Harley Quinn ❤️💙?

sizcede çok seksi bir karakter değilmi bide onu Morgot Robbie canlandırınca daha da bir seksi olmuş of resmen aşık oldum

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende ölüyorum ya hem o karaktere de kadina

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet ilk gördüğümden beri aşırı beğeniyorum filmin türkçe dublajı çıkmadı sanırım daha çıkınc izlicem

0|1
    0|0
    • 3ay

türkçe dublajlı izlemeni hiç önermem

• 3ay

@Comsat orası öyle yabancı diziler izliorum zaten onlarda sıkıtnı yaşamıyorum ama sinema filmlerinde sıkıyor beni. bu benim özelliğim hani nedir bu eleştiri. senle aynı yaştayım neyin ne olduğunu senin kadar ben de biliorum

• 3ay

Yalnız düzügn okursan ben fikrimi söyleyip sonuna sen bilirsin dedim seni zorlama gibi amacım yok

• Evet öyle

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil 😂

0|0
    0|0
  • Margot robbie seksi. Harley quinn'i fazla sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ona asigim

0|1
    0|0
  • Evet güzel kız😅

0|1
    0|0
  • Afahsyw herkesin zevki

0|0
    0|0
  • evet :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Harley'i Animated Series zamanlarından bilirim ben. Zaten ilk orda görünüp sonradan DC evrenine dahil olmuştu.

Film için çoğunluk 'Berbat' dediğinden gidip sinemada görmeyecem, ondan birşey diyemem ama Margot Robbie aşırı taş bir hanım ablamızdır.

0|1
    0|0
    • 3ay

eleştirmenler biraz fazla abartmış gayet eğlenceli bir film olmuş

• 3ay

O konuda haklısın ben DC evrenini gayet iyi bilen biriyim. Bu çizgi roman karakterlerini film içinde görmek için gittim filme. Kötü adam falan demişler ama hepsini birbirinden şeker yapmışlar ayrıca Joker ve Harley arasında resmen aşk yaşanıyor çizgi romanlarında Joker Harley'i genelde pek fazla takmazdı

• 3ay

@Comsat Joker Harley'i sömürüyordu çizgi romanlarda. Harley'in saplantılı tutkusunu kullanıp onu kendine köle ediyor, süistimal ediyor ve anlamsız aşk takıntılarının verdiği acıdan yılmayıp ısrar etmesini izlemekten sadistçe bir zevk alıyordu.

• Evet super

0|1
    0|0
  • Margot Robbie die yazılır lütfen doğru yazalım. jfkdl. bu ara hiç sexy değil bnce şirin bir karakter olmuş

0|0
    0|1
  • Kesinlikle öyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...