Behzat Ç. geri dönüyor, siz de özlediniz mi?

Bu dizi Haksızlıkları konu edinmişti.

Behzat Ç.’nin hafızalarda yer eden bölümlerinden bazıları şunlar:

Dizinin 16. bölümünde Hrant Dink cinayeti işlenmiş, Ermeniler ve azınlıklar üzerindeki baskılar hatırlatılarak, Dink’in katilleri teşhir edilmişti. Ayrıca, Cumartesi Anneleri, kadına yönelik şiddet, Festus Okey cinayeti, translara dönük saldırılar, kışlada şüpheli biçimde ölen askerler ve üniversitelerdeki özel güvenlik terörü de dizinin senaryosunda işlenmişti.

İşte Türkiye’de son dönemde yaşananlar Behzat Ç.’de böyle gündeme gelmişti. Behzat Ç. emniyetteki “o” yapılanmayı gözler önüne serdiği için birilerini rahatsız etmiş yayın hayatı sona erdirilmişti.

Fenomen dizi Behzat Ç.'nin senaristi Emrah Serbes, projenin 'Behzat Ç. İmamların Öcü' adıyla ekranlara döneceğini açıkladı.

Behzat Ç. dizisinin senaristi Emrah Serbes, Cumhuriyet Gazetesi'ne verdiği röportajda 'Behzat Ç. ekrana dönüyor mu?' sorusuna şöyle yanıt verdi: "Eski ekip toplandık, bir aradayız. Bu işi yeniden yapmak istiyoruz. Behzat Ç.’nin ekranlara dönmesi için elimizden geleni yapacağız"

Behzat Ç. geri dönüyor, siz de özlediniz mi?
17 - 25 Aralık operasyonlarından sonra emniyette pek polis kalmadığı için mecburen Behzat Ç.’yi geri alacaklar, yani 17-25 Aralık sürecinden sonra emniyette devam etmiş olacak. Cinayet büroda."

15 Temmuz’dan önce başlayacak. Darbe girişimine giden süreçten önce 10 Temmuz 2016’da başlayacak.

96 BÖLÜM YAYINLANMIŞTI

http://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/behzat-c-imamlarin-ocu-olarak-geri-donuyor,cTsrlE8-mECM-AWkxkzJWA/Gtctp3ebRECVA5iUW6168Q

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben cok duymustum ama izleyememistim. Merak ediyorum. Sadece tek bir bolumune denk gelmistim. Tam da o donemlerde yurtlarda tacizlere ugrayan cocuk haberleri dolasiyordu ben de internetten arastirmalar yapiyordum. Nasil sikayet edilir bunun icin napilabilinir vs o bolumde de bu konu islendi. Dizinin tek bolumunu izlememe ragmen hayran kalmistim. Bu sezon kacirmam

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Emrah Serbes "görüşüyoruz, olabilir" dediği andan beri içim içime sığmıyor.

0|0
    0|0
  • Özledik tabi

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Ayyy dönsün artık ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ermeniler ve azınlıklar üzerindeki baskılar Türk milletini ilgilendirmiyor onların ülkelerinde bir Türkü bile sağ koymamışlarken hiç ilgilendirmiyor. Irkçımıyım sonuna kadar. Behçat Ç içki reklamı yapıp habamam sınıfı misali emniyeti sulandırmaktan başka bir işe yaradı mı?

0|0
    1|0
    • 3ay

ben dizinin işlediği konularıyla ve çekimlerindeki farklı sürükleyicilikle ilgileniyorum. senin dediğin reklam kısmıyla değerlendirmedim hiç. dizde anlatılan devlet kurumlarındaki grupların ve kişilerin kirli ilişkilerini anlatıyor olması; suç işleyip delilleri karatırken nasıl birbirlerini kolladıklarını anlatıyor olmasını, emniyeti sulnandırmak diye nitelendirmek doğru değil. dizide anlatınların Türkiye'nin birer gerçeği olduğunu 17-25 aralık, 15 temmuz ve sonrasında yaşanalara baktığımızda görebiliyoruz çünkü.

• Bugünün en güzel haberi

1|0
    0|0
  • Çok özledik amirim... http://hizliresim.com/jB5bMm

1|0
    0|0
  • Ooo süper. Behzat ç. nin hastasıyım tek izlediğim o gerisi tırt.

1|0
    0|0
  • özledım harbi

1|0
    0|0
  • Sonunda kaliteli bir dizi izleyebilecegiz.

1|0
    0|0
  • dönmeli tabi la :)

1|0
    0|0
  • ooooooooooo süperr! jason statham 1 bu adam 2 benim göxzümde :D gerçekten çok iyi oyuncu. bütyün dizilerine, filmlerine bayılıyorum. sabırsızlıkla bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • yapımcılar fırsatı iyi değerlendiriyor helal olsun

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim yalan olmasın geri dönüyormış demek senden duyuyorum ilk def

0|0
    0|0
  • Bu haber gerçekse varya şu an mutluluktan 2 bira alır 2 behzat ç bölümü deviririm la ! Siz yine de saçma sapan konuşmayın la. belki geri dönmez falan

0|0
    0|0
  • behzat ç iyidir

0|0
    0|0
  • ben de özledim ben de
    eski bölümler var şu an elimde
    ona kavuşmak istiyoz
    derman yok gözlerimde :D:D

0|0
    0|0
  • ne zaman hangi kanalda kamka

0|0
    0|0
  • super

0|0
    0|0
  • Normal yerli ve yabanci hiçbir diziyi izlemem ama behzat ç ayrı...

0|0
    0|0
  • Ciddi Misin? Valla çok özledim amirimi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...