Justin Bieber eski sevgilisi Selena Gomez yüzünden 80 milyon takipçili Instagram hesabını kapattı. Eski sevgiliniz size en fazla ne yaptırabilir?

Justin Bieber, fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram hesabını eski sevgilisi Selena Gomez ile kavga ettiği gerekçesiyle kapattı. 77.9 milyon abonesiyle en çok takipçiye sahip 6. Instagram hesabına sahip olan Justin Bieber, ilk önce hesabını gizli yaptı; daha sonra da hesabını sildi. Sevgilisi Sofia Richie ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'da paylaşan Bieber, gelen kötü yorumlar üzerine önce takipçileriyle sonra da eski sevgilisi Selena Gomez'le Instagram üzerinden kavga etmeye başladı ve dayanamayıp hesabını kapattı! Eski sevgiliniz size de böyle bir şey yaptırabilir mi? Veya en fazla ne yaptırabilir?

0|1
68|47

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Vitaminsiz işte. O kadar paranın var o kadar şan şöhret. kezbanlar falanda asık bu koza. Bu gitsin ergenlik yapsin.:)) bunun yerinde olaydim tüm kizlari kopek ederdim peşime:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 67

• Biliyorum ve justindan nefret ediyorum...

1|4
    0|1
  • Ergen ya 😂 😂 😂

2|2
    1|1
  • Justine eskiden ben de ergen çocuk vs derdim. Selanayı beğenirim hem davranışları hem de güzelliği ilgimi çeker. Selanayı yakip ederken Justin e de denk geliyordum ve aslında ülkemizde denidiğinin aksine Justin ergen çocuk filan değil. Ne olduğunu anlaman için konuşmalarını filan dinlemek izlemek gerekiyor yaptığı her şeyi doğru düzgün açıklıyor zaten. Bence instagramını sileceği vardı da bahane buldu. Çünkü kendimi sirk hayvanı gibi hissediorum filan diodu hep. Selenayı haklı buluorum gene de

0|1
    0|0
  • kapatmadı dondurdu geri açar. :D

1|2
    0|0
  • Yani bir Türkiyekadar takipçisimi varmış bunun :) yok artık

1|1
    0|0
  • Ben de eskiden erkek rolu oynarken boyle ulu orta gosteri yapardim. Normal.

2|2
    5|2
  • Saçma bence.

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim eskide kaldığı için hiçbirşey yapmam.
    Justin gündemde kalmak için yapmıştır onu.
    Boşa değildir merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Mal Justin ya Selena için değdi mi

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Eski sevgili konumuna geldiyse, instagram hesabı kapattırmayı bırak açtığım sekmeyi bile kapattıramaz

0|0
    0|0
  • Çok yaşa Selena Çok yaşa 😂

1|0
    0|0
  • Eski sevgilisi yüzünden kapatmadı.. Yeni sevgilisine gelen kötü yorumlardan dolayı kapattı. Bunu zaten kendi de dile getirmişti devam ederse kapatacak diye.

0|0
    0|0
  • Dondurmuştur kesin geri açar 😂

1|0
    0|0
  • Eski sevgilisi ddgil.

0|0
    0|0
  • Selenayla kavga etmeyi başaramamış yani justin bebe ah justin biz seni kliplerde yanlış tanımışız yazık :((

0|0
    0|0
  • bu da biseymi ya

0|0
    0|0
  • Selena kapatsa ne olur ki justin sonuçta yine açar yine açar anlamıyorum ne diye takip ediyorsunuz ne diye seviyorsunuz? :)

0|0
    0|0
  • Bırakın şu biberleri ya.

0|0
    0|0
  • sevgilim degil de sinirim yaptirabilir.

1|0
    0|0
  • intihar ettirebilir

0|0
    0|0
  • O adam istese yine aynı takipçiyi yapar nr varki bunda?
    Bende eski sevgilim için 32 bin kişilik twitter hesabımı kapattım

0|0
    0|0
  • Boşluktaki insanlar böyle olur işte..

0|0
    0|0
  • Castinnn selenayaaa aaaaasiiiikkkk castiin selenaya aaasiiikk ehehe

0|0
    0|0
  • Bikere ona ergen diyenler daha kendileri ergenlik çıkamayan ergen kızları çok iyi tanıyorum daha ergenlik tam anlamını bilmeden konuşan şal aksami asıl ergen sizsiniz madem ergen diyorsunuz sevmeyi haberlerine bakmayın ilgilenmeyin JUSTIN i gerçek hayatta görüp te beğenmeyen bir insan evladı yoktur Hayır ergen gördüğünüz kızı neresi anlamıyorum niye bir harry styles, zayn malik veya bruno Mrs ergen diil niye JUSTIN ergen dikkat edin bu sizin ergen nefretini aşka dönüşmesin

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence JUSTIN Selena yı hala çok seviyor onu unutmadı ve deli gibi aşık yoksa insanlardan onu takip etmez ve eski resimlerini paylasmazdi

• 3ay

Size göre amerikanin en yakışıklı şarkıcısı kim peki

• Detayı okumadım bile. Hala büyüyemedi Justin de selena da. Selena çekemedi tabi Justin de trip attı gitti. 80 milyonu yanında ki Kezban için bıraktı 😂😂😂 Hayranlar şok Hayranlar küs hayranlar vefat

0|0
    0|0
  • Ben kapatmazdım salaklık etmış

0|0
    0|0
  • Ünlü olmasalar dışarda görsek bakmayacağımız tipler. Hesabı kapatsa ne olur kapatmasa ne olur. Kimse için bir halt yapmaz kendini bilen. Ergen ya. :D

0|0
    0|0
  • Mal be bunlar

0|0
    0|0
  • Öyle biri olmalı ki en fazla soy adımı değiştirmeli..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37

Erkekler Ne Diyor 46

• Eski sevgilim olmadığına göre sorun yok.

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam salak bu çocuk

1|0
    0|0
  • Uçurumun kenarındaydık, kadından çekenler bir adım öne çıksın dediler çıktık.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı kanks

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam

0|0
    0|0
  • iyi yapmış ne diyim..

0|0
    0|0
  • Ergenler ya

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam ben.

0|0
    0|0
  • bir acsa yine 80 mil olur zaten bir sey degil yaptigi

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki kezbanuslar salya sumuk aglıyordur simdi

0|0
    0|0
  • Oda biseymi.. Bende ks master hesabini kapattim;)

0|0
    0|0
  • Türkiye nüfusu kadar takipçi mi -_-

0|0
    0|0
  • Ben bir Boylieber'ım, bu haberi önceden duymuştum. Görüşüm ise; Valla iyi cesaret 77 milyon takipçiyi hiçe saymak pes :p

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende bir Belieber olarak şunu söylüyorum. Çok üzerine geldiler. Kapatmadan önce takıldığı kişilere nefret söylemlerini duymak istemediğini, saygı duymalarını, böyle devam ederlerse -ki devam ettiler- hesabını özelleştireceğini söylemişti. 22 yaşına gelmiş ve kimse ona kiminle takılacağını söylememeli bence.

• Böyle ünlü insanlar instagramdan kavga ediyor :D

0|0
    0|0
  • Yaptıramaz.

0|0
    0|0
  • hmmm

0|0
    0|0
  • Ilgimi çekmiyor

0|0
    1|0
  • Nasıl ünlendi lan bu bakadar

0|0
    0|0
  • Ergen islerine aklim ermez

0|0
    1|0
  • Aman ne buyuk bisey...👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • Harbi salak bu çocuk.

0|0
    1|0
  • Ergenin ergence tavrı...

0|0
    1|0
  • selena bana öyle yapacak önce ağzına mıçar sonra da basarım engeli :D

0|0
    0|0
  • Çok basit büyütülecek birşey yok bugun açsa 1 saatte 30 milyom olur abartılmamalı

0|0
    0|0
  • Bırakın şu çocuğu bize örnek olamaz

0|0
    0|0
  • Lan tekrar acar cokmu sıkıntı onun için 80 milyon

0|0
    0|0
  • ne büyük olay ya napcaz şimdi

0|0
    0|0
  • ünlüde olsa tipik ergen

0|0
    0|0
  • amkudumun veledi gormek bile istemiom sunu.

0|0
    0|0
  • eski sevgili eskide kalmıştır adını hatırlarsam ne olayım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...