Geçmişte hiç televizyona çıktınız mı? Çıktınız ise ne için. Veya çıkacak olsanız ne için çıkmak isterdiniz ;)?

Televizyonda olmanın çok zevkli olduğunu düşünüyorum televizyonda olmanın.. Tabi abuk subuk magazi işlerini bir kenara atalım.

Siz ne için televizyona çıkmak isterdiniz ;) Ben mesela tarihçi olup tartışma programlarına çıkmak isterdim. Geçmişime yakınıyorum bu yüzden ama ilk fırsatta girebilirsem üniversite ye tarih okumak bu konuda kendimi her daim geliştirmek tek derdim... ;) Ama bir hayal olarak bunu da anlatmak istedim. Herkes hayalini veya hikayesini paylaşsın ;)

Ayrıca geçmişte Ben geçmişte müzik grubum ile iki klip, iki kez müzik röportajı, bir kere de dizi de beş dakikalık rol için televizyona çıkmıştım. Naçizane paylaşmak istedim...

Saygılar ve herkese mutlu pazarlar ;)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Popolin miydi o kremin adı heh onun reklamında oynamışım, yıl bilmem kaç. Annem hiç düşünmemiş ilerde kızım büyüyünce poposunu internette görüpte ne hisseder diye. Ondan beridir sokakta kamera görsem kaçarım.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok güzel bir anı :)

• 3ay

Ya popolin nedir ya? Senesini bilmiyorum ama reklamda şarkı söyleyenin yanında sarışın bir bebek var mal mal bakan o benim inanabiliyor musun? İnan Erciyes Tv'ye çıkmayı tercih ederim. En azından giyinik bir şekilde televizyonlarda olurum

• 3ay

Simdi aklıma takıldı bak açim da izleyim ;)... Benim bir kral tv röportajı var saçlar belde sakal bıyık yok. Görünce ben bile tanıyamıyorum yaş 25 filan orda

En İyi Erkek Görüşü

• Show tv ana heber de defne samyeli nin özel konuğu olmuştum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç çıkmadım televizyona ama okulumu bitirdikten sonra tartışma programlarına katılmak isterdim ilahiyatçı prof dr Serap kvl kffjfj😂

0|1
    0|0
  • 7-8 yaşlarımda bulunduğum ilin kanalında bir programa çıkıp bale yapmıştık :D

0|1
    0|0
  • Galatasaray schalkeye karsiya oynadiginda schalkenin arenasinda repörtaj yapmislardi onun sayesinde bir kere ciktim :)

0|1
    0|0
  • Çıkmadım

0|1
    0|0
  • Önceden reklam ve tiyatro oyunuyla cikmistim

Simdi ise acunun fonksiyonunu isterdim

0|1
    0|0
  • Bende bir basket macinda maçı yorumlayan adamin (sanirim ısmet badem) yanında oturuyodum defalarca gorumüstüm tv de 😂😂 (yıllar once)
    Not: ünlü olmak zor 😎😎😂😂

0|1
    0|0
  • Çıkmadım. Birkaç programa katılmıştım sadece

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çıktım bir bölüm

0|1
    0|0
  • Çıkmadım

0|1