Behzat Ç. geri dönüyor, siz de özlediniz mi?

Bu dizi Haksızlıkları konu edinmişti.

Behzat Ç.’nin hafızalarda yer eden bölümlerinden bazıları şunlar:

Dizinin 16. bölümünde Hrant Dink cinayeti işlenmiş, Ermeniler ve azınlıklar üzerindeki baskılar hatırlatılarak, Dink’in katilleri teşhir edilmişti. Ayrıca, Cumartesi Anneleri, kadına yönelik şiddet, Festus Okey cinayeti, translara dönük saldırılar, kışlada şüpheli biçimde ölen askerler ve üniversitelerdeki özel güvenlik terörü de dizinin senaryosunda işlenmişti.

İşte Türkiye’de son dönemde yaşananlar Behzat Ç.’de böyle gündeme gelmişti. Behzat Ç. emniyetteki “o” yapılanmayı gözler önüne serdiği için birilerini rahatsız etmiş yayın hayatı sona erdirilmişti.

Fenomen dizi Behzat Ç.'nin senaristi Emrah Serbes, projenin 'Behzat Ç. İmamların Öcü' adıyla ekranlara döneceğini açıkladı.

Behzat Ç. dizisinin senaristi Emrah Serbes, Cumhuriyet Gazetesi'ne verdiği röportajda 'Behzat Ç. ekrana dönüyor mu?' sorusuna şöyle yanıt verdi: "Eski ekip toplandık, bir aradayız. Bu işi yeniden yapmak istiyoruz. Behzat Ç.’nin ekranlara dönmesi için elimizden geleni yapacağız"

Behzat Ç. geri dönüyor, siz de özlediniz mi?
17 - 25 Aralık operasyonlarından sonra emniyette pek polis kalmadığı için mecburen Behzat Ç.’yi geri alacaklar, yani 17-25 Aralık sürecinden sonra emniyette devam etmiş olacak. Cinayet büroda."

15 Temmuz’dan önce başlayacak. Darbe girişimine giden süreçten önce 10 Temmuz 2016’da başlayacak.

96 BÖLÜM YAYINLANMIŞTI

http://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/behzat-c-imamlarin-ocu-olarak-geri-donuyor,cTsrlE8-mECM-AWkxkzJWA/Gtctp3ebRECVA5iUW6168Q


0|0
518

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...