Öve öve bitiremediğiniz kız bu muydu?

Öve öve bitiremediğiniz kız bu muydu?

Vücudu kötü dediğimde baya hakaret yemiştim sırf o yüzden paylaşıyorum yoksa normalde kimseyi bu şekilde eleştirmem. Ama cidden bayan vücut falan diyenler var. Neresi güzel bir açıklayın tahta gibi dümdüz. Dekoltenin içi bomboş iğrenç görünüyor

1|1
20|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ayyyy nefret ettim artık bu kadından.. gören de çok ahım şahım bir şey sanır kazulet bu bildiğin çirkin ne fiziği ne oyunculuğu boş boş muhabbetler...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de o yüzden eleştirdim zaten. Tamam beğenen beğensin eyvallah da onu övücem diye diğer türk kızlarını gömüyolar. Beğenmeyince de kıskanıyo oluyoz :D

• 3ay

aynen öyle nesini kıskanacaksam bunun :D boşverrr

Erkekler Ne Diyor 20

• Kim ki bu kız.

3|0
    0|0
    • 3ay

Hande Erçel. Sürekli övüyorlar ya burada

• 3ay

Heeee. E öyle üründe kalitesiz olunca pazarcısı çok bağırır.

• Hande erçel kezban...

2|2
    0|0
  • Hande reçel?
    Bu kız iğrenç, leş itici..
    Kim kardashian a da güzel falan diyorlar o da iğrenç leş. ama bundan daha iyidir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Had bu neyse çok güzel değil de çirkin denecek kadar kötü değil surat. Ama kim kardashian bildiğin çirkin :D

• 3ay

Orası öyle. Ama hande kadar kezban değildir.. bilmiyorum sonuçta ikisi de birbirinden çirkin.

• Yoo hic sevmem itici

1|0
    0|0
  • Bende beğenmiyorum bu kızı. Milletin göz zevki ne biçim işliyor hala anlamadım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Hadi güzellik göreceli beğenen olur da nasıl bu kadar abartıldı onu çözemedim :D

• 3ay

Televizyon etkisi yani Hollywood effect bence 😆 elçin sangu da öyle tanınmazdı barışta tanınmazdı. Diziden sonra iltifatlar uçuşuyor. Bizim millet aşk dizisinde oynayanları tapılacak seviyeye getirmeye bayılıyor.

• 250 gram hoş gör

1|1
    0|0
  • Beğenenlerin sorunu

1|0
    0|0
  • Bildigin trafik direginden farkı yok :D kim bu

1|1
    0|0
    • 3ay

Hande erçel hani sitede dünyanın en güzel kızı muamelesi yapılan kız :D

• 3ay

Yapanlar göz hastanesinde tedaviye başlamıştır kesin

• bu kim ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Hande Erçel. Sürekli soruyorlar ya burada

• Bu kim ki 🤔🤔

1|0
    0|0
  • Ben iyi demedim

1|0
    0|0
  • bu kim lan?

1|0
    0|0
  • Hep aynı sorular bascam tekmeyi

1|0
    0|0
    • 3ay

Hep aynı değil. O aynı olanlar hande erçel dünyanın en güzel kızı diyenler :D benimki onlara eleştiri olarak ilk ve son defa sorulmuş bir soru

• Kim ki la bu?

1|0
    0|0
    • 3ay

hande erçel.

• 3ay

Valla adı yuncu diye geçiyor yalnız oyunculuk yeteneği de hiç yok :D

• 3ay

İlk defa duydum.. kim bu hemcinslerim de arkads önüne gelene bayiliyo yaw

• bence eleştireceksen çözünürlüğü yüksek bir fotoğraf koy ve eleştir. Bu kız taş resmen TR standartlarının ve KS standartlarının çok üstüne

1|0
    0|1
    • 3ay

Benim eleştirdiğim bu elbiseyi taşıyamayacak kadar kötü vücutlu olması. Bu elbiseyle de düzgün fotoğrafı yok. Allah aşkına neye göre taş? Surata değil vücuda yorum yaptım ben. Erkek gibi dümdüz göğsü var nasıl taş olabilir ki? Kendimi övmem hatta vücudumu hiç beğenmem nefret ederim ama ben bile giysem bundan daha seksi dururdu üstümde bu elbise

• 3ay

Yaa orası öyle tabi. Ki ben de normalde kimseyi eleştirmem bu şekilde. Benim kızdığım şu ki ben güzel değil derken kendi fikrimi söylüyorum beğenmek zorunda değilim sonuçta. Ama böyle söyleyince direk yok kıskanıyosun yok zevksizsin falan diye bana hakaret ediyolar. O yüzden inadına eleşiriyorum ben de :D

• 3ay

sen başşkalarına neden takılıyorsunki dedin işte fikir diyeo da onların fikri

• kız güzel niye kıskanıyosunki

1|0
    0|1
    • 3ay

Bir kızı beğenmemek demek kıskanmak demek mi? Dünyada 3 buçuk milyar tane kız var hepsini beğenmem mümkün değil di mi? Her beğenmediğimi kıskanıyor muyum? Ayrıca allah aşkına göğsü bildiğin dümdüz erkek gibi nesini kıskanayım?

• 3ay

Hiç de mantıksız değil. kendin diyosun herkesin bir zevki var diye. Kimisi beğenir ay bu kız çok güzel değil mi diye soru açar kimisi de beğenmez eleştirir. Düşünce özgürlüğü yok mu? Niye benim düşünce özgürlüğüme laf söylüyosun. Nasıl ki beğenen överek soru açıyor benim de eleştirme hakkım var

• 3ay

iyide bunun neresini beğeniyosunuz dediğin zaman benim düşünceme saygı duyuş olmuyosun ki

• evet buydu sanane

0|0
    0|1
  • kukusu güzeldir

0|0
    0|0
  • Güzel kız ama vücudu ehh

1|0
    0|0
  • he buydu senide yanında pıromasyon verirler

0|0
    0|1
    • 3ay

promosyon*

• 3ay

her türlü beyazlar içinde gelde sen :)

Kızlar Ne Diyor 19

• Kıskandık sanırım?

1|0
    0|0
    • 3ay

Herkes de papağan gibi aynı şeyi söylüyo. Herkesin güzellik anlayışı farklıdır beğenmiyorum diye neden kıskanmış olayım? Ne aptalca bir mantık

• ulan bıktım hande erçelden

2|0
    0|0
  • Bu kızı bu kadar kiskanmanızı anlamıyorum güzellik görecelidir sen beğenmezsin başkası beğenir bu kadar düşürmeyin kendinizi

1|0
    0|1
    • 3ay

Bir kızı beğenmemek demek kıskanmak demek mi? Dünyada 3 buçuk milyar tane kız var hepsini beğenmem mümkün değil di mi? Her beğenmediğimi kıskanıyor muyum? Ayrıca elbette güzellik göreceli benim eleştirdiğim bu kıza çirkin deyince senin yaptıgın gibi eleştiri almak. Madem güzellik göreceli beğenmeyince niye kıskanmış oluyorum? Kendinle çelişiyorsun :D Ki evet yüz güzelliği göreceli ama vücudu göreceli olamaz. Erkek gibi dümdüz göğsü var bunun nesi göreceli? Bildiğin vücut yok işte

• 3ay

Beğenmiyorsun diye kıskanıyorsun demiyorum.
      Üşenmeyip eleştirmek için böyle bir soru açıyorsun ya işte kıskançlığın bu noktada devreye giriyor. Kime neyi kanıtlayacaksın bu kızın güzel olmadığını kanıtlasan eline ne geçecek?
      Beğenen var beğenmeyen var saygı duyarım ama kalkıpta böyle bir soru açıp eleştiriyorsan kıskandığınıda bal gibi dile getiririm.
      Ayrıca kendiyle çelişen sensin bu kadar basit bir soruyu bile gizlenerek sormayı tercih etmişsin.

• boynu çok kısa o yüz birçok kişide benzeri var vücut odun gibi tek farkı fazla cilveli

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen. Vücudu bir garip. Kilolu değil zayıf olmasına rağmen iri duruyo. Ama o iriliğe rağmen göğsü hiç yok bir değişik :D

• 3ay

torpili sıkı olmalı :D

• Kazulet gibi allah aşkına. Hiçbir estetiği yok. Kıvrımı yok

1|0
    0|0
    • 3ay

Bence de. İri bir vücudu var onla orantısız olarak hiç göğsü yok

• 3ay

@Sweet-Witch Seksi değil. Hatları yok

• 3ay

@Sweet-Witch Ona sormuşsun ama ben cevap vereyim. Estetikten kasıt güzel kıvrımlı bir vücuttur. Mesela bu elbiseyi taşımak için biraz göğüs olması lazım erkek gibi dümdüz göğsü olan bir kız giymemeli

• çok güzel değil ama sempatik :)

1|0
    0|0
  • Fizik yok ama cok tatli kiz

1|0
    0|0
  • Kiyafeti cok kotu

1|0
    0|0
  • Doğal olduğu için güzel bulunuyor. Yani parası var iki pompayla onları şişirtebilirdi. Yapmamış. Bundan dolayı güzel bulunuyor. BENCE.

0|0
    0|0
  • Oyunculuğu berbat gerisi bin ilgilendirmez

2|0
    0|0
  • Bende begenmiyorum bitek yüzü güzel bebek gibi bir suratı var ama fizik falan yok yani

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani surat idare eder de vücusunun bu kadar övülmesine anlam veremiyorum

• 3ay

Yok be dümdüz dediğin gibi. kız dediğin biraz kıvrak olucak beli göğüsleri vs..
      Bu dizisinde çok beğenildi normalde çok tutulmadı

• Bence kıyafet çok kötü.

1|0
    0|1
    • 3ay

Kıyafeti geçtim kız modeli taşıyamamış. Onun da suçu değil tabi giydirenler oyuncunun vücuduna göre seçmeli kıyafeti. Göğsü olmayan kıza kocaman göğüs dekolteli elbise giydirirsen böyle çirkin bir manzara çıkar ortaya

• Fiziği güzel degil ama kendisi guzel

1|0
    0|0
  • Yüzü çok çok çok güzel bacakları uzun omuzları geniş beli ince kolları uzun sadece göğüsleri küçük diye çirkin denemez ve elbise tek kelime ile iğrenç

1|0
    0|0
    • 3ay

Sana göre öyle. Nasıl ki sen çok çok çok güzel görüyomuşsun bana da çirkin geliyo sadece göğüs meselesi değil. Yoksa küçük göğüslü oldugu halde suratını çok çok güzel bulduğum oyuncular da var

• 3ay

Çok güzel demiyelim de güzel işte amaan

• 3ay

hay yaşa bende bunu söyliycektim

• kız dünyalar güzeli bence buna çirkin diyen bidaha düşünsün herşey vücutla olmuyo ayrıca vücududa gayet normal

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam da ben de burda sadece vücudunun kötü oldugunu söyledim suratı çirkin demedim ki. Ben suratını da beğenmiyorum ama o göreceli

• 3ay

Bilmem farkında mısın ben bu elbisenin yakışmadıgını söyleyerek eleştiriyorum. O yüzden bu fotosunu attım surattan değil vücuttan bahsettiğim için. Ki milyonlarca hayranı olan herkesi beğenmek zorunda değilim. Ona bakarsan justin bieberın da milyonlarca hayranı var ama o da tipsiz :D

• 3ay

bence bu elbisede bile vücudu güzel uzun ince manken gibi kız
      işte napcan zevkler farklı

• :D :D soyleyin hemcimsime cvp verin bakem

0|0
    0|0
  • Ergenlerin şişirmesi. Ben bu kızı ve oyunculuğunu beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • biraz kilolu değil mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla çözemedim onu yaa :D Aslında zayıf gibi ama kemikleri mi iridir ne vücudu iri duruyo

• 3ay

Evet bana kilolu gibi geliyor ya güzel diyorlar yüzü biraz böyle tombiş :)

• Kiz çok cirkin degil ama guzelde degil yani ambalajıni daha dogrusu imajini siradan bir kizida yapın böyle bakalim güzel olacak mi olmayacak mi

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ben de zaten suratına çirkin demiyorum ama çok sıradan bir kız. Benim bile bundan güzel arkadaşlarım var ama millet bundan güzeli yokmuş gibi yorum yapıyo

• 3ay

Bugün patlar yarin unutulur bence oyunculugunu begenmiyorum cunku

Yükleniyor...