Predestination filmini anlayan var mı?

mervenazyerdak0
Selam ! Demin bir yazı gördüm bayağı bir okudum ama hiçbirşey anlamadım. Sonra biraz araştırınca filmi olduğunu farkettim filmi Predestination. Bu filmi anlayan var mı? Ne olacağını merak ettiğimden izlemek istiyorum ama gece gece de hiç izleyesim de yok. Anlayanınız var mı? Bahsettiğim yazı :
Bir gün yetimhaneye bir kız çocuğu bırakılır. Yetimhanedekiler bu çocuğa Jane ismini verirler büyütürler. Jane bir gün okulda Jim adlı bir adamla tanışır , aşık olurlar ; fakat sonra tartışır ve ayrılırlar ancak Jane hamiledir. Çocuğu doğurur ancak aynı akşam birisi hastaneye girip çocuğu çalar. Jane ise çok hastalanır ve tek çare olarak doktor, Jane'i kurtarmak için onu bütünüyle erkek yapan bir operasyon yapar. Jane, Jim'in adını alır. Bir gün barda birisiyle kavgaya girişir, ve dayak yer. Barmen yanına gelir ve der ki '' Bu zamanda mutlu değil gibisin, benim bir zaman makinem var, geçmişe gitmek ister misin? '' Jim geçmişe gider ve orada Jane adlı bir kızla tanışır, aşık olur ama sonra ayrılırlar. Bir gün Jane'in bebeği olduğunu öğrenir , gizlice gidip hastaneden çocuğu çalar ve zaman makinesiyle daha da geçmişe giderek onu bir yetimhaneye bırakır. Daha sonra zaman geçer ve birkaç iş değiştirdikten sonra barmen olur. Bir gün dayak yiyen Jim ile karşılaşır ve yanına gidip der ki '' Bu zamanda mutlu değil gibisin, benim bir zaman makinem var, geçmişe gitmek ister misin? ''
Şimdi benim anladığım bebek Jane , Jane Jane , Jim Jane , Barmen Jane , herkes Jane yani siz birşey anladınız mı?
Güncellemeler
+1 yıl
En iyisi ben bir filmi izleyeyim :D
Predestination filmini anlayan var mı?