Hayatta kalma dizi önerisi?

Bu aralar hayatta kalma ile ilgili dizilere sarmış durumdayım. Sürükleyici hayatta kalma dizileri önerir misiniz? İzlediklerim :
- The Walking Dead
-The 100
- Lost

0|1
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Z-Nation= Yine bir zombi evreninde geçiyor ama sadece korku, gerilim değil absürd komedi unsurları da var. Hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı anlatıyor.

Revolution= Dünyada elektriğin birden yok olduğunu düşün öyle bir dünyada hayatta kalma mücadelesi veren insanları anlatıyor. Ama 2. sezonda zorunlu final yaptı izlemeden önce onu bil :)

Spartacus= Kölelerin özgürlük mücadelesi. Eğer izleyeceksen içinde bolca cinsel içerik olduğunu söyleyeyim.

Fear The Walking Dead= The walking dead dizisinin spin-off u virüsün ilk ortaya çıktığı ve yayıldığı zamanı anlatıyor. 2. sezonun devamı haftaya başlıyor.

The Last Ship= İnsanlık yok olmanın eşiğine gelmiştir; çünkü dünya genelinde bir felaket gerçekleşmiştir. Bir virüs ortalığı kasıp kavurmuş ve bir avuç insan yaşamda kalmıştır. Bir muhribin (torpido, top ve denizaltılara karşı silahlarla donatılmış, küçük, hızlı giden savaş gemisi) mürettebatı, virüsün çaresini bulabilmek ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• The revolution

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 127 saat, frozen, dirilis, dunya savasi z, yarindan sonra, gri kurt, sanandreas fay hatti aklima gelenleri yazdim

1|0
    0|1
  • Akasya Durağı , onca belanın bombanın tefecinin elinden kurtulan Sinan Kaya nın hayatı <3

1|0
    0|0
  • Spartacus

0|0
    0|0
  • The Last Ship , izlemediysen tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Lost..

0|0
    0|0
  • bear grylls

0|0
    0|0
  • The last ship

0|0
    0|0
  • Valley of the wolf pussy 😀😀

0|0
    0|0
  • the 100

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kaç defa yazdım KURTLAR VADİSİ dir diye , ben yazmaktan bıktım, millet sormaktan bıkmadı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...