Ne olduğu belirsiz, medya maymunu bu kişiler sizce de geleceği kirletiyor mu?

Gözümüzün önünde bir kaç örnek var, bu konularla pek ilgilenmediğim için herkesin duyduğu bir isim olan Kerimcan Durmaz denilen zatı baz alarak konuşacağım. Bu kişi sosyal medya fenomenliği adı altında düşünmeyen, konuşamayan ve üretemeyen sadece saçmalayan kişiler oluşturuyor Türkiye de.. Gençten gelen kardeşlerimize bakıyorum da bu geyşa ile ilgili her şeyi takip ediyor ve bu insan diyemediğin ucuz varlığı rol model olarak kendileriyle eşleştiriyorlar. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorum ve çevremizdeki gençlerimizi bu konuda uyarmamızın doğru olduğunu düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bu genç kardeşimizin videosunu izledikten sonra, içimi ciddi anlamda bir korku kapladı. Bu korkunun yegane sebebi insanlığın geleceğinden kaygımdır. Buyurun sizde inceleyin

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir yeteneği yok üstün zekasi yok saçma sapan hareketler yaptığı için ünlü ediyoruz saf bir milletiz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle dostum. Bildigin para icin maymun kiligina girmis tam bir maymun. Ve buyuk bir topluluk bu salagin aptalliklarina hayran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kerimcana arada gülüyorumda erçekten çok midemi bulandırıyo insanların düşünceleri umrumda değil ama istemsiz midem bulanıyo ama yapacakta bişey yok hatta laf edince sen suçlu oluyosun

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...