziyi söyle ona göre örnek vereyim. Ben yaklaşık 3 sene boyunca depresyondaydım piyasada ne dizi vsrsa bitirdim gece gündüz izleyip. Düşün artık günde 10 bölümü geçik izlediğim oluyordu

• 3ay

Ben daha çok dram ya da komedi izliyorum ya, yani Friends, seks and the City ya da One Tree Hill favorilerim. Ama başka tür öneriye de açığım fark etmez :)

• Yani fena sayılmaz

1|0
    0|0
  • Devamini izledikce anlayacaksin. Ozellikle 4-5-6. Sezonlar falan muthis. 2. sezonda cok aglamistim mesela. Duygusal yerler de var. Cok muhtesem izlenmesi gereken dizi. En sevdigim hatta 😍😍 Bayiliyorum kesinlikle izlemelisin

1|0
    0|0
  • İzlemelisin

1|0
    0|0
  • İlk sezonlar öyle, efektler baya kötü. Ama izlenilmeli kesinlikle.

1|0
    0|0
  • İzlemeye devam et 👌

1|0
    0|0
  • İzlee

1|0
    0|0
  • benzetmen güzel hahahaha

1|0
    0|0
Yükleniyor...