(Hepinizden yakisikli😉) Son sevgilim nasil?

Bodrum masalinda izledim cok begendim. internete biraz arastirdim tatli kucuk yalancilarda da cesur rolunde oynamis o zamn ilgimi cekmemisti. ama bu son dizisi bodrum masalinda cok beğendim. diziyi sirf onun icimde izlyebilirim yani ama dizinin konusuda cok iyi izlediniz mi dun yayinlardi. kesin tutar.
Burdaki fotolari kotu diziyi izleyin görun. bide sakalsiz daha iyi olan bir erkek ilk kez gordum 👍👍👍👍👍👍👍👍(Hepinizden yakisikli😉)Son sevgilim nasil??

• Yakisikli
    54% (39)26% (9)45% (48)Oy Ver
  • Orta/normal
    32% (23)26% (9)30% (32)Oy Ver
  • Cirkin
    14% (10)48% (16)25% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Ya ben bu sitedikeleri anlamaiyorum guzel kiz koyunca kizlar begenmez
Yakisikli erkek koyunca erkekler begenmez anlamadim gitti boyle yapanlari
3ay Asksin sennenen

0|1
17|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 16

• valla bende cocugu cok begendim tatlı küçük yalancılarda da dikkatimi cekmişti bu cocuk :D Maşallah o nasıl bir yüz sekli:D

1|0
    0|0
  • Ya ben bu adamı aşırı beğeniyorum sırf bunun için acı aşk diye saçmasapan bir diziyi izliyordum sbjskskd

1|0
    0|0
  • Alperen Duymaz ❤
    Sırf bu adam için o saçma diziyi izlemeye başladım. Çok iyi bee 😍

0|0
    0|0
  • Tatli bence sakalsiz

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı

0|0
    0|0
  • Benden yakışıklı ancak aman aman bu ne değil. O dizide o kadar pudra vs sürüyorlar ki :D yani bebek gibi olmak imkansız degil :D

0|0
    0|0
  • Erkekler kıskanmış sanki

0|0
    0|0
  • Sana gercegi söyleyeyim, Sana bakmaz 😉

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayni sehirde degiliz !! ilsak ben halederdim
      Dizide iunadigi kizlardan da guzelim canim rahat il sen😉

• 3ay

Kalitesiz axaxaxa 😂😂😂😂😂 yukariyi iyice oku cevap verdim 😂😂 kendini kücük düşürmeye gerek yok. Hadi bye b. kuma bile degmezsin 😘

• 3ay

Evet okudum ve tekrardan senin gibi bir m*l nasil olur diye dusünüyorum.😂😂😂
      Yazdigıma deymesin. hala cevap veremedigine gore profildeki cirkinde sensin. baskasina gormeden sana bakmaz bile diyosun. sana kotu bir haberim var canim ben sana bin cekerim 😂😂😂😎
      Ne soyledisem cevap veremeden döndurdun baska bir sey dedin artik engeli basiyom cevap hakkin bitti tatlim😂😂😂😉
      Coluk cocukla ugrasamicam buyude gel

• normal

0|0
    0|0
  • kac yasındasın sen

0|0
    0|0
  • Hoş bir beyefendi.

0|0
    0|0
  • yakışıklılık ne kelime çokkk taşşş buuuuuuuu yirim lan bunu allah neler yaratıyo :D

0|0
    0|0
  • Begeniyorum ben de😏

0|0
    0|0
  • Aynen benimde hoşuma gitmişti :D

0|0
    0|0
  • az evden dışarı çıkın kızlar bu yakışıklıysa türkiyenin 100 de 50 si de yakışıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...