Kerimcan durmaz gibilerin bu kadar sevilmesini Nasıl karşılıyorsunuz?

Benim açımdan yorumum şöyledir bu kadar tutulmak için illa güzel kardeşim mi olmak lazım?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ses desen yok.
    Müzik bilgisi desen yok.
    Mizah desen yok.
    Kabiliyet desen yok.
    Cinsel tercihini ve nasıl yaşadığını tartışmak kimsenin haddine değil ama;
    hiçbir özelliği, kabiliyeti yokken
    ağzını yayarak konuşarak,
    lüks tüketim yapıp insanların gözüne sokarak,
    insanları aşağılayıp bel altı 3. sınıf espriler yapıp kendi esprisine gülerek
    ülkenin en çok kazanan ünlülerinden biri oldu.
    Sanmayın ki ona kızıyorum. Kabiliyetlerini (!) nakde çevirebilen, canım toplumu gayet iyi sömürebilen akıllı bir insan Kerimcan Durmaz.
    Kardeşi onun gibi davransa çekip vururum diyen bağrı açık modern kıro, Kerimcan'ı en önden izlemek için şişe açıp binlerce TL veriyor.
    Bütün derdi ambalaj olan milyonlarca genç kız idol olarak bunu benimsiyor.
    Herkes gündelik konuşmalarını onun jargonuyla harmanlıyor.
    Toplumumuz kalitesiz. gençlerimiz kalitesiz. Eğitimsiziz, okumuyoruz, sanat ve edebiyata km. lerce uzağız. Bütün derdimiz ambalaj. Bütün derdimiz yediğimiz içtiğimizi giydiğimizi gittiğimiz yerleri insanların gözüne sokmak olmuş.
    Kendi bokumuzda boğuluyoruz, farkında değiliz malesef.
    ' Ne manaağ?'

1|1
    0|0
    • 3ay

Sana helal olsun ya ilerde istediğim Türkiye'deki genç kızlar profili böyle uyanık zeki eğitimli ve primciliğe karşı olmalıdır ! En iyi cevabı hakettin

• 3ay

Tamam arkadasım artık takibe aldım seni görüş alışverişi yapabiliriz seninle

• 2ay

Tesekkur ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Joker (mete erpek) in söylediği çok sevdiğim bir söz var.
    Sistemde kadro açığı var , emekli maaşıyım
    Gençler denklanşör aşığı olmuşken , mehter marşıyım.

Denklanşör dediği kamera değil batıya özenmek, batının kültürünü kendi kültürümüzmüş gibi yaşamak. Kendi kültürünü görmezden gelmek. Yani bunun hayranları da ona özeniyor. Onun gibi davranmaya çalışıyor falan filan işte. Ben sevmiyorum kendisini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...