Hüznün ve Yalnızlığın, Vazgeçemeyişlerin Efsanesi Evlendi?

Vay be sabah sabah ekrana gülerek baktım yalnızca. Ergenlik dönemimin baş tacıydın Emre Aydın. Sonu bitmez hüzün başkenti gibiydi. Ama mutlu oldum ya çok şaşırdım. :)
Son yaptığı şarkıdan (sanırım) ben anlamıştım değiştiğini en azından Ölünmüyor Yokluğunla demişti. 😝
Hüznün ve Yalnızlığın, Vazgeçemeyişlerin Efsanesi Evlendi!?Rock müzisyen Emre Aydın uzun süredir beraber olduğu iç mimar nişanlısı Eda Köksal ile dünyaevine girdi.

Emre Aydın uzun süredir beraber olduğu iç mimar nişanlısı Eda Köksal ile önceki akşam Ordu‘da gerçekleşen nikah töreni ile evlendi. Ordu’lu olan Eda Köksal‘ın memleketinde nikahları kıyılan çift Emre Aydın‘ın memleketi Antalya ve 9 Eylül‘de ise İstanbul Şile‘de yakınları ve arkadaşları için düğün yapacaklar.

FİLMİNDE VE KLİBİNDE OYNATTI

İç mimar Eda Köksal ile 2 yıl önce evini dekore ettirmek istediğinde tanışan 35 yaşındaki Emre Aydın kısa bir süre sonra ilişki yaşamaya başlamış ve ardından nişanlanmışlardı. Köksal, eşi Aydın’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği “Cinni: Uyanış” isimli korku filminde başrolde yer rol aldı. Eda Köksal ayrıca Emre Aydın’ın “Buralar Yalan” klibinde de rol aldı.
Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz! 😊

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be, sevindim onun adına. Bizlere güzel şarkılar bıraktı sağolsun. Darısı başıma artık :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah mutlu mesut etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...